Kelionių užrašai

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-24 kelionės iš 50

Izraelis – atgaiva dvasiai ir kūnui

West Express kelionių ekspertė Rasa Alperavičienė pasakoja apie Izraelį - "Izraelis man – pasaulio tobulybė: nepakartojama vieta naujiems potyriams ir savęs patikrinimui ar atradimui. Patikėkite, čia kažką artimo atras kiekvienas keliautojas!!!"

Daugiau

Kuo kvepia Aisčio Mickevičiaus kelionės?

Įvardykite, kuo kvepia Jūsų pamėgti miestai ir šalys? Sunku įvardyti miesto ar šalies kvapą, nes paprastai kuo daugiau kultūrinės „mišrainės“, tuo daugiau kvapų. Daug kas priklauso nuo asmeninių patirčių, metų laiko, aplinkybių. Bet kartais iš tiesų koks nors regionas ar vietovė turi ryškų, įsimenantį aromatą.

Daugiau

Izraelis. 8 maršruto perliukai

Nida Degutienė - penki tūkstantmečiai istorijos, menančios žmonijos pradžią, ir ore tvyrantis tikėjimo stebuklas. Tai – Izraelis. Dievų ir pranašų žemė. Dažnam atvykėliui – įspūdingiausias ir nepamirštamas gyvenimo maršrutas.

Daugiau

Vestuvinės kelionės - ką vertėtų žinoti

Vestuvinių kelionių tendencijos, planavimas, oficialios ir simbolinės vestuvės, formalumų ir dokumentų tvarkymas, bažnytinė santuoka užsienyje, kelionių organizatoriaus pagalba poroms, atrakcijos jaunavedžiams egzotiškuose kraštuose.

Daugiau

Prisijaukinti Kiniją

Vilnietė Inga Stankevičienė trejus metus praleido kinijos sostinėje Pekine, mieste, kurio istorija skaičiuoja jau daugiau nei tris tūkstančius metų. Nors Kinija savo mąstais, kultūra ir semomis tradicijomis stebina ne vieną atvykėlį, moteris ten gyvendama ir pramokusi kinų kalbos, berods, šią šalį prisijaukino lengvai.

Daugiau
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-24 kelionės iš 50