Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Kontaktai

Centrinis biuras
A. Stulginskio g. 5, 01115, Vilnius
Darbo laikas: I-V 8-18 val.
Telefono nr.: +370 5 2553265
El. paštas: centrinis@westexpress.lt

Kauno biuras
Laisvės al. 89, II aukštas (įėjimas pro arką, vedančią į lėlių teatro kiemelį)
Darbo laikas: I-V 10-18 val.
Telefono nr.: +370 37 424211
El. paštas: kaunas@westexpress.lt

Vilniaus PC „Panorama“ biuras
Saltoniškių g. 9, 08105, Vilnius (PC „Panorama“)
Darbo laikas: I-VII 10-20 val.
Telefono nr.: +370 5 2195868
El. paštas: panorama@westexpress.lt

Vilniaus PC „Mandarinas“ biuras
Ateities g. 91, 06325, Vilnius (PC „Mandarinas“)
Biuras remontuojamas, klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu.
Kontaktai:
Rūta: +370 619 22766
Aurika: +370 613 80695
Inga: +370 610 65995
El.paštas: mandarinas@westexpress.lt

Kauno PC Akropolis biuras
Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44333 Kaunas (Griunvaldo alėja I-002)
Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Telefono nr.: +370 37 214701; +370 37 214702+370 616 38374
El. paštas: kaunoakropolis@westexpress.lt

Klaipėdos Daukanto biuras
S. Daukanto g. 20, 92135, Klaipėda
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 46 310311
El. paštas: klaipeda@westexpress.lt

Klaipėdos PC „Akropolis biuras
Taikos pr. 61, 91182, Klaipėda (PC „Akropolis“)
Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Telefono nr.: +370 46 340980
El. paštas: akropolis@westexpress.lt

Panevėžio biuras
Urbšio g. 3, Panevėžys
Klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: +370 662 43318
El. paštas: panevezys@westexpress.lt

Šiaulių biuras
Vasario 16-osios g. 39-13, 76350, Šiauliai
Darbo laikas: I-V 9-18 val.

Sandra: +370 693 70302, sandra.mikolaitiene@westexpress.lt 
Silvija: +370 612 38914, silvija.raubiene@westexpress.lt 
Romena: +370 682 44525, romena.butauskaite@westexpress.lt 
Ranan: +370 613 80261, ranan.rafael@westexpress.lt
Laura: +370 613 11048, laura.mirnaja@westexpress.lt

Alytaus biuras
Vilniaus g. 5, 62111, Alytus
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 610 48266
El. paštas: alytus@westexpress.lt

Mažeikių biuras
Žemaitijos g. 25-33, 89134, Mažeikiai
Darbo laikas: I-V 09-18 val.
Telefono nr.: +370 616 76805 (Rasa) arba +370 443 78814
El. paštas: mazeikiai@westexpress.lt
 
Palangos biuras

Vytauto g. 94 A, 00132, Palanga
Darbo laikas: I-V 10-18 val.
Telefono nr.: +370 460 53431
El. paštas: palanga@westexpress.lt

Visagino biuras
Veteranų g. 2, 31200, Visaginas (PC „Domino“)
Darbo laikas: I-V 10-17 val. 
Telefono nr.: +370 386 72525
El. paštas: visaginas@westexpress.lt

Vilniaus oro uosto biuras/ Ticketing Airport Services ( pagalba avia bilietų klausimais)
Rodūnios kelias 2, 02188, Vilnius, (tarptautinis Vilniaus oro ostas)
Darbo laikas: I-V 03-19 val.
Telefono nr.: +370 5 2329300 arba +370 693 86205
El. paštas: ticketing@ticketing.lt

Kelionių pardavimo internetu skyrius
Darbo laikas: I-V 10-17 val.
Telefono nr.: +370 5 2190769
El. paštas: keliones@westexpress.lt


Administracija

Adresas
Perkūnkiemio g. 6, Vilnius, 12130
El. paštas: biuras@westexpress.lt
    
Buhalterija
El. paštas: buhalterija@westexpress.lt

Rinkodara
El. paštas: rinkodara@westexpress.lt


Partneriai

„Yes Travel“
Švitrigailos g. 11 B, 0322 Vilnius
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 5 2131322
El. paštas: lina@yestravel.lt

Didžioji g. 1, 57248, Kėdainiai
Darbo laikas: I-V 9-17 val.
Telefono nr.: +370 347 50511
El. paštas: kedainiai@yestravel.lt


Rekvizitai