Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

#WeTravelEco: Žingsnių iššūkis!

#WeTravelEco: Žingsnių iššūkis!

Kartu su aviakompanija „airBaltic“ sukūrėme #walk15 žingsnių iššūkį kolegoms. Visą mėnesį ėjome ir varžėmės tarpusavy, o tai paskatino rinktis kelionę pėsčiomis, vietoj automobilio ar net viešojo transporto. Atsirado tokių, kuriems tai tapo nauja veikla ir žadėjo ėjimo neapleisti net iššūkiui pasibaigus. Būdavo dienų (ypač savaitgaliais) kai kolegos per dieną nueidavo po 45 000 žingsnių, tai yra daugiau nei 30 kilometrų! Atradome naujus pažintinius takus, dalyvavome ėjimo maratonuose, į darbą žygiavome pėsčiomis, o blogo oro atveju įdėmiau rinkdavomės aprangą, bet vistiek ėjome. Nugalėtoju tapo vieną milijoną žingsnių per mėnesį nuėjęs WEST EXPRESS IT skyriaus vadovas Gediminas. O kas sakė, kad IT tik prie kompiuterių sėdi?! :) Gediminas laimėjo skrydį dviems asmenims bet kuria „airBaltic“ kryptimi!

Šiek tiek statistikos:

- Iššūkyje dalyvavo 43 dalyviai;
- Trukmė: 1 mėnuo;
- Bendrai nueita 12 531 292 žingsnių (virš 12 milijonų!!!!) arba 9078 km.

Taip pat turėjome tikslą nuėjus 6 000 000 žingsnių pasodinti 30 ąžuolų, tačiau skaičiams dvigubėjant nusprendėme padvigubinti ir ąžuolų skaičių. Tad iššūkiui finišavus draugiškai patraukėme į Kaišiadorių rajoną, kur pasodinome 60 ąžuolų. Nuoširdžiai dėkojame Jevgenij Kozyrev („airBaltic“) už mūsų idėjos palaikymą bei vertingas dovanas daugiausiai žingsnių surinkusiems kolegoms!

     

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai