Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Peru - inkų žemės deimantai: pažintinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu už 3679€

 • Lima, Peru
 • 2023 lapkritis
Vytaras rekomenduoja
 • Peru virtuvė dabar garsi ir madinga visame pasaulyje. Tai fusion gastronomija – virtuvė, sujungianti skirtingų kulinarinių tradicijų elementus, kilusius iš skirtingų šalių, regionų ar kultūrų. Peru maistas įtakotas vietinių indėnų genčių, Europos, Kinijos, Japonijos ir Afrikos. Bet svarbiausia, ką reikėtų paragauti – sevičė. Žaliosios citrinos sultyse „išvirta“ šviežia žuvis su gardžiais pipirais. Nepamirškite išgerti ir tigro pieno – tai padažas, kuris lieka suvalgius sevičę.

Į Peru žmonės vyksta ne vien dėl mistinio Maču Pikču, inkų kultūrai švento Titikakos ežero ar paslaptingosios Naskos. Apsilankymas šioje šalyje - tai ne tik kelionė į senovės civilizacijos ištakas, bet ir savęs pažinimo bei dvasinio tobulėjimo pradžia. Stiprios energetikos vietos nuo senų laikų gali paveikti jautraus žmogaus vidinį pasaulį savo ypatinga magija, kuri susideda iš unikalių ezoterinių senųjų genčių žinių, jų susiliejimo su gamta, liaudies medicinos laimėjimų ir nepaprasto bendravimo žavesio. Kaip milžiniškas magnetas šios vietos vilioja įvairių kraštų ir amžiaus grupių keliautojus, ieškančius tiesos, žinių bei dvasios peno.

Kelionės metu Jūsų laukia:

 • Geltonasis miestas - Peru sostinė Lima
 • 2 300 m aukštyje esanti Arekipa
 • Aukščiausiai pasaulyje telkšantis Titikakos ežeras
 • Altiplanas - aukščiausias pasaulyje plokščiakalnis
 • Lamos, alpakos ir elegantiškos laukinės vikunijos
 • Kuskas ir jo apylinkių inkų šventyklos bei tvirtovės
 • Prarastasis inkų miestas Maču Pikču

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. LIMA
Savarankiškai atskridę į Limą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Limoje.
Lima: 154 m virš jūros lygio.

2 DIENA. LIMA - PARAKAS - NASKA (P)
Po labai ankstyvų pusryčių važiuosite į Parakas miestelį. Labai anksti ryte (apie 4 val.) vairuotojas nuveš į Parakas miestelį. Išvyka valtimi į Balestų salas, kur pamatysite žymiąją Žvakidę - Naskos linijų pradžią, piešinys padarytas sukietėjusio smėlio paviršiuje. Salos dažnai vadinamos „mažaisiais Galapagais“, keliaudami susipažinsite su turtingu augalijos ir gyvūnijos pasauliu: guanėros paukščiais (guanai, pikėrai, sarsiljai), pamatysite nykstančius Peru pingvinus ir jūros liūtus, pelikanus, delfinus. Vėliau keliausite į Naską (3 val.). Nakvynė.

3 DIENA. NASKA - AREKIPA (P)
Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis mažu lėktuvu virš paslaptingų Naska dykumos piešinių. Naska - akmenuota dykuma, kur daugiau kaip prieš 2000 m. atsirado magiškų piešinių vaizduojančių milžiniškas augalų ir gyvūnų figūras. Skrydis užtrunka apie 30 minučių. Antros dienos pusėje keliausite į Arekipą, antrą pagal dydį Peru miestą, dar vadinamą „šviesiuoju“, nes dauguma namų pastatyti iš akinamo baltumo vulkaninių uolienų. Arekipos vietovė garsėja giliausiais pasaulyje kanjonais, kondorais ir mumijomis, rastomis aukštai kalnuose. Atskridę važiuosite į viešbutį, laisvas laikas aklimatizacijai. Nakvynė viešbutyje Arekipoje.
Arekipa: 2 360 m virš jūros lygio.

4 DIENA. AREKIPA - KOLKOS KANJONAS - ČYVAJUS (P)
Po pusryčių ekskursija po miestą, kuris iki šiol išsaugojo kolonijinės architektūros perlus. Taip pat vyksite į 16a. pastatytą moterų vienuolyną Santa Katalina, tai tikras miestas mieste, rojus fotografams. Vyksite į Kolkos kanjoną. Guinesso rekordų knygoje Kolkos kanjonas pažymėtas kaip giliausias pasaulio tarpeklis, tačiau apie jį nėra plačiai žinoma. Taip yra tikriausiai todėl, kad kanjonas yra nuo pasaulio atsiskyrusioje Andų vietovėje. Pakeliui lankysitės Vikunijų nacionaliniame rezervate, kur Kanahuasio aukštumose gyvena apie 1 800 vikunių. Vikunijos ir guanakai yra dvi laukinių kupranugarių rūšys, gyvenančios Anduose. Vikunijos smulkesnės už guanakus, o jų elgsena ir gyvenimo būdas panašūs. Manoma, kad vikunijos gali būti naminių alpakų protėviai. Vikunijų vilna žinoma ir labai vertinama visame pasaulyje. Tęsite kelionę ir gėrėsitės panoraminiu Baltosios Kordiljeros kalnagūbrio vaizdu. Vykdami per Toros aukštikalnes, matysite Patapampos perėją (4 889 m) ir grožėsitės nuostabiais vaizdais, regiono augalija ir gyvūnija. Nakvynė viešbutyje Čivajuje.
Nuvažiuotas atstumas apie 190 km.
Kolka: 3 650 m virš jūros lygio.

5 DIENA. KOLKOS KANJONAS - ČIVAJUS - PUNAS (P)
Anksti ryte vyksite į apžvalgos aikštelę „La Cruz Del Condor Mirador“, kur galėsite grožėtis neįtikėtinu Kolkos kanjono grožiu ir didingu kondoro skrydžiu aukštai virš kanjono. Tai stambiausias Vakarų pusrutulio skraidantis paukštis ir stambiausias plėšrusis paukštis. Kondoras gali pakilti į 5 500 m aukštį ir sklandyti ore valandų valandas neplasnodamas sparnais. Grįždami atgal į Čivajų, matysite vadinamuosius kabančius kapus „Tumbas de Choquetico“. Manoma, kad šios indėnų aimarų genties kapinės Kolkos kanjono uolienoje atsirado apie 1200 metus. Grožėsitės jaukiais Kolkos slėnio miesteliais Pinčioljo, Maka i Jankė su bažnyčiomis ir tipiškomis aikštėmis. Po pietų autobusu vyksite į Puną. Kelionės trukmė - apie penkias valandas. Stebėsite besikeičiantį gamtovaizdį. Poilsis ir nakvynė Pune.
Nuvažiuotas atstumas apie 320 km.
Punas: 3 827 m virš jūros lygio.

6 DIENA. PUNAS - TITIKAKA - PUNAS (P, Pi)
Po pusryčių vyksite prie Titikakos - 3 800 m virš jūros lygio esančio aukščiausio pasaulyje laivybai tinkamo ežero. Vietiniams gyventojams šis ežeras turi svarbią religinę reikšmę. Aplankysite dirbtinai iš nendrių padarytą Uros salą, kurioje gyvena aimarų genties indėnai. Čia, kopijuojant inkų plaustų konstrukciją, buvo pastatytas Kon Tikis - plaustas, kuriuo norvegų archeologas ir rašytojas Thoras Heyerdahlas su draugais 1947 m. plaukdamas iš Peru į Taitį įveikė apie pusę Ramiojo vandenyno. Grįždami užsuksite į unikalią Peru vietą, gražios lagūnos apsuptą Sillustanio archeologinę zoną (3 890 m virš jūros lygio), apžiūrėsite senovinius laidojimo paminklus (isp. chuipas), išlikusius nuo inkų ir dar senesnių laikų. Šie laidojimo bokštai statyti aimarų, kolkų ir inkų, todėl yra skirtingi ir nepaprastai įspūdingi. Net ir šiais laikais netoli gyvenančių tautų žmonės šią vietą laiko šventa. Nakvynė viešbutyje Pune.
Nuvažiuotas atstumas 300 km.
Punas: 3 827 m virš jūros lygio.

7 DIENA. PUNAS - RAQCHI - SIKVANIS - KUSKAS (P, Pi)
Po pusryčių autobusu vyksite į Kusko miestą. Kelionės trukmė - 8 valandos. Keliausite per Altiplaną - aukščiausią ir po Tibeto didžiausią pasaulyje plokščiakalnį, esantį 3 300 m aukštyje tarp Andų kalnagūbrių, Peru, Bolivijos ir Čilės. Važiuodami galėsite pasigrožėti aimarų genties indėnų gyvenvietėmis. Aplankysite Kalasajos archeologinį centrą. Papietavę Sikvanio miestelyje, tęsite kelionę. Sustosite archeologinėje vietovėje Raqchi, kur apžiūrėsite įdomios šventyklos Wiracocha griuvėsius - buvusius unikalius pusrutulio formos statinius, visiškai nebūdingus inkų architektūrai. Nakvynė viešbutyje Kuske.
Nuvažiuotas atstumas apie 390 km.
Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

8 DIENA. KUSKAS (P)
Po pusryčių - apžvalginė ekskursija po Kuską. Aplankysite Saulės šventyklą, kur inkai švęsdavo pagrindinę ritualinę šventę - Žiemos saulėgrįžos dieną. Vyksite prie religinių apeigų centro šventyklos Kenko, raudonosios tvirtovės Puka Pukara, vandens kulto inkų centro Tambomachay ir architektūrinio komplekso - tvirtovės Saxayuaman. Nakvynė viešbutyje Kuske.
Kuskas: 3 395 m virš jūros lygio.

9 DIENA. KUSKAS - AGVASKALJENTESAS - MAČU PIKČU - KUSKAS (P)
Po labai ankstyvų pusryčių vyksite į Olanto geležinkelio stotį, iš kur traukiniu važiuosite į Agvaskaljentesą, įsikūrusį nuostabaus ir paslaptingo Maču Pikču miesto papėdėje. Kelionės trukmė - apie pusantros valandos. Mikroautobusu pakilsite į švenčiausią inkų citadelę Maču Pikču (2 350 m virš jūros lygio). Tai neoficialus Peru simbolis, apipintas legendomis ir pasakojimais, įkurtas Selvos užkariautoje ir rūko jūroje palaidotoje žemėje. Maču Pikču vadinamas prarastuoju inkų miestu, saugomas UNESCO. Maču Pikču garsėja unikaliomis terasomis, apeigų vietomis, saulės laikrodžiu. Paslaptingąjį miestą nuo viso pasaulio skiria 700 metrų ir dar aukštesni skardžiai, jis pastatytas greta gilių tarpeklių, išraustų Urubambos upės, kurios vanduo per potvynį gali pakilti net 12 metrų. Mokslininkai mano, kad miestas buvo pastatytas XV a. kaip aukščiausiojo inkos ir jo žiniuonių slėptuvė. Čia buvo saulės garbinimo ir mistinių apeigų centras. Pusantros valandos pasižvalgę po Maču Pikču, traukiniu ir autobusais grįšite į Kuską. Nakvynė viešbutyje Kuske.
Nuvažiuotas atstumas apie 200 km.
Maču Pikču: 2 430 m virš jūros lygio.

10 DIENA. KUSKAS - LIMA (P)
Pusryčiai ir laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Limą. Atskridus ekskursija po Limą - apžiūrėsite kolonijinę Limą: Didžiąją aikštę, Katedros bažnyčią, Prezidento rūmus,  Miraflores-prestižinį Limos rajoną, pasivaikščiosite po romantišką Meilės parką, pamatysite garsią skulptūrų grupę “Andų įsimylėjėlių pora”. Nakvynė Limoje.

11 DIENA. KUSKAS - LIMA (P, Pi)
Po pusryčių laisvas laikas savarankiškai pažinčiai po Limą ir poilsiui. Vėlyvi pietūs. Pervežimas į oro uostą skrydžiui.

12 - 13 DIENOS. SKRYDIS LIMA -  AMSTERDAMAS - RYGA - VILNIUS

PASTABOS:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų įsigijimo, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 10;
 • pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį  - 300 €;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje .

SKRYDŽIO PLANAS:

Vilnius - Amsterdamas     07:50 - 09:20
Amsterdamas - Lima       12:35 - 19:15

Lima - Amsterdamas        21:15 - 15:25
Amsterdamas - Ryga       19:00 - 22:10
Ryga Vilnius                      23:25 - 00:15

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
lapkričio 30 - gruodžio 12d. (12 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • 20 kg bagažas
 • 5 kg bagažas (rankinis)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursijos pagal programą
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 3★ viešbučiai
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Lėktuvo bilietai
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
3679€
Kaina asmeniui už 12n.

Kelionės avansas 1839.5€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Skrydis su rankiniu ir registruotu bagažu
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 10 nakvynių 3★ viešbučiuose pažintinės programos metu
 • Ekskursijos pagal programą ir bilietai į programoje nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 3 pietūs
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Lietuviškai kalbantis vadovas

NEĮEINA

 • Išvykimo mokesčiai, mokami oro uoste (apie 50 USD)
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Kelionių draudimas
 • Arbatpinigiai
 • Leidimai filmuoti
 • Asmeninės išlaidos
Į kainą įskaičiuotas Peru
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums