Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

TT-Line keltų bilietai

„TT-Line“ yra viena stipriausių keltų linijų kompanijų, teikianti keleivių perkėlimo ir krovinių transportavimo paslaugas jūra. „TT-Line“ keltais galite pasiekti Skandinaviją (Švediją) ir Vakarų Europą (Vokietiją). Keltas yra puiki alternatyva nepatogioms kelionėms autobusu ar lėktuvu, siūlantis maloniai praleisti laiką ir pasiekti kelionės tikslą be rūpesčių!

Privati laivybos grupė „TT-Line“ daugiau nei 50 metų siūlo greitą, saugų ir nebrangų susisiekimą įvairiomis kelionių kryptimis. Šiuos keltus renkasi žmonės, vertinantys kokybę, malonų aptarnavimą ir itin geras kainas! Bendrovė vadovaujasi griežtais kokybės, patikimumo, tikslumo bei aplinkosaugos principais ir savo keleiviams siūlo platų paslaugų spektrą.

Šiuolaikiškuose „TT-Line“ keltuose įrengtos erdvios ir patogios kajutės, keleiviai kviečiami apsipirkti kelto „Sea & Save“ parduotuvėje, mėgautis gardžiais restorano patiekalais ir gėrimais (yra specialus meniu vaikams), atsipalaiduoti bare, įvertinti saunos ar sūkurinės vonios privalumus ir, žinoma, – mėgautis įspūdingais Baltijos jūros vaizdais!

KELTAI IŠ LIETUVOS, VOKIETIJOS, LENKIJOS IR ŠVEDIJOS

„TT-Line“ keltų linijos apjungia Lietuvos (Klaipėdos), Vokietijos (Rostoko, Travemiundės), Lenkijos (Svinouiscio) ir Švedijos (Treleborgo) uostus. Su 6 moderniais laivais ir kasdieniais 19 reisų „TT-Line“ siūlo greitą ir saugią kelionę į / iš Europos į Skandinaviją. Patikimumas, kokybė, tikslumas ir ekologinis sąmoningumas – esminiai „TT-Line“ principai, leidžiantys užtikrinti greitą, praktišką ir aplinką tausojantį susisiekimą Baltijos jūra.

KELIAUKITE TAIP, KAIP JUMS PATOGU!

Apgalvoti „TT-Line“ maršrutai suteikia galimybę lanksčiai pasirinkti kelionės būdą. Atvykę į pasirinktą šalį, keliaukite taip, kaip Jums patogu: nuosavu ar nuomotu automobiliu, autobusu, grupėmis ar pėsčiomis. „TT-Line“ rūpinasi Jūsų patogumu ir visuomet siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą! Keltai Jūsų pasirinktu maršrutu už itin gerą kainą – rezervuokite bilietus iš anksto, kad būtumėte tikri geriausiu kainos pasiūlymu!

„TT-LINE“ POLITIKA IR APLINKOSAUGA

„TT-Line“ keltai rūpinasi aplinka! Bendrovė puoselėja ilgametes tradicijas, siekdama užtikrinti atsakingą aplinkosaugos reikalavimų vykdymą. Laivai yra ekologiškiausia transporto priemonė ir tai patvirtindama „TT-Line“ jau daugelį metų diegia ekologiškus laivų valdymo sprendimus.


DAUGIAU INFORMACIJOS APIE „TT-LINE“ KELTUS RASITE ČIA>>>