Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Pasakiškas Omanas. Kelionė su grupe ir vadovu iš Lietuvos už 2540€

 • Lap. 18-24d.
 • 2023 Kov. 11-17d.
Egzotika
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Pamatysite pribloškiančius Maskato rūmus ir pasiderėsite didžiausiame šalies turguje Muttrah.
 • Programoje numatytas naktinis jūrinių vėžlių stebėjimas ir nepakartojama gyvenimo dykumoje patirtis!
 • Patyrinėsite senąją Nizvą -kultūros ir amatų sostinę.


Omano Sultonatas – Artimųjų Rytų šalis, viliojanti žavingais istoriniais objektais, dykumomis, nepakartojama pakrante, kalnais ir kaimeliais. Čia keliaudami atsigausite siela ir kūnu, o mintimis dar ilgai grįšite į pasakiškąjį Omaną. 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. MASKATAS (V)
Atvykę į Maskatą  būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Maskate. Nakvynė viešbutyje Maskate. 

2 DIENA. MASKATAS (P,V)
Po pusryčių aplankysite penktą pagal dydį pasaulyje Sultono Kabuso ibn Saido Didžiąją mečetę, seniausią ir didžiausią turgų visoje šalyje Muttrah. Tai bus puiki proga įsigyti suvenyrų. Pasivaikščiosite siauromis alėjomis, kurių ore tvyro užburiantis smilkalų kvapas. Kita stotelė - rūmai al Alam, kuriuose sultonas pasitinka savo svečius. Rūmus supa du XVI a. portugalų fortai: al Džalali (1578) ir al Miranis (1581). Užsukę į muziejų susipažinsite su tradiciniais artefaktais, istorijos pėdsakais bei Maskato priešistore. Nakvynė viešbutyje Maskate.

3 DIENA. MASKATAS - SURAS (P,V)
Omaną iš kitų Persijos įlankos valstybių išskiria gamtos įvairovė ir geografinės vietovės. Pradėsite dieną žygiu per aš Šabo ir Tiwi slėnį. Drauge su gidu pasirinksite tinkamiausią žygiui maršrutą. Gali būti, kad turėsite laiko paplaukioti. Kirsite nepaprasto grožio smegduobę Bimmah, kupiną žydro ir sūraus vandens. Vėliau vyksite į žvejų miestą Surą - tradicinių valčių namus, aplankysite šių valčių dirbtuves ir muziejų po atviru dangumi. Naktį lauks išskirtinė patirtis vėžlių paplūdimyje, kur stebėsite į sausumą grįžtančius ir kiaušinius dedančius vėžlius (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Sure.

4 DIENA. SURAS - VAHIBOS DYKUMA (P,V)
Rytą pradėsite nuo pasivažinėjimo kerinčia pakrante - keliausite, kol pasieksite slėnį Bani Khalid, kuriame vanduo teka visus metus. Tai pats mėgstamiausias šalies slėnis, garsėjantis didžiuliais turkio ir smaragdų spalvos vandens telkiniais, prie kurių auga sodriai žalios spalvos palmės, kviečiančios pasinerti į atgaivą. Pagrindinis dienos akcentas - kelionė po Vahibos dykumą. Apsistosite dykumos stovyklavietėje, kur paskanausite vietinės virtuvės patiekalų ir papramogausite. Nakvynė dykumos stovyklavietėje.

5 DIENA. IBRA - NIZVA (P,V)
Po pusryčių šoksite į džipą ir važiuosite į netoliese esantį miestą - Ibrą. Tai vienas seniausių Omano miestų, kadaise buvęs svarbus prekybos, religijos, švietimo ir meno centras. Iki šiol išlikęs nuostabus Ibros senamiestis, tad jį tikrai verta aplankyti. Išvysite gražiausią Omano pilį Džabriną. Prieš pasiekdami Nizvą, sustosite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame Bahlos forte. Nakvynė viešbutyje Nizvoje.

6 DIENA. NIZVA - AL CHAMRA - NIZVA (P,V)
Patyrinėsite šalies kultūros sostinę Nizvą. Aplankysite Nizvos fortą - labiausiai turistų lankomą monumentą. Pamatysite aš Šamą - kalną, vadinamą Saulės kalnu, ir užsuksite į greta esančią al Chamrą - 400 m. senumo Omano miestą. Čia vietinė moteris pademonstruos tradicinius amatus: malimą, dažymą, maisto gaminimą ir kt. Laisvas laikas pasimėgauti tradicine kava bei datulėmis, prieš grįžtant atgal į Nizvą. Nakvynė viešbutyje Nizvoje.
 

7 DIENA. NIZVA - MASKATAS - TARPINIS ORO UOSTAS - VILNIUS (P)
Nepraleiskite progos užsukti į gyvulių turgų, kur susirenka prekeiviai iš visų apylinkių ir vyksta aukcionas. Keliaudami į Maskatą sustosite prie al Achdaro kalno. Prieš jūsų akis atsivers nuostabūs peizažai. Pasivaikščiosite po apleistus dykumos kaimelius, apsuptus datulių plantacijų. Vakarop pasieksite Maskatą. Turo pabaiga. Vyksite į oro uostą. Skrydis Maskatas–tarpinis oro uostas–Vilnius.


PASTABOS

 • keliautojų skaičius – mažiausiai 10; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, kaina perskaičiuojama;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, logistiką ar transporto priemones, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, COVID-19, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui: dėl vizų pratęsimo, įėjimo į objektus mokesčių, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • viešbučių kategorijos nurodytos pagal Omano viešbučių klasifikavimo sistemą;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje;
 • informacija dėl COVID-19 reikalavimų bus atnaujinta 30 dienų prieš kelionę ir vėliau naujinama. 
   


 

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
lapkričio 18 - 24d. (6 naktys)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Lėktuvo bilietai
2540€
Kaina asmeniui už 6n.

Kelionės avansas 1270€
2023m. kovo 11 - 17d. (6 naktys)
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Lėktuvo bilietai
2540€
Kaina asmeniui už 6n.

Kelionės avansas 1270€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Pasakiškas Omanas. Su grupe ir vadovu iš Lietuvos
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Lėktuvo bilietai į Omaną ir atgal su registruotu ir rankiniu bagažu
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 5 nakvynės 3 viešbučiuose, 1 nakvynė 3 dykumos stovyklavietėje
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą: 6 pusryčiai (P) ir 6 vakarienės (V)
 • Angliškai kalbančio vietinio gido paslaugos
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

NEĮEINA

 • Omano viza (elektroninė, apie 20 rialų)
 • Draudimas
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums