#WeTravelEco: Gyvenkime ir keliaukime atsakingai!

Siekiame, kad „West Express“ būtų socialiai atsakinga įmonė, kurioje svarbus ne tik pelnas ir asmeninė gerovė, bet ir poveikis aplinkai ir aplinkiniams. 

Kodėl būti socialiai atsakingais?

  • Kiekvienas verslas yra pasaulio ir savo šalies dalis
  • Kiekviena veikla veikia aplinką ir kitus žmones
  • Manome, kad svarbu tai išnaudoti prasmingai ir prisiimti atsakomybę

Kam tai svarbu?

Kiekvienam žmogui, kuris renkasi, kokioje įmonėje dirbti ir kokio kolektyvo dalimi būti.
Kiekvienam klientui, kuris renkasi, kur pirkti ir kokį kelionės organizatorių rinktis.

Atsakingas keliavimasAtsakingas keliavimas

Jaučiame pareigą skleisti žinią ir apie atsakingą keliavimą. Norime Jums parduoti ne tik keliones, bet ir perduoti žinią, kaip keliauti atsakingai, nesvarbu, kur vykstate - į Barseloną, Turkiją, Tailandą ar į Lietuvos pajūrį. Jau prieš kurį laiką sukūrėme specialias kelionių programas ekoturizmo mėgėjams. Šios eko kelionės mūsų naujajame 2019 m. „WE Travel“ kataloge yra pažymėtos specialiu vėžlio ženkliuku. Kitų kelionių maršrutai taip pat peržiūrėti įvertinant, ar juose nėra veiklų, kurios turi poveikį gamtai ar gyvūnams. Daugiau apie atsakingą keliavimą

Socialiai atsakingas biurasDraugiški aplinkai biurai

Yra sakoma: „Jei kažką nori pakeisti, pradėk nuo savęs“, tad norėdami daryti gera pasauliui, pirmiausia atsigręžiame į save. Siekiame, kad visi „West Express“ biurai būtų draugiški aplinkai. Tai reiškia mažus kasdienius dalykus, gilesnę kiekvieno mūsų savimonę ir didesnį supratimą. Daugiau apie biurus


WeTravelEco NAUJIENOS:

Vandenynų diena

Vandenynų diena | 2019 06 06

Kasmet birželio 8 d. minima Pasaulio vandenynų diena suteikia unikalią galimybę pagerbti, apsaugoti ir išsaugoti Pasaulinį vandenyną. Paslaptingi, išdidūs, galingi – tokie vandenynai buvo anksčiau. Ar ir šiandien jie tokie? Apie vandenynų naudą, jų grožį ir gyvybę bei vis didėjančias problemas, kalbame straipsnyje „Paslaptingi ir galingi vakar – o kokie vandenynai šiandien?“. Daugiau.

Vaikų gynimo diena

Vaikų gynimo diena | 2019 05 31

Birželio 1 d. jau nuo 1950 m. visi švenčiame Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Tai diena, kai siūloma atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų teises ir humanišką bei atsakingą visuomenės formavimą. Artėjant Vaikų gynimo dienai „West Express“ svečiavosi VšĮ „Gelbėkit Vaikus“ psichologė Laura Milčienė, kuri pasakojo, kaip „Tvarkytis su savo ir vaiko emocijomis“. Daugiau apie projektą.

Kultūrų skirtumai | 2019 05 21

Ar žinojote, kad gegužės 21 d. yra švenčiama Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena? Šia proga kviečiame paskaityti apie kultūrų įvairovę, kaip ją suvokia skirtingų šalių atstovai, kokias tradicijas jie puoselėja ir kodėl neretai sunkiai suprantame kitų kultūrų atstovų elgesį? Daugiau apie projektą. 

Šuns diena | 2019 04 24

Ar žinojote, jog balandžio 24 d. Lietuvoje yra minima Šuns diena? Ji skirta keisti visuomenės požiūrį į šunis, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia atsakomybę. Prieš nuspręsdami auginti šunį namuose, privalome labai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“ bei suvokti, kad tampame už jį visiškai atsakingi – privalome juo rūpintis ir neišmesti į gatvę, kai kelis kartus sunervins ar, tiesiog, įkyrės. Ir mes kviečiame į augintinių priežiūrą žiūrėti atsakingai. Šuns dienos proga svečiavomės gyvūnų prieglaudoje „Lesė“, nuvežėme pačių reikalingiausių daiktų, maisto ir turėjome galimybę pamatyti, kaip gyvena atstumti šunys bei katės. Daugiau apie projektą. 

Mes globojame Žemę | 2019 03 25

Šiemet „West Express“ darbuotojai prisideda prie žemės globos. Stengiamės daryti gerus darbus Žemės labui: taupyti vandenį, elektrą, mažiau naudotis liftu, atsisakyti plastikinių maišelių, vienkartinių puodelių ir pan. Būdų yra labai daug, bet susitelkę į komandas galime nuveikti daugiau vertingų darbų, juk net maži mūsų elgesio įpročių pokyčiai gali pristabdyti aplinkos taršą ir klimato kaitą! Daugiau apie Žemės globą.

Kalėdinis paramos projektas

Kalėdinis paramos projektas | 2018 12 08

Kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“ įgyvendiname socialinį paramos projektą, kuriuo norime paskatinti atsakingą vartojimą. Nutarėme šiemet atsisakyti klientams ir verslo partneriams įprastai dovanojamų materialių šventinių dovanų, kurios dažnai paskęsta tarp kitų mielų, tačiau greit Kalėdiniame šurmulyje užsimirštančių akimirkų. Kalėdinių dovanų biudžetą skyrėme paramai Zarasų vaikų dienos centrui, o savo kolegas, klientus bei partnerius pakvietėme prisidėti prie šio socialinio projekto. Daugiau apie projektą.