Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Kontaktai

Administracija

Adresas
Perkūnkiemio g. 6, Vilnius, 12130
El. paštas: biuras@westexpress.lt
    
Buhalterija
El. paštas: buhalterija@westexpress.lt

Rinkodara
El. paštas: rinkodara@westexpress.lt


Centrinis biuras
A. Stulginskio g. 5, 01115, Vilnius
Darbo laikas: I-V 8-18 val.
Telefono nr.: +370 5 2553265
El. paštas: centrinis@westexpress.lt

Kauno biuras
Laisvės al. 89, II aukštas (įėjimas pro arką, vedančią į lėlių teatro kiemelį)
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 37 424211
El. paštas: kaunas@westexpress.lt

Vilniaus PC „Panorama“ biuras
Saltoniškių g. 9, 08105, Vilnius (PC „Panorama“)
Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Telefono nr.: +370 5 2195868
El. paštas: panorama@westexpress.lt

Vilniaus PC „Mandarinas“ biuras
Ateities g. 91, 06325, Vilnius (PC „Mandarinas“)
Darbo laikas: I-VI 10-19 val., VII 10-18 val. 
Kontaktai:
Rūta: +370 619 22766
Aurika: +370 613 80695
Inga: +370 610 65995
El.paštas: mandarinas@westexpress.lt

Kauno PC Akropolis biuras
Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44333 Kaunas (Griunvaldo alėja I-002)
Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Telefono nr.: +370 37 214701; +370 37 214702+370 616 38374
El. paštas: kaunoakropolis@westexpress.lt

Klaipėdos Daukanto biuras
S. Daukanto g. 20, 92135, Klaipėda
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 46 310311
El. paštas: klaipeda@westexpress.lt

Klaipėdos PC „Akropolis biuras
Taikos pr. 61, 91182, Klaipėda (PC „Akropolis“)
Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Telefono nr.: +370 46 340980
El. paštas: akropolis@westexpress.lt

Panevėžio „RYO“ biuras
Savitiškio g. 61, 37189, Panevėžys (PC RYO)
Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Telefono nr.: +370 45 466395
El. paštas: ryo@westexpress.lt

Šiaulių biuras
Vasario 16-osios g. 39-13, 76350, Šiauliai
Darbo laikas: I-V 9-18 val.

Sandra: +370 693 70302, sandra.mikolaitiene@westexpress.lt 
Silvija: +370 612 38914, silvija.raubiene@westexpress.lt 
Romena: +370 682 44525, romena.butauskaite@westexpress.lt 
Ranan: +370 613 80261, ranan.rafael@westexpress.lt
Laura: +370 613 11048, laura.mirnaja@westexpress.lt

Alytaus biuras
Vilniaus g. 5, 62111, Alytus
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 610 48266
El. paštas: alytus@westexpress.lt

Mažeikių biuras
Žemaitijos g. 25-33, 89134, Mažeikiai
Darbo laikas: I-V 09-18 val.
Telefono nr.: +370 616 76805 (Rasa) arba +370 443 78814
El. paštas: mazeikiai@westexpress.lt
 
Palangos biuras

Vytauto g. 94 A, 00132, Palanga
Darbo laikas: I-IV 9-18 val., V 9-17 val. 
Telefono nr.: +370 460 53431
El. paštas: palanga@westexpress.lt

Visagino biuras
Veteranų g. 2, 31200, Visaginas (PC „Domino“)
Darbo laikas: I-V 10-18 val., VI 11-14 val.
Telefono nr.: +370 386 72525
El. paštas: visaginas@westexpress.lt

Vilniaus oro uosto biuras/ Ticketing Airport Services (pagalba skrydžio bilietų klausimais)
Rodūnios kelias 2, 02188, Vilnius, (tarptautinis Vilniaus oro ostas)
Darbo laikas: I-V 04:30-19 val.
Telefono nr.: 8 900 20000 (minutės kainas 0,87 EUR centai)
El. paštas: ticketing@ticketing.lt

Lėktuvų bilietų pardavimo internetu skyrius
Darbo laikas: I-V 9-17 val.
El. paštas: bilietai@westexpress.lt

Kelionių pardavimo internetu skyrius
Darbo laikas: I-V 10-17 val.
Telefono nr.: +370 5 2190769
El. paštas: keliones@westexpress.lt


Partneriai

„Yes Travel“
Švitrigailos g. 11 B, 0322 Vilnius
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: +370 5 2131322
El. paštas: lina@yestravel.lt

Didžioji g. 1, 57248, Kėdainiai
Darbo laikas: I-V 9-17 val.
Telefono nr.: +370 347 50511
El. paštas: kedainiai@yestravel.lt


Rekvizitai