Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Golfas visus metus. Kaip prailginti sezoną?

Golfas visus metus. Kaip prailginti sezoną?

Kai po pasaulį užvaldžiusios pandemijos žmonės pradėjo grįžti į įprastus gyvenimus, jie ieškojo, kuo užpildyti atsiradusias laisvas valandas. Natūralu, kad norėjosi kažko naujo. Vieni rinkosi dar neaplankytas pasaulio vietas, kiti patys susikūrė veiklų, treti pirmąkart gyvenime į rankas paėmė golfo lazdą. Tiesą sakant, tokių buvo ne tiek ir mažai, tad poreikis aiškiai augo. Ir auga.

Žaisdamas golfą, žmogus vidutiniškai nueina po 10 – 12 kilometrų ir, kaip yra įrodę Skandinavijos mokslininkai, savo gyvenimą prailgina nuo penkerių iki dešimties metų. Argumentai paprasti: širdis visada dirba tuo pačiu ritmu, judėjimas įprastai vyksta tuo pačiu žingsniu ir žmogus visada yra gryname ore.

 

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Tikrai taip, vienas kabliukas yra. Mūsų šalyje dėl klimato golfo sezonas trunka tik septynis mėnesius (nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos). Vieniems mėgėjams to užtenka, kitiems – ne. Tie pirmieji ramiai laukia kitų metų, o antrieji žaisti golfo keliauja už Lietuvos ribų. Ar girdėjote, kokios šalys yra tinkamiausios golfo žaidimui šaltuoju sezonu?

Vieni renkasi egzotines šalis, kiti Madeirą, Tenerifę arba Turkiją. Kalbėdami apie pastarąją šalį, golfo entuziastai įprastai kalba apie Antalijos regione įsikūrusį Beleko miestą. Čia viena pagrindinių atrakcijų – šeši milžiniški golfo aikštynai, į kurios plūsta tiek pradedantieji, tiek pasaulinės klasės profesionalai. Ir ne tik jie.

Sueno tinklas yra išskirtinis, dėl kelių priežasčių – šalia jūros esantis viešbutis yra apsuptas ežerų, įdomi architektūra, senovės alsavimas, archeologijos oazės bei maksimalus lankytojų įvertinimas pačiose įvairiausiose viešbučių programėlėse.

Golfui neabejingi piliečiai į Sueno tinklo viešbučius savo mėgstamą žaidimą keliauja žaisti nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Kita grupė golfo aistruolių renkasi Portugalijos Algarvės regione įsikūrusius Vilamoros bei Quinto do Lago kurortus. Pavyzdžiui, Vilamoroje yra penki pasaulinės klasės golfo laukai, prieplaukoje – prabangios parduotuvės, restoranai, barai, iš kurių vienas priklauso legendiniam futbolininkui Luisui Figo. Kada lengviausia Algarvėje su golfo lazda sutikti lietuvį? Rugsėjo ir spalio mėnesiais, kai į šį regioną vyksta užsakomieji skrydžių reisai ir kai Algarvė golfui pasiūlo idealias oro sąlygas.

„Golfo profesionalams ir mėgėjams turime gerų žinių – specializuotus viešbučius šio žaidimo mėgėjams galima rasti daugelyje populiarių atostogų krypčių visus metus, tad derinti atostogas ir mėgstamą veiklą, iš tiesų, paprasta. Svarbus akcentas – golfo mėgėjams pritaikyti viešbučiai yra aukštos klasės, savo svečiams siūlo įvairių kitų pramogų, tad, kol žaisite, jūsų antra pusė taip pat turės ką veikti. Kitaip tariant, puikus poilsio ir mėgstamos veiklos suderinimas.

Be to, galima atostogas organizuotis dviem būdais. Rinktis viešbučius netoliese esančių golfo laukų arba viešbučius, kurie savo teritorijoje turi golfo laukus.

Derinti įprastas atostogas ir norą jų metu pažaisti golfą yra nesudėtinga, nes tam tinkamų krypčių yra visus metus. Turkijos kurortai golfo entuziastų laukia nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Rugsėjo mėnesį lagaminus galima krautis į Portugaliją. Jei vėlyvas ruduo arba žiema – tam tinka Egiptas arba Tunisas, jei žiemos mėnesiai – egzotinės  tolimosios šalys“, - sakė „Novaturo“ pardavimų direktorius Albert Zinevič.

Visos ką tik įvardintos šalys turi savo žavesio. Pavyzdžiui, Tunisas. Kai praėjusio amžiaus viduryje Susoje buvo pradėti statyti pirmieji viešbučiai, į šiaurę nuo jos išaugo ir prestižinė turistinė zona – Port El Kantaoui. Kurorte įrengti puikūs golfo aikštynai, vandens pramogų parkas, mažas zoologijos sodas mažiesiems turistams. Viešbučiai šalia Port El Kantaoui gali pasigirti 36 duobučių golfo lauku.

Jei rinksitės Egiptą, apie 25 km į šiaurę nuo Hurgados esanti El Guna laikoma madingiausiu, elegantiškiausiu, moderniausiu kurortu Raudonosios jūros pakrantėje. Šis kurortas dar vadinamas Raudonosios jūros Venecija. El Guna yra įgijusi paties draugiškiausio aplinkai Egipto kurorto titulą. Golfo laukai, ekskursijos, pramogos, aukščiausios klasės restoranai ir naktinis gyvenimas išskiria El Guną iš kitų kurortų.

Tie, kas rinksis egzotiką, daugelis, turbūt, girdėjo garsiąją Marko Tveno frazę apie tai, kad iš pradžių buvo sukurtas Mauricijus ir tik po to rojus. Sunku ginčytis, nes šalyje fantastiško grožio paplūdimių netrūksta ir ir nemažiau fantastiškų žaliuojančių golfo laukų. Panašų vaizdą galėtumėte išvysti tiek Balyje, tiek Kuboje, tiek Dominikoje. Pirmyn į rojų su sportu!

Patiko įrašas?

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite dar daugiau kelionių patarimų ir naujienų!

Facebook komentarai