Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Apie mus

Esame poilsinių ir verslo kelionių lyderiai Lietuvoje, jau 30 metų savo klientams siūlantys atsakingai parengtus, patikrintus ir mūsų pačių išbandytus kelionių maršrutus.
Kiekvieno keliautojo poreikiai ir pageidavimai mus įkvepia net ir paprastas keliones paversti mažu stebuklu. „West Express“ kelionių agentai yra tikri savo srities profesionalai, pasirengę atsakyti į visus klausimus apie bet kurią dominančią kelionės kryptį.

Kasmet aptarnaujame daugiau nei 200 000 tūkst. keliautojų, o verslo keliones organizuojame daugiau nei 5 tūkst. Lietuvos ir užsienio įmonių. Daugelis verslo klientų mūsų paslaugomis naudojasi ilgiau nei 15 metų, kuo labai didžiuojamės ir vertiname tokią ilgametę partnerystę.
Siekdami užtikrinti aukščiausią klientų aptarnavimo kultūrą, mūsų darbuotojai dirba pagal kasmet atnaujinamą ISO 9001:2015 standartą.

Aktyviai plėtojame ir savo kasdieniame darbe taikome naujausias turizmo technologijas, tokias kaip ekonomiškai naudingiausių bilietų ir viešbučių rezervavimo sistemas, savitarnos platformas verslui.

Teikiame išskirtines paslaugas, tarp kurių – ir 24/7 pagalbos linija verslo klientams.

Esame Lietuvos turizmo asociacijos narė, nuo 1999 m. priklausome tarptautiniam kelionių organizavimo tinklui „Hogg Robinson Group“, bendradarbiaujame su Tarptautine oro transporto asociacija (IATA).

Mūsų vizija – pranokti mūsų klientų lūkesčius.

Mūsų misija – užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, jį grindžiant aukščiausio lygio aptarnavimo standartais, abipusiai naudinga partneryste bei išlaikant lyderio poziciją Lietuvos turizmo verslo rinkoje.

Mūsų klientų aptarnavimo principai, kuriais vadovaujamės, kasdien bendraudami su Jumis.

Kviečiame Jus pasinerti į stebuklingą, spalvingą ir įkvepiantį pažintinių ir poilsinių kelionių pasaulį. Nusprendę keliauti su „West Express“ renkatės kokybę ir patikimumą. Galite būti tikri, kad į Jūsų kelionės pasiūlymą sudėsime visą savo dėmesį, atsakomybę, meilę kelionėms ir pagrįstą kainą!