Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Paskutinė minutė

Paskutinė minutė

Paskutinė minutė - pigios kelionės lėktuvu į populiariausius kurortus Turkijoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Maroke, Ispanijoje ir kitose šalyse. Paskutinės minutės pasiūlymai nuo trumpų 3 dienų išvykų iki kelių savaičių atostogų. Platus viešbučių ir maitinimo tipų pasirinkimas: nuo paprastų viešbučių be maitinimo iki vertinamų 5 žvaigždėmis su viskas įskaičiuota. Į kelionės kainą įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas, pervežimas, pasirinktas maitinimas ir kelionių organizatoriaus NOVATURAS atstovo pagalba.

 
 

Paskutinės minutės pasiūlymai

Paskutinė minutė – puikus pasirinkimas spontaniškiems keliautojams, ieškantiems pigios kelionės. Jei galite išskristi per artimiausias porą savaičių, tuomet rasite kelionių ypač patraukliomis kainomis.

Poilsinių kelionių paskutinės minutės pasiūlymai leis pasprukti nuo kasdienybės ir keliauti ilsėtis prie jūros, kur daug saulės, šilumos ir smėlėtų paplūdimių. Kelionės paskutinę minutę gali būti puiki staigmena draugui, partneriui ar visai šeimai, tad jei nesuplanavote savo atostogų, drąsiai galite rinktis paskutinės minutės pasiūlymus.

Jei nesate mėgėjai laiką leisti paplūdimyje, bet ieškote nuotykių pažintinėse kelionės, Jūs taip pat galite rinktis paskutinės minutės pasiūlymus! Nuostabios ir išskirtinės NOVATURO pažintinės kelionės puikiai tik norintiems trumpam pabėgti ir pažinti gražiausius Europos kampelius.

NOVATURO paskutinė minutė – tai pasiūlymai geriausia kaina, kai išvykimai yra per artimiausias 2 savaites. Jei norite atostogų čia ir dabar, tikrai verta išbandyti paskutinės minutės keliones.

Pasiūlymai galioja visais metų laikai – šaltuoju sezonu vyrauja pasiūlymai į Egiptą, Jordaniją, Izraelį ar Kanarų salas, o šiltuoju sezonu galėsite rinktis keliones į Turkiją, Graikiją, Bulgariją, Ispaniją ir kitas šalis. Griebkite paskutinės minutės keliones, pasinaudokite puikiomis kainomis ir leiskitės į neužmirštamas atostogas su šeima ar draugais!