#WeTravelECO: Gyvenkime ir keliaukime atsakingai!

Siekiame, kad „West Express“ būtų socialiai atsakinga įmonė, kurioje svarbus ne tik pelnas ir asmeninė gerovė, bet ir poveikis aplinkai ir aplinkiniams. 

Kodėl būti socialiai atsakingais?

  • Kiekvienas verslas yra pasaulio ir savo šalies dalis
  • Kiekviena veikla veikia aplinką ir kitus žmones
  • Manome, kad svarbu tai išnaudoti prasmingai ir prisiimti atsakomybę

Kam tai svarbu?

Kiekvienam žmogui, kuris renkasi, kokioje įmonėje dirbti ir kokio kolektyvo dalimi būti.
Kiekvienam klientui, kuris renkasi, kur pirkti ir kokį kelionės organizatorių rinktis.

Mes globojame Žemę

Šiemet „West Express“ darbuotojai prisideda prie žemės globos. Stengiamės daryti gerus darbus Žemės labui: taupyti vandenį, elektrą, mažiau naudotis liftu, atsisakyti plastikinių maišelių, vienkartinių puodelių ir pan. Būdų yra labai daug, bet susitelkę į komandas galime nuveikti daugiau vertingų darbų, juk net maži mūsų elgesio įpročių pokyčiai gali pristabdyti aplinkos taršą ir klimato kaitą! Daugiau apie Žemės globą.

Atsakingas keliavimasAtsakingas keliavimas

Jaučiame pareigą skleisti žinią ir apie atsakingą keliavimą. Norime Jums parduoti ne tik keliones, bet ir perduoti žinią, kaip keliauti atsakingai, nesvarbu, kur vykstate - į Barseloną, Turkiją, Tailandą ar į Lietuvos pajūrį. Jau prieš kurį laiką sukūrėme specialias kelionių programas ekoturizmo mėgėjams. Šios eko kelionės mūsų naujajame 2019 m. „WE Travel“ kataloge yra pažymėtos specialiu vėžlio ženkliuku. Kitų kelionių maršrutai taip pat peržiūrėti įvertinant, ar juose nėra veiklų, kurios turi poveikį gamtai ar gyvūnams. Daugiau apie atsakingą keliavimą

Socialiai atsakingas biurasDraugiški aplinkai biurai

Yra sakoma: „Jei kažką nori pakeisti, pradėk nuo savęs“, tad norėdami daryti gera pasauliui, pirmiausia atsigręžiame į save. Siekiame, kad visi „West Express“ biurai būtų draugiški aplinkai. Tai reiškia mažus kasdienius dalykus, gilesnę kiekvieno mūsų savimonę ir didesnį supratimą. Daugiau apie biurus

Kalėdinis paramos projektas

Kalėdinis paramos projektas

Kartu su organizacija „Gelbėkit vaikus“ įgyvendiname socialinį paramos projektą, kuriuo norime paskatinti atsakingą vartojimą. Nutarėme šiemet atsisakyti klientams ir verslo partneriams įprastai dovanojamų materialių šventinių dovanų, kurios dažnai paskęsta tarp kitų mielų, tačiau greit Kalėdiniame šurmulyje užsimirštančių akimirkų. Kalėdinių dovanų biudžetą skyrėme paramai Zarasų vaikų dienos centrui, o savo kolegas, klientus bei partnerius pakvietėme prisidėti prie šio socialinio projekto. Daugiau apie projektą.