Kontaktai

Kelionių pardavimo internetu skyrius

Telefono nr.: (8 5) 2190769
El. paštas: keliones@we.lt

Centrinis biuras

A. Stulginskio g. 5, 01115, Vilnius
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 5) 2553265
El. paštas: centrinis@we.lt

Vilniaus PC „Panorama“ biuras

Saltoniškių g. 9, 08105, Vilnius (PC „Panorama“)
 klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 5) 2195868
El. paštas: panorama@we.lt

Vilniaus oro uosto biuras

Rodūnios kelias 2, 02188, Vilnius, (tarptautinis Vilniaus oro ostas)
Darbo laikas: I-V 03-19 val.
Telefono nr.: (8 5) 2329300 arba +370 693  86205
El. paštas: ticketing@ticketing.lt

Vilniaus PC „Mandarinas“ biuras

Ateities g. 91, 06325, Vilnius (PC „Mandarinas“)
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 613) 80695
El. paštas: mandarinas@we.lt

Kauno PC Akropolis biuras

Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44333 Kaunas (Griunvaldo alėja I-002)
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 37) 214701(8 37) 214702(8 616) 38374
El. paštas: kaunoakropolis@we.lt

Klaipėdos Daukanto biuras

S. Daukanto g. 20, 92135, Klaipėda
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 46) 310311
El. paštas: klaipeda@we.lt

Klaipėdos PC „Akropolis biuras

Taikos pr. 61, 91182, Klaipėda (PC „Akropolis“)
 klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 46) 340980
El. paštas: akropolis@we.lt

Šiaulių biuras

Tilžės g. 121 A, 77161, Šiauliai
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 682) 44525
El. paštas: siauliai@we.lt

Alytaus biuras

Vilniaus g. 5, 62111, Alytus
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 610) 48266
El. paštas: alytus@we.lt

Mažeikių biuras

Žemaitijos g. 25-33, 89134, Mažeikiai
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 616) 76805 (Rasa) arba (8 443) 78814
El. paštas: mazeikiai@we.lt

Palangos biuras

Vytauto g. 94 A, 00132, Palanga
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 460) 53431
El. paštas: palanga@we.lt

Visagino biuras

Veteranų g. 2, 31200, Visaginas (PC „Domino“)
klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu
Telefono nr.: (8 386) 72525
El. paštas: visaginas@we.lt


Administracija

Adresas

Perkūnkiemio g. 6, Vilnius, 12130
El. paštas: biuras@we.lt
    
Buhalterija

El. paštas: buhalterija@we.lt

Rinkodara

El. paštas: rinkodara@we.lt


Partneriai

„Yes Travel“

Švitrigailos g. 11 B, 0322 Vilnius
Telefono nr.: (8 5) 2131322
El. paštas: lina@yestravel.lt

Didžioji g. 1, 57248, Kėdainiai
Telefono nr.: (8 347) 50511
El. paštas: kedainiai@yestravel.lt