Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums
Išparduota

Pažintinis Marokas su ekskursijomis Marakeše, Fese, Kasablankoje, saulėlydžiu dykumoje, maitinimu bei lydinčiu vadovu iš Lietuvos už 1299€

 • Spa 31-Lap 8d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Puikus pasiūlymas per moksleivių rudens atostogas!
 • Grupę lydės West Express atstovas.
 • Lankomi imperatoriškieji Maroko miestai – Fesas, Rabatas ir Marakešas.

Paslaptingasis Marokas vilioja keliautojus tiek savo senoviniais miestais, tiek nuostabiais gamtos peizažais. Susiraizgę senamiesčių gatvelių labirintai ir tarsi mažos gamtos oazės įsiterpę kvepiantys sodai. O kur dar aukšti kalnai, plačios dykumos, raižyta kranto linija... Esame tikri - ši šalis paliks neišdildomą įspūdį.

Kelionės metu jūsų laukia:

 • Imperatoriškieji Maroko miestai - Fesas, Rabatas ir Marakešas
 • Mėlynasis miestas
 • Dykumos burtai
 • Aukštųjų Atlaso kalnų didybė

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. MARAKEŠAS - KASABLANKA (V)
Skrydis Vilnius - Ryga 05:30 - 06:20; Ryga - Marakešas 07:35 - 12:05. Atskridus į Marakešą keliausite į Kasablanką. Trumpa apžvalginė ekskursija po Kasablanką - didžiausią ir labiausiai kosmopolitišką šalies miestą. Pamatysite Karališkuosius rūmus, Mohameto V bulvarą, pasigrožėsite Chasano II mečete - stūksanti ant Atlanto vandenyno kranto ji stebina prabanga ir rekordinio aukščio minaretu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. KASABLANKA - RABATAS - ŠEFŠAUENAS (P,V)
Po pusryčių keliausite Rabato link. Pasigrožėję Chasano bokštu ir tvirtove Udayas, vyksite kalnų link. Šefšauenas vadinamas „mėlynuoju miestu“, įsikūręs tarp dviejų Rif kalnų viršūnių. Miestas garsėja baltomis ir mėlynomis spalvomis nudažytais nameliais, su medinėmis durimis ir rausvais stogais. Didžioji Šefšaueno dalis buvo perdaryta Rekonkistos laikais, Andalūzijos regiono emigrantų, tad čia jaučiama ispaniška atmosfera. Paklaidžiokite siauromis gatvelėmis, įsigykite autentiškų rankdarbių, kurie gaminami tik šioje Maroko dalyje. Vakarienė ir nakvynė.

3 DIENA. ŠEFŠAUENAS - VOLUBILIS - MEKNES - FEZ (P,V)
Po pusryčių vyksime iš Šefšaueno ir leisimės į 4 valandų kelionę į Fesą (Fez). Tai dvasinis ir kultūrinis Maroko centras, o jo medina - viena didžiausių islamiškame pasaulyje, todėl be gido 9000 gatvelių labirinte lengva pasiklysti. Pakeliui į Fesą sustosite Volubilyje pasigrožėti romėnų laikų griuvėsiais, forumu. Meknes miestelyje turėsite laiko aplankyti ir žymiausius objektus - Moulay Izmail mauzoliejų, įspūdingus miesto vartus. Vakarienė ir nakvynė Fese.

4 DIENA. FESAS (P,V)
Ekskursija po Fesą - vieną geriausiai išlikusių arabų miestų pasaulyje. Unikalus jo senamiestis nuo 1981 m. įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai tikras gatvelių labirintas. VIII a. įkurtas Fesas buvo vienas svarbiausių pasaulio centrų. Dabar tai didelis ir modernus miestas. Stabtelėsite prie Karalių rūmų, pamatysite Idriso II mauzoliejų, IX a. statytą al Karavijino mečetę ir pradžią seniausiam arabų pasaulio universitetui davusią biblioteką. Pasigrožėsite En Nejarino mozaikiniais sienų fontanais. Vakarienė ir nakvyne Fese.

5 DIENA. FESAS - IFRANAS - ERFUDAS - MERZUGA (P,V)
Po pusryčių keliausite Sacharos dykumos link. Ryte trumpam sustosite prancūzų įkurtame kalnų kurorte Ifrane. Tai prancūzų pamėgtas slidinėjimo kurortas didinguose, žalumos supamuose kalnuose. Keliaujant autobusu tolyn, keisis kedrų miškų, kalnų ir vėjo nugairintų plokštumų vaizdai. Sustosite pažinčiai su barbary beždžionėmis. Pravažiuosite Zizo upės slėnį, kur stabtelėsite pasigrožėti palmių oazėmis. Būtent čia užauginamas didžiausias šalyje datulių derlius. Po pietų kupranugariais kopsite kopomis, susiliesite su dykuma, pasimėgausite ramybe. Grožėsitės saulėlydžiu. Vakarienė ir nakvynė dykumoje.

 

6 DIENA. MEZRUGA - TODRA - DADES - VARZAZATE (P,V)
Dykumoje tiesiog būtina ne tik saulę palydėti, bet ir ją pasveikinti. Vėliau lauks pusryčiai ir kelionė rytinėmis Aukštojo Atlaso kalnų papėdėmis, kol pasieksite Maroko Didįjį kanjoną - Todros. Juo tekančią upę supa į 300 m aukštį kylančios didingos uolų sienos. Patys įspūdingiausi - paskutiniai kanjono metrai, čia jis susiaurėja vos iki 10 m pločio. Toliau kelias veda Dadeso upės slėniu. Vyksite garsiuoju 1000 tvirtovių keliu. Vakarop pasieksite upės slėnyje įsikūrusį Varzazato miestą - Maroko kino sostinę. Vakarienė ir nakvynė Varzazate.

7 DIENA. VARZAZATE - MARAKEŠAS (P,V)
Po pusryčių vyksite Marakešo link, pasigrožėję Ait Ben Hadou tvirtove, kurią galite išvysti daugelyje filmų. Važiuosite Tiška perėja. Įsikūrus viešbutyje lauks ekskursija po Marakešą. Aplankysite Marakešo senamiestį, UNESCO pasaulio paveldas nuo 1985 metų. Pasivaikščiojimas po jį - tai kelionė į pasakų pasaulį. Iš išorės apžiūrėsite Kutubijos (Bibliotekos) mečetę. Užsuksite į haremų praeitį saugančius ir jazminų bei apelsinmedžių žiedais kvepiančiuose soduose įsikūrusius Bahijos rūmus. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoro pavyzdys. Ypač žavūs vidiniai kiemeliai su fontanais, lubų ir sienų ornamentika. Vakarienė ir nakvynė.

8 DIENA. 
Būsite nuvežti į oro uostą. Skrydis Marakešas - Ryga 12:50 - 19:05 Ryga - Vilnius 23:25 - 00:15.

9 DIENA.
Atvykimas į Vilnių.

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
spalio 31 - lapkričio 8d. (7 naktys)
Liko tik 4 vietos
Geriausia kaina!
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Standartinis kambarys
 • Maitinimas pagal programą
 • 8 kg bagažas (rankinis)
 • 23 kg registruotas bagažas
 • Ekskursijos pagal programą
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos
 • 4★ viešbutis
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Pervežimas iš oro uosto ir atgal
1299€
Kaina asmeniui už 7n.

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Marokas su grupe ir lydinčiu vadovu iš Lietuvos
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Skrydis Vilnius - Ryga - Marakešas ir atgal
 • 8 kg rankinis ir 23 kg registruotas bagažas
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą
 • 6 nakvynės 4★ viešbučiuose su pusryčiais ir vakariene ir 1 nakvynė dykumoje
 • Ekskursijos pagal programą su anglakalbiu gidu
 • Lydinčio West Express atstovo paslaugos

NEĮEINA

 • Maitinimas neįskaičiuotas į programą
 • Arbatpinigiai vairuotojams ir gidui
 • Asmeninės išlaidos
 • Draudimas
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums