Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Slidinėjimo kelionės

Žiema gali būti tokia pati smagi, kaip ir vasara – tereikia tinkamai apsirengti ir nusiteikti aktyvioms pramogoms! Kviečiame įsigykite slidinėjimo kelionę, kurios metu pamiršite visus rūpesčius ir leisite laiką su šeima ar draugų būriu nuostabioje, didingoje kalnų apsuptyje. Didžiausi kelionių operatoriai – NOVATURAS ir TEZ TOUR – kviečia žiemą keliauti į Austrijos, Italijos, Andoros, Lenkijos, Slovakijos, Čekijos ir Prancūzijos kalnus. Tai išbandytos ir aktyvių atostogų mylėtojų pamėgtos kryptys Europoje, kurios patiks ne tik profesionalams, bet ir šio sporto naujokams. Slidinėjimo kelionės 2020 – puikus būdas pailsėti morališkai ir tūriningai praleisti žiemos atostogas.

Kodėl verta įsigyti slidinėjimo kelionę? Siūlome net 8 skirtingus kalnų kurortus Europoje! Tai visų pamėgtos ir tarp slidininkų labai populiarios destinacijos, kuriose ne tik pasinersite į slidinėjimo malonumą, bet ir turėsite kur paganyti akis. Nuostabūs sniegu nukloti kalnai nepaliks abejingų! Tad metas tepti slides ir lekiam į nuotykius!


SusisiekimeSudomino slidinėjimo kelionės? Susisiekite su mumis: parašykite keliones@westexpress.lt, skambinkite tel. (8 5) 2190769 arba užsukite į artimiausią kelionių biurą.


KELIONĖS LĖKTUVU:

Slidinėjimas Austrijoje

Slidinėjimas Veronoje

Slidinėjimas Prancūzijoje


 

KELIONĖS AUTOBUSU:

Slidinėjimas Lenkijoje

Slidinėjimas Slovakijoje

 


SusisiekimeSudomino slidinėjimo kelionių pasiūlymai? Susisiekite su mumis: parašykite keliones@westexpress.lt, skambinkite tel. (8 5) 2190769 arba užsukite į artimiausią kelionių biurą.