Paskutinė minutė

Paskutinė minutė - pigios kelionės lėktuvu į populiariausius kurortus Turkijoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Maroke, Ispanijoje ir kitose šalyse. Paskutinės minutės pasiūlymai nuo trumpų 3 dienų išvykų iki kelių savaičių atostogų. Platus viešbučių ir maitinimo tipų pasirinkimas: nuo paprastų viešbučių be maitinimo iki vertinamų 5 žvaigždėmis su viskas įskaičiuota. Į kelionės kainą įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas, pervežimas, pasirinktas maitinimas ir kelionių organizatoriaus Novaturas atstovo pagalba.

Pigios kelionės

Paskutine minute – puikus pasirinkimas spontaniškiems keliautojams, ieškantiems pigios kelionės. Jei galite išskristi per artimiausias porą savaičių, tuomet rasite kelionių ypač patraukliomis kainomis.
Pasiūlymai galioja visais metų laikai - šaltuoju sezonu vyrauja pasiūlymai į Egiptą, Jordaniją, Izraelį ar Kanarų salas, o šiltuoju sezonu galėsite rinktis keliones į Turkiją, Graikiją, Bulgariją, Ispaniją ir kitas šalis.
Griebkite paskutines minutes keliones, pasinaudokite puikiomis kainomis ir leiskitės į neužmirštamas atostogas su šeima!