Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

Kelionių užrašai

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 kelionės iš 27

Madingiausi kruizai

Kruizinių kelionių tendencijos, populiariausios kruizų kryptys, upiniai, pramoginiai, pažintiniai, meditaciniai, vestuviniai kruizai, muzikos mėgėjų kruizinės kelionės. Apie visa tai pasakoja kruizinių kelionių ekspertė — Rūta Baltrūnė.
Daugiau

Prisijaukinti Kiniją

Vilnietė Inga Stankevičienė trejus metus praleido kinijos sostinėje Pekine, mieste, kurio istorija skaičiuoja jau daugiau nei tris tūkstančius metų. Nors Kinija savo mąstais, kultūra ir semomis tradicijomis stebina ne vieną atvykėlį, moteris ten gyvendama ir pramokusi kinų kalbos, berods, šią šalį prisijaukino lengvai.

Daugiau

Vestuvinės kelionės - ką vertėtų žinoti

Vestuvinių kelionių tendencijos, planavimas, oficialios ir simbolinės vestuvės, formalumų ir dokumentų tvarkymas, bažnytinė santuoka užsienyje, kelionių organizatoriaus pagalba poroms, atrakcijos jaunavedžiams egzotiškuose kraštuose.

Daugiau

Izraelis. 8 maršruto perliukai

Nida Degutienė - penki tūkstantmečiai istorijos, menančios žmonijos pradžią, ir ore tvyrantis tikėjimo stebuklas. Tai – Izraelis. Dievų ir pranašų žemė. Dažnam atvykėliui – įspūdingiausias ir nepamirštamas gyvenimo maršrutas.

Daugiau

Kuo kvepia Aisčio Mickevičiaus kelionės?

Įvardykite, kuo kvepia Jūsų pamėgti miestai ir šalys? Sunku įvardyti miesto ar šalies kvapą, nes paprastai kuo daugiau kultūrinės „mišrainės“, tuo daugiau kvapų. Daug kas priklauso nuo asmeninių patirčių, metų laiko, aplinkybių. Bet kartais iš tiesų koks nors regionas ar vietovė turi ryškų, įsimenantį aromatą.

Daugiau
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-12 kelionės iš 27