Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Žvilgsnis į praėjusius metus: pagrindiniai West Express pasiekimai 2022-aisiais

Žvilgsnis į praėjusius metus: pagrindiniai West Express pasiekimai 2022-aisiais

„Jei nori eiti greitai – eik vienas, jei nori eiti toli – eik su komanda“ – tokiais žodžiais praėjusių metų pabaigoje švenčiant West Express gimtadienį visus kolegas sveikino generalinis direktorius Raimondas Ušeckas. Juk iš tiesų – įmonė yra jos žmonės. Ir mūsų komandos žmonės kiekvienus metus pasitinka juos vadindami galimybių metais. Tačiau prieš visiškai pasineriant į naujų planų ir tikslų įgyvendinimą, norime ir sustoti bei pažiūrėti atgal į praėjusius metus, kurie buvo iš ties įsiminti – ir ne tik dėl to, kad šventėme jau 30 West Express gimtadienį. Taigi, kokie buvo tie 2022-ieji?

Dar daugiau patogumo ir laisvės keliautojams

Praėjusius metus galime vadinti „sugrįžimo į ritmą“ metais, mat būtent pirmoje praėjusių metų pusėje dauguma šalių atsisakė bet kokių su COVID-19 susijusių ribojimų – tad keliautojai ir vėl galėjo mėgautis galimybe laisvai judėti taip pat, kaip ir iki pandemijos. O kad keliautojams tai patiko patvirtina ir skaičiai – remiantis daugumos kelionių agentūrų statistika, šiais metais keliautojų srautai sugrįžo į priešpandeminį lygį!

Tiesa, keliones ir jų planavimą lengvino ne tik ribojimų atsisakymas, bet ir modernūs sprendimai: mūsų komanda praėjusius metus pradėjo su atnaujintu skrydžių paieškos ir rezervacijos puslapiu. "Atnaujinus sistemą, ji pasipildė galimybe palyginti tradicinių ir pigių skrydžių bendrovių siūlomas kainas tiek tiesioginiams, tiek skrydžiams su persėdimu. Matydami mūsų keleivių susidomėjimą, įtraukėme poilsinių krypčių organizatorių siūlomus tiesioginių reisų bilietus į populiariąsias atostogų kryptis", apie atnaujinimą pasakojo Vaidas Šepetys, aviabilietų rezervavimo procesų vystymo vadovas. "Nauja rezervacinė sistema leidžia pilnai automatizuoti lėktuvų bilietų pirkimo procesus, todėl vartotojas ja gali naudotis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę. Be to, atsižvelgiant į pasikeitusius vartotojų įpročius, dar daugiau dėmesio skyrėme ne tik sistemos atnaujinimui, bet ir komandos, dirbančios su online pardavimais, auginimui: prie komandos prisijungė keli nauji turizmo ekspertai.

Gimtadienio proga – ne tik pasiūlymai, bet ir išskirtiniai projektai

Kadangi 2022-ieji mūsų komandai – „jubiliejiniai“, nenuostabu, kad keliautojams ruošėme ne vieną staigmeną. Viena jų – projektas We Travel ir virtualus Egzotinių ir tolimųjų kraštų kelionių katalogas, parengtas kartu su garsiais žurnalistais, TV laidų vedėjais ir patyrusiais keliautojais Martynu Starkumi ir Vytaru Radzevičiumi. Matyt nieko nenustebinsime pasakę, kad jų kelionių „bagažas“ tikrai įspūdingas – tad labai džiaugiamės, kad savo patirtimi bei rekomendacijomis jie dalinasi ir su West Express klientais, ieškančiais egzotinių krypčių ir naujų patirčių.

Naujienų turėjome ne tik norintiems atrasti egzotiškas kryptis, bet ir krepšinio gerbėjams, kurie turi išskirtinę galimybę skristi kartu su Kauno Žalgirio krepšininkais bei trenerių štabu į Eurolygos rungtynes. „Aktyviai palaikome Lietuvos krepšinį, tad su malonumu kasmet tęsiame draugystę su „Žalgirio“ komanda. Klientams siūlome ne tik išskirtinę galimybę skristi kartu su „Žalgirio“ komanda vienu lėktuvu, bet ir viešbučius, pervežimus, kelionės draudimą ir kitas paslaugas. Kartu su komanda keliauja ne tik krepšinio entuziastai, ši paslauga populiarėja ir tarp įmonių, kai išvyka su komanda tampa motyvacine priemone darbuotojams ar komandos formavimo kelione“, – teigia West Express generalinis direktorius Raimondas Ušeckas.

Dar viena praėjusių metų naujiena – sugrįžęs „Žvilgsnis“ žurnalas, kurio keliautojai jau buvo pasiilgę! Metų pabaigoje dienos šviesą išvydęs leidinys – kaip tik apie naujai atrastą laisvę keliauti, bet ir pilnas patarimų tiek pradedantiems, tiek „užkietėjusiems“ keliautojams.

Socialiniai projektai ir iniciatyvos

Praėję metai paženklinti ir skaudžiais įvykiais – Ukrainoje prasidėjus karui, milijonai žmonių neteko namų ar buvo priversti iš jų bėgti. Reaguodami į situaciją bei norėdami bent šiek tiek padėti nuo karo kenčiantiems ukrainiečiams, aktyviai prisidedame prie jiems padedančių organizacijų veiklos Lietuvoje – ir šią pagalbą tęsime tiek, kiek jos reikės.

Prisidedame ne tik prie pagalbos organizacijoms, bet ir projektų rėmimo: vilniečiai bei miesto svečiai jau gali džiaugtis tarptautinės urbanistinės galerijos “Open gallery” kūriniu – Izraelio ir Lietuvos menininkų bendromis pastangomis gimusiu gatvės meno darbu Senamiestyje. Džiaugiamės būdami šio projekto partneriais ir esame dėkingi už galimybę prisidėti prie menininkų darbų ir miesto dailinimo! 

Mes ir toliau laikomės atsakingo keliavimo ir vartojimo politikos: rūšiuojame šiukšles biure, bereikalingai nespausdiname dokumentų, naudojamės elektroninėmis dokumentų pasirašymo sistemomis, be to, šiemet organizavome ir žingsnių iššūkį, kurio rezultatas – ne tik daugiau nei 12 milijonų žingsnių: nusprendėme iššūkį įprasminti ir pakviesdami komandą drauge pasodinti ąžuolų!

WEST EXPRESS apdovanojimai:

Kelionių organizatoriaus „Coral Travel“ organizuojamuose „Starway“ apdovanojimuose tapome viena iš trijų geriausių Baltijos šalių kelionių agentūrų pagal pardavimus.

Kelionių organizatoriaus „Novaturas“ kasmetiniuose kelionių agentų apdovanojimuose net 9-ios mūsų kelionių ekspertės gavo aukščiausią įvertinimą. Be to, metų pabaigoje taip pat gavome kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ TOP Partnerio apdovanojimą.

Džiaugiamės visais partnerių įvertinimais bei apdovanojimais ir didžiuojamės komanda, kurios dėka esame didžiųjų kelionių organizatorių bei aviakompanijų skrydžių bilietų TOP pardavėjai!

WEST EXPRESS skaičiai:

BIURAI: 

Šiuo metu veikia 13 biurų visoje Lietuvoje: 4 biurai Vilniuje, po 2 – Kaune ir Klaipėdoje bei po 1 biurą Šiauliuose, Alytuje, Mažeikiuose, Visagine ir Palangoje. 2022 metų pradžioje atidarytas naujas biuras Panevėžyje, prekybos centre RYO.

Aktyviai veikia kelionių aptarnavimo internetu skyrius, visuomet pasiruošęs atsakyti į virtualias užklausas. Taip pat turime 24/7 dirbančią aptarnavimo liniją, skirtą mūsų verslo klientams.

DARBUOTOJAI:

WEST EXPRESS įmonių grupėje dirba viso 157 darbuotojai; vidutinis darbo stažas ~12 m. 4 mėn. Poilsio keliones planuoja 51 West Express darbuotojas, o verslo keliones užsako 47 darbuotojai visoje Lietuvoje.

VEIKLA:

Praėjusiais metais džiaugiamės sugrįžusiais renginiais – rugsėjo pradžioje golfo gerbėjus pakvietėme į West Express golfo turnyrą, o visus metus klientus kvietėme į įvairius renginius, skirtus naujų krypčių bei naujų projektų pristatymams.

Infoturų statistika:

2022 metais 36 turizmo ekspertai vyko į infoturus, kurie suteikia galimybę ne tik semtis patirties, bet ir aplankyti skirtingų šalių viešbučius, išbandyti ekskursijas bei įvairias veiklas.

Per praėjusius metus mūsų turizmo ekspertai aplankė virš 20 skirtingų krypčių.

Bendri skaičiai:

Verslo kelionių komanda per 2022 metus aptarnavo virš 3000 įmonių. Populiariausios kryptys, kuriomis keliavo verslo klientai – Vokietija, JAV, Turkija, Ispanija bei Prancūzija.

Iš viso per praėjusius metus į keliones išlydėjome per 300 000 keliautojų, kurie drauge nukeliavo arti 400 milijonų kilometrų bei aplankė 161 šalį.

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai