Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Ką aplankyti Eilate?

Ką aplankyti Eilate?

EILATAS

Eilatas – kurortas esantis Izraelyje, prie Raudonosios jūros, netoli Jordanijos bei Egipto. Eilate beveik visus metus šviečia saulė, tad tai puiki kryptis bet kuriuo metų laiku.

Eilatas garsėja prabangiais viešbučiais, restoranais, kavinėmis bei klubais. Tačiau miestas yra prisitaikęs kiekvieno turisto kišenei – čia galima rasti tiek paprastų svečių namų, tiek prabangiausių viešbučių. Taip pat kurorte puikiai išdėstyta viešojo transporto infrastruktūra, todėl keliavimas iš vienos vietos į kitą mieste yra itin paprastas ir pigus.

Eilatas puikiai tinka tiek aktyvaus, tiek pasyvaus poilsio mėgėjams. Miesto paplūdimys garsėja švara ir neįtikėtino grožio koraliniu rifu, tad būtina čia išbandyti paviršutinį nardymą. Taip pat netrūks pramogų ir aktyviems poilsiautojams – mieste galėsite išbandyti jėgos aitvarus, vandens slides, puikiai išvystytus dviračių takus.

Miestas įsikūręs tarp kalnų bei netoli dykumos, tad norintiems ištrūkti iš miesto yra galimybė aplankyti dykumą, pajodinėti kupranugariais, pasigrožėti kerinčiais vaizdais nuo Raudonojo kanjono

KĄ APLANKYTI EILATE?

  • Mėgstantiems unikalias pramogas būtina aplankyti Delfinų rifą –  viena populiariausių atrakcijų Eilate. Čia galima ne tik juos stebėti neutralioje aplinkoje, tačiau ir paplaukioti bei nardyti su delfinais. Prie delfinų galima prieiti tiek, kiek leidžia jie patys. Taip pat šioje vietoje yra įkurti SPA baseinai.
  • Koralų paplūdimyje įsikūrę geriausi Izraelio nardymo klubai, tad tai geriausia vieta nardymui. Tiesa, pakrantė yra saugoma kaip nacionalinis draustinis. Paplūdimyje galima užsiiminėti paviršiniu nardymu, burlentėmis, jėgos aitvarais ar tiesiog gėrėtis nuostabiais įlankos vaizdais.
  • Norint pamatyti Raudonosios jūros povandeninį pasaulį būtina apsilankyti Povandeninėje observatorijoje. Šioje vietoje galima pamatyti jūros pasaulį iš viršaus nuo baltojo bokšto, bei 6 m. gylyje esančiame akvariume galima pasivaikščioti ir viska apžvelgti iš vidaus. Observatorijoje galima pamatyti rajų, ryklių, vėžlių bei kitų įdomių Raudonosios jūros gyventojų.
  • Timnos Nacionalinis parkas yra Negev dykumoje , nuo Eilato nutolęs 24 km. Čia galima sužinoti apie vietos istoriją, pasigrožėti vaizdais, taip pat pamatyti daug archeologinių radinių, paplaukioti valtimi Timnos dirbtinai sukurtame ežere.
  • Raudonasis kanjonas  nuo Eilato nutolęs 20 km. Per daugelį metų vanduo ir vėjas išraižė siaurą kelią Nubijos smiltainyje. Bendras tako ilgis yra 300 metrų, o uolienos yra net 30 metrų aukščio. Kanjonu lengvai ir saugiai judėti padeda turėklai ir kopėčios.
  • Hai-Bar gamtos rezervatas galima sutikti antilopių, laukinių asilų, hienų, stručių ir daugybę kitų dykumos gyventojų. Čia yra apgyvendinti gyvūnai, kurie čia gyveno senovėje.
Facebook komentarai

Ieškote kelionės į Izraelį?

Peržiūrėkite visus pasiūlymus

Kitos kelionių kryptys