Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

„West Express“: atraskite egzotines šalis su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi

„West Express“: atraskite egzotines šalis su Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi

Šįmet kelionių agentūra „West Express“ mini veiklos 30-metį ir ta proga paruošė ne tik daugybę ypatingų pasiūlymų keliautojams, bet ir išskirtinių projektų. Vienas jų – virtualus EGZOTINIŲ IR TOLIMŲJŲ KRAŠTŲ KELIONIŲ KATALOGAS, parengtas kartu su garsiais žurnalistais, TV laidų vedėjais ir  patyrusiais keliautojais Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi.

Žinomų keliautojų akiratyje – naujos kryptys  

Nors žinomas keliautojų duetas vasaras dažniausiai leidžia Lietuvoje, atostogauti nieko neveikiant – ne jiems. V. Radzevičius  sukasi tarp puodų Dzūkijos miškuose, M. Starkus daugiausia laiko leidžia su šeima, tačiau abu keliautojai sutartinai tvirtina, kad niekada „nesiskiria“ su kelionėmis.

Šiuo metu jau dėliojamas naujo kelionių sezono maršrutas, tiesa, žinomi keliautojai konkrečios krypties kol kas neišduoda. Tačiau turėdami laisvo laiko vasaros vakarus jie mielai skiria susitikimams su aistringais keliautojais ar jiems prijaučiantiems ir gyvai dalijasi savo ankstesnių kelionių įspūdžiais.

„Gyvai bendraujant su publika atmintyje iškyla ne vienas prisiminimas iš daugybės kartu su Vytaru įveiktų kilometrų ir aplankytų šalių. Kartais ir patys nustembame, kad vieną ar kitą juokingą nutikimą jau buvome pamiršę“, – sako M. Starkus ir prasitaria, kad aplankytų miestų, šalių neskaičiuoja ir statistikos tikrai neveda, tačiau judviejų su Vytaru kelionių „bagažas“ yra išties gausus. 

Egzotinės šalys + asmeninės rekomendacijos  

Lietuviai jau yra išmaišę nemažai pasaulio, todėl vis dažniau ryžtasi keliauti į tolimus egzotinius kraštus. Tarp populiariausių krypčių 2022 m. sezone – Afrika, Vietnamas, Kenija, Šri Lanka, Centrinė Amerika, Peru, Uzbekistanas, Indija, Balis, Tanzanija, Sokotra, Jordanija, Meksika, Omanas ir kt.

„Naujame kelionių kataloge, kurį parengėme kartu su M. Starkumi ir V. Radzevičiumi, yra daugiau nei 20 egzotinių krypčių kelionėms su grupe ar individualiems keliautojams, su gidu ar kelionės vadovu“, – sako „West Express“ rinkodaros vadovė  L. Bagdonienė ir džiaugiasi partneryste su žinomais keliautojais.

Kiekvieną rekomenduojamą šalį M. Starkus ir V. Radzevičius yra aplankę patys, kai kurias – net po keletą kartų, todėl būsimiems keliautojams gali drąsiai patarti, ką būtina aplankyti, ką tikrai verta pamatyti, išbandyti, paragauti. Tai – tarsi virtualus sufleris planuojantiems keliones į tolimus ir egzotiškus kraštus.

Pasak M. Starkaus ir V. Radzevičiaus, kas yra egzotinė šalis – labai individualu, nes tai priklauso nuo keliautojo patirties, pomėgių, trokštamų patirti įspūdžių. Jei mėgstate laukinę gamtą, neabejotinai patiks kelionė į Keniją, lankydamiesi Peru būtinai paragaukite burnoje tirpstančios sevičė, Balyje pasinerkite į nardymo rojų arba pasidarykite įspūdingą asmenukę su Drakono medžiu Sokotroje.

 

Svarbu paruošti „namų darbus“

Žinomas keliautojų duetas pirmuosius bendrus projektus, kuriuos išvydo TV žiūrovai, pradėjo rengti dar 2006 m., o nuo 2009 m. bendradarbiauja su kelionių agentūra „West Express“. Nors per šiuos metus jie sukaupė nemenką kelionių planavimo ir keliavimo patirtį, tačiau ruošdamiesi kelionei į egzotinę ar tolimą šalį jie visada konsultuojasi su specialistais – tiek esančiais toje šalyje, tiek Lietuvoje.

„Gerai paruošti „namų darbai“ padeda išvengti didesnių rūpesčių kelionėje, o kartu ir nenumatytų išlaidų. Be to, būtina įvertinti ir tam tikras rizikas, todėl ir patys konsultuojamės su profesionalais, ir kitiems rekomenduojame“, – sako patyrę keliautojai.  

Pasak jų, anksčiau buvo įprasta kelionę į tolimą ar egzotinę šalį pradėti planuoti maždaug prieš pusmetį, taip nemažai sutaupant lėktuvo bilietams, viešbučiams ir pan. Dabar keliautojams tenka mokytis prisitaikyti prie greitai besikeičiančių gyvenimo sąlygų, tačiau pasaulis dėl to „nesustoja“ ir  tikrai nereikėtų atsisakyti malonumo keliauti.

 

Tiesa, norint išvengti netikėtumų, pravartu įsidėmėti kelionės ABC. Pirmiausia, prieš kelionę būtina pasitikrinti, ar nepasikeitė saugumo reikalavimai, ar pakaks turimų dokumentų, ar skrydis vyks numatytu laiku, kaip buvo planuota. Taip pat nereikėtų atidėlioti atvykimo į oro uostą, nes dėl didelio skrydžių skaičiaus ir išaugusio keleivių srauto gali tekti ilgiau stovėti eilėse. Tarp jungiamųjų skrydžių vertėtų nusimatyti ilgesnį laiko tarpą.

Klientų pasitikėjimas skatina nuolat tobulėti  

Nors egzotinės ir tolimųjų kraštų kelionės reikalauja didesnio pasiruošimo, tačiau jos visada turėjo ir turės savo klientą – trokštantį pažinti, atrasti, tyrinėti.

„Jau daug metų organizuojame keliones į tolimiausius pasaulio kraštus. Dėl pandemijos suvaržymų negalėjome taip plačiai keliauti, tačiau šiemet lietuviai vėl keliauja, o keliones į egzotines šalis renkasi ne tik poros, bendraminčių kompanijos, bet ir šeimos“, – sako „West Express“ rinkodaros vadovė.

Pastebima, kad dabar keliautojai, besidairantys į egzotinius ir tolimuosius kraštus, pirmenybę teikia kelionėms su vietiniais gidais, o jei pastarieji dar kalba lietuviškai – susidomėjimas didžiulis!

„Šiuolaikinis keliautojas – reiklus, smalsus ir dažnai informacijos ieško naršydamas internete. Tad siekiant suteikti klientams kuo daugiau patogumo, tiek nauji, tiek anksčiau spausdinti ir klientų itin vertinami WE Travel katalogai buvo perkelti į skaitmeninę erdvę“, – sako „West Express“ rinkodaros vadovė L. Bagdonienė ir priduria, kad tai kartu ir vykdomo tvaraus bei atsakingo vartojimo projekto #wetraveleco dalis.

Per 30 veiklos metų „West Express“ subūrė tikrai gausų keliautojų ratą, daugelis jų – ištikimai kartu keliauja visus tuos metus. Klientų pasitikėjimas skatina nuolat tobulėti: pernai buvo įdiegta kelionių rezervacijų sistema, kuri pagal kliento užklausą leidžia pasiūlyti geriausią kelionės variantą, šįmet – patobulinta savarankiško lėktuvo bilietų rezervavimo sistema, kuria 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę gali naudotis visi vartotojai.

 

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai