Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Pasidalink patikusiais kelionių pasiūlymais
Pasidalinkite su artimaisiais patikusiomis kelionėmis arba išsisaugokite jas savo el. pašte
Įrašykite savo vardą
Įrašykite savo el. pašto adresą
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Tailando lobiai: 8 dienų pažintinė kelionė

Nuo 2 keliautojų.

Tailandas – egzotika ir kontrastais nuspalvintas kraštas. Iš čia atkeliauja gražiausi pasaulyje baltojo smėlio paplūdimių ir smaragdinio vandens atvirukai. Šalį puošia mistinės budizmo šventyklos, ryškiaspalviai plaukiojantys turgūs ir beždžionėlių knibždančios džiunglės. Tailandas „Šypsenų žeme“ vadinamas dėl nuoširdžių vietinių žmonių, išsaugojusių unikalias tajų tradicijas: atsakingai iš kartos į kartą perduodamas tailandietiško masažo paslaptis, meilę gamtai ir taikią vidinę laimę.

KELIONĖJE:

 • Aplankysite Tailando sostinę - charakteringąjį Bankoką
 • Egzotiniais vaisiais mirgantis plaukiojantis turgus ir Didžiosios Kvė upės turtai
 • Čiangmajaus turtai

KELIONĖS DATOS: kiekvieną penktadienį

KELIONĖS KAINA NUO 1479 € (asmeniui dviviečiame kambaryje).

KELIONĖS MARŠRUTAS:

1 DIENA. BANKOKAS (P)

Savarankiškai atskridę į Bankoką, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti ir vyksite į viešbutį poilsiui.

2 DIENA. BANKOKAS (P)  Vyksite aplankyti Bankoko architektūros šedevro Didžiųjų karaliaus rūmų. Prabangus rūmų kompleksas užima 200 kv. m plotą, čia gyveno Siamo karalystės valdovai. Kiekvienas kambarys turėjo savo paskirtį: karūnavimo, iškilmių, laidojimo salės. Aplankysite rūmų teritorijoje esančią svarbiausią budistams Smaragdinio Budos šventyklą. Ši šventykla – vienas didžiausių smaragdo monolitų pasaulyje ir viena švenčiausių vietų Tailande, todėl labai brangi kiekvienam tailandiečiui.

3 DIENA. BANKOKAS–DAMNEN SADUAKO PLAUKIOJANTIS TURGUS–DIDŽIOJI UPĖ KVĖ (P, Pi, V)

Išsiregistravę iš viešbučio, keliausite link Kančanabūrio provincijos, garsėjančios gamtos grožiu: žalsvomis kalvomis, kriokliais ir nacionaliniais parkais. Keliausite į spalvingiausią ir egzotiškiausią Tailande Damnen Saduako turgų. Tai unikalus plaukiojantis turgus, kuriame prekyba vyksta tiesiog iš valčių. Nuo ankstaus ryto į turgų prisirenka prekeivių, kurie valtimis atsigabena savo ūkiuose užaugintų vaisių ir daržovių. Taip pat čia galima įsigyti vietinių skanėstų ar paragauti tiesiog valtyje gaminamo maisto. Damnen Saduako turgus – puiki proga susipažinti su vietiniais ir jų kultūros ypatumais. Plaukdami ilgauodegėmis valtimis po spalvingus kanalus matysite tradicinius tajų namus bei vietinių gyvenimo būdą. Keliausite prie upės Kvė ir  „Mirties tilto“. Japonų okupacijos metais statytas tiltas buvo dalis geležinkelio linijos, turėjusios jungti Tailandą ir Birmą (dabar Mianmarą). Tiltas taip buvo pavadintas dėl ypač sunkių darbo sąlygų jį stačiusiems karo kaliniams iš Australijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų ir kitų sąjungininkių šalių. Nors Antrojo pasaulinio karo metu tiltas buvo bombarduotas, dabar jis atstatytas ir mena čia galvas padėjusius žmones. Pietausite vietiniame lauko restorane. Po pietų įsikursite plūduriuojančiame ant upės viešbutyje. Likusią dienos dalį galėsite praleisti atsivėsindami upės vandenyje, mėgaudamiesi supamu atogrąžų mišku ar atsipalaiduodami terasos hamake. Vakarienė stebint Mon šokius ir šou.

4 DIENA. KANČANABŪRIS-AJUTAJA-BANKOKAS (P, Pi)

Po pusryčių aplankysite memorialinį muziejų, kurime sužinosite kaip buvo statomas geležinkelis. Pamatysite Saijoke krioklį ir pravažiuosite atkarpą „Mirties“ geležinkelio traukiniu. Išvyksite į Ajutają. Nakvynė Ajutajoje.

5 DIENA. AJUTAJA- ČIANGMAJUS (P, Pi)

Ajutajos miestą 1350 m. įkūrė valdovas Utongas ir pavadino pagal Ramos gimimo vietą Ajodiją Indijoje. Nuo įkūrimo iki 1767 m. miestas buvo Ajutajos karalystės, valdžiusios Siamą, sostine. Istorinis centras – UNESCO pasaulio paveldo objektas. Yra išlikusios XIV-XVIII a. rūmų, pagodų ansamblių liekanos. Garsiausi šio miesto objektai: Wat Phra Ram - viena iš seniausių Ajutajos šventyklų, Wat Mahathat - karaliaus vienuolynas, garsėjantis Budos galvos atvaizdu. Istorijos mėgėjams ši vieta tikrai paliks įspūdį! Čao Praja upe plauksite besigerėdami gamta ir pietumis. Po pietų traukiniu keliausite į šiaurinį Tailandą – Čiangmajų. Nakvynė traukinyje.

6 DIENA.  ČIANGMAJUS (P, V)

Atvykę, pusryčiausite viešbutyje. Ši provincija garsėja ypatinga virtuve, kuria galėsite pasimėgauti, stebėdami tradicinius šokius.

7 DIENA. ČIANGMAJUS (P)

Po pusryčių aplankysite Doi Sutep šventyklą, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į miestą ir apylinkes.

Grįžę atgal į miestą, persėsite į rikšą ir pamatysite įspūdingiausias miesto vietas, šventyklas. Sustosite vietiname turguje, kur galėsite ne tik stebėti kas ką parduoda, bet ir patys įsigyti.

8 DIENA. ČIANGMAJUS (P)

Diena skirta savarankiškai pažinčiai su miestu. Kelionė traukiniu į Bankoką.

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą;
 • 2 nakvynės Bankoke  3* viešbutyje; 1 nakvynė upė Kwai, 1 nakvynė Ajutajoje, 2 nakvynės Čiangmajuje ir 2 nakvynės traukinyje;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai; 3 pietūs; 2 vakarienės;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu,
 • lėktuvo bilietai į Bankoką ir atgal

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Nuo 2019 m. balandžio 14 d. įsigalioja bevizis režimas - visi Lietuvos piliečiai turizmo tikslais Tailande be vizos galės būti 30 dienų;
 • gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
 • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
 • programoje nenumatytos papildomos ekskursijos;
 • mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose;
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

PASTABOS:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 2 keliautojai;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal Tailando viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?  Parašykite mums
Kiti kelionių plasiūlymai