Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

#WeTravelEco: Draugiški aplinkai biurai

Norime, kad visi mūsų biurai galėtų pelnytai vadintis draugiškais aplinkai. Dėkojame šiuolaikiškiems ir sąmoningiems kolegoms, kurie jau nemažai nuveikė šioje srityje. Taip pat manome, kad yra svarbu nuolat kalbėti apie tai, ko kiekvienas asmeniškai galime imtis, kad galėtume pasakyti, jog esame atsakingi ir draugiški aplinkai.

ATSAKINGA ĮMONĖ

IT ir Bendrojo administravimo aptarnavimo skyrių darbuotojų dėka jau ne vienerius metus seni elementai (baterijos), kompiuteriai ir kita elektronikos įranga yra centralizuotai surenkama ir priduodama antrinių žaliavų supirkimu, surinkimu, perdirbimu ir prekyba besiverčiančiai įmonei.

Įmonės biuruose yra vietos, skirtos surinkti makulatūrai. Popierius, atiduotas į makulatūrą, yra perdirbamas ir virsta naujais gaminiais.

Įmonėje įdiegta duomenų valdymo sistema, kuri leidžia atsisakyti popierinių prašymų ir įsakymų, kitų dokumentų. Taip ne tik efektyviau priimami personalo sprendimai, tačiau ir sutaupoma popieriaus.

Didžiausiame įmonės biure naudojami išmanieji spausdintuvai su kodais. Šis sprendimas užtikrina konfidencialumą. Taip pat jį įdiegus pamiršome, kas yra atspausdintų ir nepasiimtų ar nebereikalingų popieriaus lapų krūvos prie spausdintuvo.

Įmonės biuruose rūšiuojamos šiukšlės. Deja, dėl neužtikrintos išrūšiuotų šiukšlių išvežimo infrastruktūros, tai įmanoma ne visuose įmonės biuruose. Tikimės, kad tai netrukus pasikeis ir visi galėsime prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo.

Kur įmanoma, biurų apšvietimui renkamės elektros energiją taupančias ar LED lemputes.

ASMENINIS INDĖLIS

Patį didžiausią poveikį aplinkai turi kiekvieno mūsų asmeninis indėlis ir sąmoningumas. Štai keletas patarimų, kuriais stengiamės vadovautis:

Arbatą, kavą ar vandenį geriu tik iš savo daugkartinio puodelio. Vienkartinius puodelius palieku klientams.

Kaskart pagalvoju prieš spausdamas „Print“ (Ar tikrai būtina spausdinti šį dokumentą? Ar tikrai reikia spausdinti jį visą? Ar mano kompiuteryje nustatytas dvipusis spausdinimas?).

Naudoju mobilųjį parašą. Taip ne tik sutaupau popieriaus, bet ir gerokai palengvinu sau gyvenimą prisijungdamas prie daugelio paslaugų internetu.

Atsisakau popieriaus užrašams. Nors mėgstu darbus, užduotis užsirašyti ranka, tačiau juk lengvai galiu to atsisakyti viską užsirašydamas kompiuteryje. Reikia tik noro ir truputį laiko, kad tai taptų įpročiu.

Nusiplovęs rankas ar išplovęs indus taupiai naudoju popierinį rankšluostį.

Baigęs darbą išjungiu kompiuterį – taip be reikalo nenaudoju elektros energijos.

Oro kondicionierių jungiu tik tada, kai reikia. Jei yra galimybė ir lauke vėsiau nei viduje  – atidarau langus. Jei atidaryti langai – kondicionierius išjungiamas. Ir žinoma, išeidamas vakare nepamirštu išjungti oro kondicionieriaus.

Dirbtinį apšvietimą biure jungiu, kai būtina. Nepamirštu išjungti elektros išeidamas iš bendrųjų patalpų (konferencijų salės, virtuvėlės, tualeto).

Prasidėjus šildymo sezonui atsakingai įvertinu, kiek atsukti turi būti radiatoriai. Nelaikau ant didžiausios padalos atsukto radiatoriaus, o kartu – praviro lango.

Atsakingai renkuosi rašymo priemonę. Galbūt galiu kaskart neimti naujo vienkartinio tušinuko, o tik pasikeisti rašiklio šerdelę? Arba tiesiog rašau paprastu pieštuku. Tai ne tik draugiška gamtai, bet ir pigiau.

Yra daugybė būdų tapti „žalesniais“. Ir čia tikrai ne viskas! Tokių būdų yra DAUGYBĖ!


Jei turite minčių ar pastebėjimų – rašykite mums wetraveleko@westexpress.lt

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai