Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

#WeTravelEco: Mes remiame Ukrainos vaikus!

#WeTravelEco: Mes remiame Ukrainos vaikus!

Dėl karo Ukrainoje 7,5 mln. vaikų išgyvena nuolatinę grėsmę jų gyvybei ir sveikatai. „West Express“ tęsia bendradarbiavimą su organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir aktyviai remia į Lietuvą atvykstančias šeimas ir vienišus vaikus.

Nors trumpam sugrąžinti vaikystę. Toks šiuo metu yra prioritetinis „Gelbėkit vaikus“ organizacijos tikslas, kurį sau kelia visi čia dirbantys ir savanoriaujantys žmonės. Be būtinosios pagalbos, tokios kaip surasti gyvenamąją vietą, gydytoją, kuris vaiką apžiūrėtų ir paskirtų reikiamų medikamentų, pokalbių su psichologais, kasdien intensyviai ieškoma galimybių ir partnerių, kad kuo didesniame skaičiuje Lietuvos miestų būtų įkurtos saugios ir žaislų sklidinos erdvės vaikams. Tokios jau yra Alytuje, Marijampolėje ir Vilniuje. Artimiausiu metu jos duris atvers ir Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiose vaikų erdvėse per žaidimą: piešimą, šokimą, dėlionių ar kaladėlių dėliojimą ir pan., siekiama išlaisvinti vaikus nuo nuovargio, stingdančios baimės, nerimo. Kiekvienas čia pabuvęs išeina su minkštu išsirinktu žaisliuku. Nes dabar daugeliui iš Ukrainos atvykusių vaikų tai vienintelė priemonė apkabinti, mylėti, sušilti ir, svarbiausia, jaustis saugiu ir reikalingu.

Susisiekėme su vaikus globojančia organizacija dar prieš įkuriant laikiną migracijos centrą savivaldybės pasiūlytose patalpose Minties g. 3, Vilniuje. Išgirdome poreikį įrengti mamos ir vaiko erdvę, žaidimų kambarį. Per mažiau nei parą subūrėme kolegų komandą, kuri surinko reikiamiausius daiktus šeimoms – žaislus, vežimėlius, maniežus, rankšluosčius, sauskelnes, kilimus, vaikiškus baldus ir kt.. Kolegos jungėsi į grupes savo namų bendruomenėse, rinko paramą ir vežė į Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnaziją. Jau po kelių dienų atsidaręs centras galėjo priimti begalę nuo karo bėgančių žmonių, o kol tėveliai tvarkosi migracijos dokumentus – jų mažieji ramiai žaidžia įrengtoje vaikų zonoje.

Kasdien palaikome ryšį su „Gelbėkit vaikus“ vadove Rasa Dičpetriene. Laukiame iš Ukrainos atvykstančių vaikų globos namų globotinių. „West Express“ skiriama parama naudojama svarbiausių maisto produktų ir higienos priemonių įsigijimui.
 

Kiekvienas mūsų galime prisidėti – finansine, savanoriška, globėjiška pagalba.

Remti galima skambinant, aukojant internetu ar kreipiantis tiesiai į „Gelbėkit vaikus“

„Gelbėkit vaikus“ paramos Ukrainos vaikams trumpieji numeriai:

1415 – skambinant ar siunčiant SMS su žodžiais UKRAINOS VAIKAMS – auka 10 eurų

1486 – skambinant ar siunčiant SMS su žodžiais UKRAINOS VAIKAMS – auka 3 eurai

Didesnę sumą paaukoti galite: https://gelbekitvaikus.lt/paremk/
 

Juridiniai asmenys, įmonės, norintys ir galintys padėti Ukrainos vaikams bei į Lietuvą atvyksiančių pabėgėlių šeimoms kviečiami susisiekti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ telefono numeriu +370 607 84 249 arba el. paštu simona.uleckiene@savethechildren.org 

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai