Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Novaturo kelionės

Novaturas

Novaturas siūlo poilsines keliones populiariausiomis kryptimis puikiomis kainomis. Rinkitės iš plataus krypčių ir viešbučių sąrašo, pasinaudokite specialiais pasiūlymais ir rezervuokite kelionę internetu ar West Express kelionių biuruose!

 
 

Novaturas - ilgametis West Express partneris

Novaturas — didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse, pervežantis daugiausia keliautojų iš Lietuvos. Ilgametė mūsų partnerystė leido įsitikinti šios įmonės patikimumu, komandos profesionalumu ir rūpesčiu klientais. Ši novatoriška įmonė atsižvelgia į klientų norus, nuolat ieško naujų, klientams patrauklių kelionių pasiūlymų ir krypčių. Novaturas organizuoja ne tik poilsines keliones, bet ir pažintines keliones autobusu ir lėktuvu, slidinėjimo keliones bei egzotines keliones į tolimus kraštus. Platus paslaugų spektras ir patrauklių pasiūlymų pasirinkimas lemia, kad Novaturas jau ne vienerius metus užima didžiausią turizmo rinkos dalį Lietuvoje.

Turkija siūlo puikų kainos ir kokybės santykį: didžiulis viešbučių pasirinkimas, išskirtinis rytietiškas svetingumas, saulės spinduliai, poilsis paplūdimyje bei kerintis gamtos grožis.

Egiptas ypatingas tuo, jog tiks ir patiks kiekvienam keliautojui – mėgstančiam išbandyti naujas patirtis, tokias kaip jodinėjimas kupranugariais, nardymas, norinčiam susipažinti su svetima kultūra ir istorija ar tiesiog mėgautis saulės spinduliais paplūdimyje.

Kreta labai mylima keliautojų dėl savo išskirtinės gamtos, gardaus maisto, istorinių objektų, puikių ekskursijų, skirtingų bei gražių regionų, gero klimato ir net praktiškų lauktuvių (aukštos kokybės naturalių kremų, prieskonių, alyvuogių aliejaus, sūrio).

Bulgarija pasižymi ne tik paplūdimiais, nuostabiais pakrantės miesteliais, bet ir nuostabiais kalnais, kvapą gniaužiančiomis katedromis ir pilimis. Be viso to, puikia kaina.

Kroatija garsėja skaidriu jūros vandeniu, nuostabiais saulėlydžiais, istoriniu palikimu, virtuve, kultūra ir tradicijomis, be galo įspūdingais gamtos stebuklais, nudistų paplūdimiais, buriavimu ir švyturiais, kurie yra Kroatijos simbolis.

Graikijos virtuvė patiks net didžiausiems gurmanams, miestų įvairovė sužavės net daug mačiusius, kalnai pažadins norą ieškoti nuotykių, o vietinių paslaugumas ir nuoširdumas ilgai išliks atmintyje, tad tikrai verta aplankyti Graikiją!

Paskutinė minutė - įsigykite kelionę mažiausia kaina ir keliaukite jau dabar.

Kelionės autobusu - pažintinės kelionės autobusais po visą Europą.