Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Keltų bilietai

Keltas

DFDS keltai

  Klaipėda – Kylis – Kopenhaga - Oslas - Amsterdamas
  DFDS keltai


DFDS yra išvysčiusi vieną didžiausių keltų tinklų Europoje. Keliaukite į Vokietiją, Švediją, Jungtinę Karalystę bei kitas kontinentinės Europos, Skandinavijos ir Baltijos regiono šalis, įskaitant didžiuosius miestus, tokius kaip Kopenhaga, Oslas ir Amsterdamas. Įsigykite kelionę keltu ir keliaukite į Vakarų Europą ar Skandinaviją savo automobiliu. 

Tallink keltai

Tallink keltų bilietaiRyga – Talinas – Helsinkis – Turku – Alandų salos – Stokholmas.
Tallink kruizai

 

Tallink siūlo net tik patikimas krovininio transporto plukdymo paslaugas Baltijos jūroje, bet ir kokybiškas kruizines keliones bei keleivių pervežimą. Tallink turi 16 laivų, kurie plaukia maršrutais tarp Suomijos, Švedijos, Estijos bei Latvijos. Kompanijos keleiviniai keltai – Isabelle ir Romantika – kursuoja reisu Ryga – Stokholmas ir užtikrina kokybišką keleivių, transporto priemonių bei krovinių pervežimą tarp Švedijos ir Latvijos, Stokholmo ir Rygos uostų.


Viking Line keltai

Viking Line keltų bilietaiTalinas – Helsinkis – Turku – Alandų salos – Kapelskaras – Stokholmas.
Viking line keltų bilietai

Kelionės Baltijos jūra Viking Line keltu – dar smagesnės ir įsimintinesnės. Ši jūros transporto bendrovė siūlo keleivių krovinių pervežimą bei kruizines keliones. Laivuose malonus klientų aptarnavimas, skanus maistas, puikiai paruoštos patalpos, smagios pramogos bei didelis prekių asortimentas parduotuvėse. 


TT-Line keltai

TT-Line keltų bilietaiKlaipėda – Treleborgas – Travemiundė – Rostokas.
TT-Line keltų bilietai

„TT-Line“ kviečia aplankyti Švediją ir Vokietiją, maloniai praleisti laiką ir pamiršti rūpesčius dėl transporto spūsčių! Nuolatiniai keltų reisai iš Klaipėdos į Treleborgą (Švediją) ir Rostoką (Vokietiją), grįžimas namo iš Travemiundės (Vokietijos) ir Treleborgo (Švedijos) – tai puikus sprendimas trumpoms ar ilgesnėms išvykoms, verslo kelionėms ar atostogoms su visa šeima.

Stena Line keltai

Ventspilis – Gdynė – Kylis – Geteborgas
Stena Line keltai


„Stena Line“ siūlo plačiausią keltų maršrutų pasirinkimą Europoe - iš viso 19 maršrutų jungia 9 Europos valstybes. Keliaukite į Skandinaviją, Britų salas ar Vakarų Europą - su „Stena Line“ pakeliui!