Kelionių užrašai

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-24 kelionės iš 58

Šiuose oro uostuose skrydžio laukimas neprailgs

Jeigu anksčiau laukimo valandos oro uostuose neįtikėtinai prailgdavo dėl neturėjimo ką veikti, tai šiandien oro uostai varžosi tarpusavyje dėl inovacinių sprendimų, pramogų, paslaugų, vis įdomesniais interjero sprendimais užpildytų erdvių.
Daugiau

Sveikatingumo kelionės – nuo geriausių SPA centrų iki orangutangų priežiūros

„Jeigu anksčiau pažintinės ir poilsinės kelionės buvo pagrindinės išvykos, tai šiandien vis labiau sau kelią skinasi sveikatingumo ir socialiai atsakingos kelionės. Tai pakankamai nauja kelionių šaka, bet augant žmonių sąmoningumui, turi ypatingai didelį potencialą“, - sako kelionių organizatoriaus „West Express“ produktų vadovė Laura Šepetienė.

Daugiau

Patarimai atostogausiantiems Egipte: ko tikėtis ir kokie atradimai laukia

Ne tik istoriniai bei kultūriniai šalies stebuklai, jūra, saulė ir mėlynas dangus, įspūdingi viešbučiai, pramogos lietuvius vilioja į Egiptą. „Egiptas yra daugiau nei piramidės, kurių čia yra 130, Raudonoji jūra, kurioje knibžda milijonai įvairiaspalvės gyvybės ar „viskas įskaičiuota“ atostogos. Geras atostogų planas šioje šalyje vertas didesnių pastangų, gilesnių išieškojimų, be abejo, patirties“, - sako kelionių organizatoriaus „West Express“ turizmo vadybininkė Sigita Samoškaitė.
Daugiau

TOP netradicinės patirtys 2020-iesiems

Ne vienas iš mūsų Naujuosius metus pradedame nuo pažadų, vienas iš jų – daugiau keliauti. Neaplankytų šalių - marios, o štai atostogų metuose turime ne tiek jau daug. Kaip atsirinkti, kai norisi visur?
Daugiau

TOP3 netradicinės vietos Naujųjų sutikimui

2020-ieji ant slenksčio. Palydėti senus ir pasitikti Naujuosius metus lietuviai neretai pasirenka svečiose šalyse – dažniau Europoje, bet tie, kam įdomios kitoniškos kultūros, renkasi atokiau nuo mūsų esančias šalis ir švenčia juos arba ne gruodžio 31 d., arba kiek kitaip, nei kad esame pratę.
Daugiau

Jei Kalėdas sutikti svetur, tai kur?

Šv. Kalėdas netrukus pasitiks daugiau nei 160 šalių. Nors tradicijos jose skirtingos, tądien pakilios nuotaikos ir tikėjimo, vienijančio visas tautas, įspūdingai daug. Pasidairyti, kas įdomaus tądien vyksta pasaulyje, kviečia kelionių organizatoriaus „West Express“ Egzotinių ir grupių kelionių skyriaus vadovė Alma Stanulionienė. 

Daugiau

Tailando fenomenas – ne tik svetingi ir nuoširdūs jo žmonės

Vienų atostogų neužteks pažinti šalies, bet užteks, kad ją pamiltumėte ir norėtumėte dar ir dar kartą čia atvykti. Ne tik dėl vienų gražiausių pasaulyje paplūdimių, kraštovaizdžio, virtuvės, tradicijų ir kultūros, bet ir pačių tailandiečių. Tailandas kupinas ne tik įdomių patirčių, bet ir tikrų paslapčių.
Daugiau

Lietuvius į tolimus kraštus traukia unikalios patirtys

Įspūdžiais apie populiariausias egzotines keliones ir autentiškas patirtis jose buvo dalinamasi 2019 m. rugsėjo 23 d. vykusiame „West Express“ išskirtinės produktų linijos, 2020 m. pasaulio pažinimo kelionių „WE Travel“ katalogo pristatyme Vilniuje.
Daugiau

KRUIZŲ MADOS TENDENCIJOS: nuo Titaniko iki šių laikų

Nepaisant to, kaip baigėsi legendinė Titaniko kelionė, ruošdamiesi jai keleiviai tikrai planavo, kaip pasipuošti per kruizą. Žinoma, ne visiems tai buvo aktualu. Deja, tuometė visuomenė buvo akivaizdžiai suskirstyta į klases, tad tik pasiturintys žmonės susidūrė su mums taip dažnai kylančia problema, kuo apsirengti.
Daugiau

Mėlynoji vėliava: ypatingas įvertinimas ekologiškiems paplūdimiams

Kad galėtų išsikelti mėlynąją vėliavą, kuri visame pasaulyje ypač vertinama ne tik turistų, bet ir valdžios atstovų bei kelionių organizatorių, paplūdimiai turi atitikti 29 kriterijus, prieplaukos – 23. Mėlynosios vėliavos apdovanojimas suteikiamas vienam sezonui, taigi paplūdimių ir prieplaukų būklė yra tikrinama nuolat, o jei jie sezono metu nebeatitinka privalomųjų kriterijų, mėlynoji vėliava nuleidžiama.

Daugiau

Kaip keliauti atsakingai?

Turizmo agentūrų tinklas „West Express“ Lietuvoje ėmėsi atsakingo keliavimo misijos, o norintiems tapti geresniais keliautojais, saugančiais gamtą, sužinoti, kaip ir kuo kiekvienas mūsų galėtų prisidėti prie jos išsaugojimo, parengė specialią atmintinę.

Daugiau

10 neįtikėtinų dalykų iš azijietiškos gatvės

Išeiti į gatvę, sustabdyti pro šalį burbiančią „kavinę ant ratų“, užsisakyti stiprios vietnamietiškos kavos su ledukais cafe suo da, atsisėsti ant mažų plastikinių kėdučių ir stebėti gatve plaukiančią motorolerių jūrą... Gatvėje verdantis gyvenimas sparčiai modernėjančiose šalyse – tai „tikra Azija“, kurią būtina suskubti pamatyti!
Daugiau

Madagaskaras – nebijantiems kontrastų ir netikėtumų

Apie nuotykius Madagaskare pasakoja vilnietė Rasa Indilaitė. Ilgą laiką dirbusi turizmo srutyje moteris sako, kad kelionės apėmė didžiąją dalį jos gyvenimo – tai buvo ir jos darbas, ir laisvalaikis. „Bet kuo daugiau keliauji, tuo geriau supranti, kiek mažai teaplankei, o norų sąrašas tik ilgėja“ – šypteli Rasa.

Daugiau
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-24 kelionės iš 58