Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Žiū koks pasiūlymas! Pažintinė kelionė į Šri Lanką: skrydis, ekskursijos, maitinimas jau įskaičiuoti į kainą! Su grupe ir vadovu iš Lietuvos už 1899€

 • 2023 Kov. 2-15d.
BLACK FRIDAY: 100€ NUOLAIDA
 • „Gangaramaya šventykla Kolombe yra viena tų vietų, kurioje atsidūręs džiaugiesi, kad nepraleidai galimybės čia užsukti. Daugybė keisčiausių daiktų, svetingumas, vienuoliai, šventieji medžiai… tai būtina pamatyti.“

Black Friday akcija – 50 € nuolaida asmeniui !

Šri Lanka reiškia „nuostabioji sala“. Nuostabi ji visais atžvilgiais: ir egzotiška atogrąžų gamta ir prieskoniniais augalais, ir arbatmedžių plantacijomis, ir senovės civilizacijų paminklais, ir nuoširdžiais vietiniais gyventojais, ir, žinoma, turkio melsvumo Indijos vandenynu...

KELIONĖS PROGRAMA 

1 DIENA. SKRYDIS
Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 

2 DIENA. KOLOMBAS (V)
Stambulas – Kolombas 02:10 – 15:15. Atskridę į Kolombą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį Kolombe. Keliausite į buvusią olandų ligoninę, seniausią kolonijinį pastatą Kolombe, kur dabar galima pasiklausyti gyvos muzikos, paskanauti vietinio maisto, pašokti.
Vakarienė ir nakvynė Kolombe.

3 DIENA. KOLOMBAS - HIRIVADUNA - MINERIJA - DAMBULA (P,V) 
Po pusryčių keliausite į Hirivaduna, kaimelį, kuriame daugiau medžių nei žmonių. Pasivaikščiosite po ryžių laukus, daržovių lysvėse pamatysite, ką augina vietos ūkininkai, o užsukę pas vietinius į namus pasivaišinsite tradiciniais pietumis. Važiuosite į viešbutį, kur po trumpo atokvėpio, nersite į Minerijos nacionalinio parko džiungles. Čia tikrai pamatysite kaimenę dramblių, gausybę paukščių ir drugelių rūšių. Vakarienė ir nakvynė.

4 DIENA. DAMBULA - SIGIRIJA - POLONARUVA - DAMBULA (P,V) 
Po ankstyvų pusryčių kopsite į Sigirijos kalną, ant kurio V a. buvo pastatyta tvirtovė. Paini istorija, daugybė laiptelių, baseinų ir kvapą gniaužianti panorama užkopus. Vėliau lauks pažintis su Šri Lankos viduramžių sostine Polonaruvą. Ši diena skirta Šri Lankos istorijai, tad sužinoję gausybę faktų ir pasigrožėję nuostabia gamta, pasilepinkite ajurvediniais masažais, kuriais garsėja Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė.

5 DIENA. DAMBULA - KANDIS (P,V) 
Po pusryčių apžiūrėsite Dambulos šventyklą, esančią oloje. Įstabūs piešiniai ir budos užburs savo šventumu. Vėliau vyksite į Kandį. Atvykę aplankysite vieną svarbiausių Šri Lankos religinių objektų – Budos danties šventyklą. Prie įėjimo būtinai nusipirkite gėlių ir, jas padėję švenčiausioje vietoje, palinkėkite sėkmės sau ir artimiesiems. Galėsite pasivažinėti tuktukais. Pasivaikščiosite Kandi gatvėmis, kur galėsite paskanauti arbatos ir užkasti karštu roti paplotėliu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.  

6 DIENA. KANDIS - NUVARA ELIJA (P,V) 
Po pusryčių palikę Kandi miestą kilsite aukštyn, kol pajusite arbatos kvapą. Rambodos arbatmedžių plantacijoje gausite krepšelį, kurį turėsite pripildyti nuskintais arbatmedžių lapais. Sužinosite, kaip ir kokie lapeliai skinami, kiek per dieną jų turi priskinti vietiniai. Sustosite pasigrožėti Rambodos kriokliu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. NUVARA ELIJA - ELA (P,V) 
Po pusryčių trumpa ekskursija po Nuvarą Eliją. Vėliau traukiniu vyksite į Elą. Kelionė truks apie 2,5 valandos. Atvykę leisitės į ekskursiją po Elą, pamatysite mažąjį Adomo kalną, devynių arkų tiltą. Ela – viena gražiausių Šri Lankos vietovių, kur kalnai nukloti smaragdine žaluma. Paskui keliausite link Velavajos. Vakare galėsite stebėti laukinę gamtą savo viešbučio teritorijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 DIENA. VELAVAJA - UDAVALAVE (P,V) 
Po pusryčių vyksite į Velavajos kaimelį, kurį pasieksite ryžių ir daržovių laukais. Išvysite tradicinius daržovių laukus, vietinių žmonių gyvenimą, tradicijas. Apsilankysite autentiškuose namuose, čia galėsite papietauti ar paskanauti arbatos su vietiniais saldumynais. Vėliau apžiūrėsite gražųjį kaskadinį krioklį – tai idealus pabėgimas nuo kasdienybės, klausantis vandens šniokštimo. Udavalave unikali vieta, kurioje gydomi sergantys ar priglaudžiami našlaičiais likę drambliukai. Jie čia prižiūrimi tol, kol paleidžiami į laisvę, jokių narvų ar grandinių čia nėra. Pervežimas į viešbutį, kuriame apsistosite iki kelionės pabaigos. Vakarienė ir nakvynė.

9 DIENA. GALĖ - MADU UPĖ - KOSGODA (P,V) 
Po pusryčių vyksite į Galę – patį seniausią Šri Lankos uostą, kuris iki pastatant Kolombo uostą buvo ir pats svarbiausias. Miestas dar garsėja savo nėriniais, juodmedžių drožiniais ir brangakmenių pjaustymu bei poliravimu. Vėliau vyksite link Madu upės. Mėgausitės plaukiojimu valtimi Madu upėje - 915 ha ploto Madu Ganga žiočių kanalas dviem siaurais kanalais sujungtas su Randombe ežeru, sudarant sudėtingą pelkių sistemą, apimančią 64 mangrovių saleles. 2000 m. Tarptautinė gamtos apsaugos sąjunga atliko išsamų regiono biologinės įvairovės tyrimą ir atskleidė, kad egzistuoja ne mažiau kaip 10 pagrindinių pelkių augalijos rūšių, palaikančių daugiau kaip 300 augalų rūšių ir 248 stuburinių gyvūnų rūšis. Vėžliuku perinimo centras Kosgodoje pradžiugins keliomis rūšimis vėžliukų. Sužinosite kaip jie perinami, kaip auga ir iškeliauja į laisvę. Vakarienė ir nakvynė.

10 - 12 DIENOS. POILSIS (P,V)
Poilsis prie Indijos vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

13 DIENA. SKRYDIS (P)   
Vyksite į oro uostą skrydžiui į Lietuvą. Kolombas – Stambulas 21:20 – 06:20

14 DIENA. 
Apžvalginė ekskursija po Stambulą. Skrydis Stambulas – Vilnius 16:45 – 19:05 

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2023m. kovo 2 - 15d. (11 naktų)
Geriausia kaina!
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Standartinis kambarys
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 30 kg bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
 • Ekskursija Stambule
1899€
Kaina asmeniui už 11n.

Kelionės avansas 950€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Šri Lanka
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Lėktuvo bilietai į Šri Lanką ir atgal iš Vilniaus su Turkish Airlines
 • Pasitikimas ir visi pervežimai pagal programą
 • 8 kg rankinis ir 30 kg registruotas bagažas
 • 9 naktys 3 - 4 ★ viešbučiuose
 • Ekskursijos pagal programa ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • Ekskursija Stambule

NEĮEINA

 • Šri Lankos viza (35 USD)
 • Draudimas
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums