Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Kalėdinis paramos projektas

Kalėdinis paramos projektas

Kalėdinis paramos projektas

Žinodami, kad Zarasų rajone itin kritinė socialinė situacija ir kas dešimtas vaikas auga pažeidžiamose, sunkumų patiriančiose šeimose, nutarėme prisidėti prie Zarasuose veikiančio vaikų dienos centro „Draugai“ gerovės. „Gelbėkit vaikus“ Zarasų vaikų dienos centre „Draugai“ kasdien lankosi apie 25 vaikus iš sunkumus patiriančių šeimų. Į dienos centrą vaikai atkeliauja po pamokų, čia jie pietauja, ruošia pamokas, bendrauja, žaidžia, jiems teikiamos socialinių darbuotojų, psichologų konsultacijos. Dienos centras yra ta vieta, kurioje vaikai praleidžia didžiąją dalį savo laisvalaikio, susiranda draugų, atranda savo stipriąsias puses, ima vystyti savo talentus. Dienos centre visi vaikai jaučiasi svarbūs ir yra priimami tokie, kokie yra.

Piešimo edukacija su broliais Gataveckais

„Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrą „Draugai“ Zarasuose lankantiems vaikams spalio 12 d. surengėme piešimo edukaciją kartu su menininkais ir žinomais visuomenės veikėjais, kampanijos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriais, broliais Remigijumi ir Algirdu Gataveckais, tuo pradėdami kalėdinį socialinį projektą. Tikimės, kad ši dieną vaikų kasdienybę papildė geromis emocijomis, paskatino jų kūrybiškumą ir įkvėpė juos siekti savo svajonių.Ekskursija į Kalėdoms pasipuošusį Vilnių

Didelė dalis Zarasų vaikų dienos centrą lankančių vaikų turi ribotas galimybes išvykti į toliau nuo jų gyvenamosios vietos nutolusias vietoves, kitus miestus. Dalis vaikų net nėra buvę šalies sostinėje. Todėl gruodžio 8 d. jiems surengėme ekskursiją į Vilnių prie Kalėdinės eglutės. Išvykos metu vaikai vaišinosi šventiniais gardumynais, lankėsi Valdovų rūmuose ir smagiai leido laiką iliuzijų kambaryje. O dienos kulminacija buvo susitikimas su pačiu tikriausiu Kalėdų Seneliu, kuris vaikučių laukė su pilnu maišu dovanų! Dovanodami šią šventinę kelionę, siekėme suteikti vaikams galimybę patirti džiugių emocijų, plėsti akiratį. Niūrus ir darganotas oras tikrai nesutrukdė džiaugsmui, kuriuo spinduliavo laimingi vaikai.

Dienos centro išlaikymas

„Gelbėkit vaikus“ Zarasų vaikų dienos centro „Draugai“ veikla finansuojama LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau SADM) bei organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lėšomis. Tačiau, 2018 m. gruodžio 31 d. pasibaigus tris metus trukusiam SADM Vaikų dienos centrų projektui, Zarasų vaikų dienos centras liks be finansavimo. Iki kito projektinio finansavimo pradžios (greičiausiai 2019 m. balandžio mėn.) dienos centras veiklas tęsti galės tik esant finansinei pagalbai iš išorės. West Express paaukoti pinigai yra skirti centro išlaikymui tris 2019 metų mėnesius tam, kad vaikai iš sunkumus patiriančių šeimų ir toliau galėtų gauti jiems taip reikalingas socialines paslaugas, maitinimą.


Kviečiame ir Jus prisidėti prie laimingos vaikystės kūrimo: https://www.gelbekitvaikus.lt/paaukok

 

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai