Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Išskirtinių nuotykių kelionė gamtos mylėtojams Sokotroje nuo 3360€. Su grupe ir vadovu iš Lietuvos arba savarankiškai.

 • Chadiboho, Sokotra, Jemenas
 • 2023 vasaris
Martynas rekomenduoja
Martynas Starkus sako:
 • „Nuotrauka prie Drakono medžio bus jūsų gyvenimo foto archyvo puošmena. Mažai turistų tyrinėta sala, tiems, kas ieško kito gaublio. Labai noriu šią vietą parodyti savo vaikams.“

Kelionės metu jūsų laukia:

 • Tai kelionė tiems, kurie ieško išskirtinės patirties, nori pažinti save ir atsidurti toli nuo minios. Sokotros salyną skalauja Indijos vandenynas. Tai žemės lopinėlis, kažkada atskilęs nuo Afrikos ir pasimetęs Indijos vandenyne su išlikusia unikalia fauna ir flora.
 • UNESCO pasaulio paveldas. Šioje unikalioje vietoje apie 40% augalų ir 90% gyvūnijos-endeminiai, nerandami jokioje kitoje pasaulio vietoje. Endeminiai vadinami drakono arba drakono kraujo medžiai ( Dracaena cinnabari), žavūs ir reti paprastieji tintūrai arba dykumų rožė ( Adenium obesum) – į butelį panašūs medžiai, kurie auga ir žydi iš akmens.
 • Iki šiol ši vieta yra toli nuo civilizacijos, kur nėra gero mobilaus ryšio, kelių, gerų viešbučių (netgi salos sostinėje ar ant vandenyno kranto), kur geriausia “nakvynė”-tai palapinė, vandenyno ošimas ir krabų draugystė, o “restoranas”- ant ratų, tai ką atsiveš, nupirks iš vietinių žvejų ir pagamins kartu vykstantis virėjas, Sokotra darosi viena patraukliausių vietų turistams, bet dar neišpaikinta turistų dėmesio ir komplimentų. Todėl reikia skubėti aplankyti šią salą, kol ji dar tokia tikra.
 • Skrydis jau įskaičiuotas į kelionės kainą!

KELIONĖS PROGRAMA

1-2 DIENOS. SKRYDIS VILNIUS - ABU DABIS - HADIBU
Nakvynės Abu Dabyje. 

3 DIENA. ATVYKIMAS Į SALĄ  (PI,V) 

Atskridę į Sokotros salą, būsite pasitikti gido ir automobiliais nuvežti į ekolodžiją pietums. Papietavę vyksite į Ayhafto (Ayhaft) kanjono nacionalinį parką. Atsigaivinsite gėlo vandens baseine, o draugiją palaikys dykumų rožės, tamarindų medžiai, paukščių garsai.
Toliau tęsite kelionę link Delišos (Delisha) ypatingai balto smėlėto laukinio paplūdimio ir krabų buveinės. Maudynės jūroje ar gėlo vandens baseine. Jei būsite kupini energijos, dar suspėsite įkopti į smėlio kopą. Čia sutiksite ir saulėlydį.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.


4 DIENA. AUKSINIS ŠUABO SMĖLIS IR DELFINAI – DETVAKO LAGŪNA (P,PI,V) 

Šuabo (Shuaab) yra vienas gražiausių smėlėtų, laukinių paplūdimių pasaulyje. Tik saulė, smėlis ir vandenynas. Paplūdimio ilgis apie 5 km. Šį paplūdimį galima pasiekti tik laivu, todėl atvykę į tradicinį žvejų kaimelį Qalansiya, išnuomota žvejų valtimi pasieksite paplūdimį. Įprastai šio plaukimo metu yra matomi šokinėjantys delfinai, giliųjų jūrų žuvų būriai. Tikėtina, kad jums pasiseks ir galėsite iš toliau grožėtis jais. Atvykus maudynės krištolo tyrumo vandenyje, kopimas į uolas ir grožėjimasis vaizdais. Grįšite į Qalansiya - mažą žvejų miestelį su tradiciniais namais, siauromis gatvelėmis ir prieplauka su daugybe vietinių žvejų laivų. Lankysitės vietinių gyventojų šeimoje ir vėliau vyksite prie šalia esančios Detvako (Detwah) lagūnos - saugomos jūrų teritorijos, kuri garsėja magišku kraštovaizdžiu. Galėsite maudytis ir džiaugtis šia idile, susitikti su salos įžymybe - Abdullah the Caveman. 
Įspūdžiai po kelionės:
“Ekskursijos į Šuabo paplūdimį laivo “kapitonas” pakvietė mus į svęčius. Šeima didelė, nuostabūs vaikai, jokių baldų, tik pagalvėlės, stalas, matyt, pamokoms ruošti. Ir visiška švara. Šeimos moterys mobiliaisiais telefonais sukvietė pusę kaimo draugių, jos žiūrėjo į mus kaip į stebuklą, o mes - į jas. Ženklais net susikalbėjome. Joms buvo didelis džiaugsmas parodyti mums savo veidus, ilgus plaukus, drabužius, išpuošti mūsų rankas laikina tatuiruote su chna dažais…”
Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.

5 DIENA. DIKSAMAS – DERHURO KANJONAS, AOMAKO PAPLŪDIMYS (P,PI,V) 

Po pusryčių automobiliais keliausite į Diksamo (Dixam) plynaukštę (apie 700 m. virš jūros lygio) ir į Shebahono apžvalgos aikštelę. Ši vietovė garsi drakono kraujo medžiais, kurių dervą renka, naudoja ir ja prekiauja vietiniai Sokotros gyventojai. Tai įspūdingiausias salos medis, primenantis skėtį. Šioje vietovėje taip pat gyvena endeminės ir retos Sokotros žuvėdros. Iš apžvalgos aikštelės atsivers nuostabus vaizdas į Dirhur kanjoną. Dirhuro kanjonas yra vienas iš gražiausių kanjonų Sokotroje savo neįprastais uolienų dariniais. Leisitės į slėnį, kur pietausite, atsigaivinsite gėlo vandens baseine. Po pietų, stebėdami beduinų kaimelius, išvyksite link Aomako (Aomak) paplūdimio. 
Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.


6 DIENA. AOMAKAS-DAGUBO URVAS-HAYF/ZAHEK SMĖLIO KOPOS (P,PI,V) 

Aomko paplūdimys yra vienas iš gražiausių paplūdimių saloje. Išsimaudę krištolo tyrumo vandenyse, pasuksite link Dagubo (Dagub) urvo su vaizdu į pietinę pakrantę. Urvas įdomus stalaktitais ir stalagmitais, vandens baseinais. Pasieksite Hayf ir Zahek kaimelius, kur matysite milžiniškas kopas. Prie baltų kaip sniegas Hayf ir Zahek smėlio kopų stabtelėsite ilgėliau. Taip ir traukia užkopti į kopos viršūnę ir pasigrožėti vaizdais iš viršaus. Kad įsitikintų, jog Sokotra vienas iš gražiausių ir unikaliausių gamtos kampelių. Sokotra turi daug smėlio kopų, ypač pietinėje pusėje. Taip yra dėl jūros vėjų, nešančių smėlį nuo Afrikos rago. Sezoniniai Sokotros vėjai supustė jas prie kalnų šlaitų. Toliau keliausite link Defarhu slėnio. Pakeliui matysite tradicinius kaimelius, natūralius vandens baseinus ir daugybę butelio formos medžių, dar vadinamų Dykumų rožių medžiais. Augmenija čia vešli, daug žalumos ir paukščių. Pasieksite Dihamri (Dihammri) – saugomą jūrų teritoriją.
Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.


7 DIENA. DIHAMRIS–HOMHILO NACIONALINIS PARKAS (P,PI,V)

Dihamris (Dihammri) yra saugoma jūrų teritorija, siekianti išsaugoti jose esančią biologinę įvairovę, nykstančias rūšis ir kt. Ryte Jūsų lauks maudynės, paviršinis nardymas. Saugomoje teritorijoje gausus ir spalvingas jūros gyvūnijos pasaulis ir vienas turtingiausių koralinių rifų saloje. Nereikia net akvalangų norint pamatyti morenas, rajas ir kitas margaspalves. Įrangą paviršiniam nardymui galima išsinuomoti čia esančiame nardymo centre arba turėti savo.Toliau vyksite į saugomą gamtos teritoriją - Homhilo nacionalinį parką, kuris gausus endemine augmenija, kaip Drakono kraujo medžiai, smilkalų medžiai, dykumų rožės. Sustosite prie Qaria lagūnos flamingų, garnių buveinės. Homhile Jūsų lauks 1.5 val. vidutinio sunkumo ėjimas aukštyn su sustojimais poilsiui. Užkopę pasuksite pėsčiųjų takais, stebėsitės priešistorinių laikų atmosfera, gėrėsitės jūros, apačioje esančių kaimelių vaizdais, išsimaudysite gėlo vandens baseine.  
Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.


8 DIENA. ERISELIO ŽVEJŲ KAIMAS- ARHERO PAPLŪDIMYS  (P,PI,V)

Po pusryčių nusileisite nuo plynaukštės ir po poros valandų ėjimo pasieksite vietą, kur lauks automobiliai. Po trumpų pietų vyksite į Ras Eriselį (Ras Erisel), tai vieta, kur susitinka Indijos vandenynas ir Arabijos jūra, kur gausu žvejų kaimelių. Tęsite kelionę į Arhero (Arher) paplūdimį. Paplūdimio ilgis yra apie šešis kilometrus. Jūra prie kranto gilėja pamažu. Šiek tiek toliau nuo kranto yra koralų. Apskritai yra daug vietų, kur smėlėtas dugnas, net ir penkiasdešimt metrų nuo kranto nėra labai gilu. Tačiau, kaip ir visame Indijos vandenyne, reikia saugotis giluminių srovių, rajų ir kt. Lydintis gidas kaskart suteiks informacijos. Poilsiausite, maudysitės, kopsite į kopas, vakarienei greičiausiai ragausite šviežią žuvį. Beje, čia yra viena iš geriausių vietų sklandymui parasparniais.
Įspūdžiai po kelionės:
Mėsa ar žuvys čia yra tokio tikro, gero skonio.Viskas ekologiška, tad ir skonis nepakartojamas. Pasaulyje už tokį tikrą skonį reikia brangiai mokėti, o čia tiesiog kito maisto ir nėra. Omarai ar kita šviežia žuvis vakarienei, ožkiena, nepaprastai skani duona...  Ši šalis paprasta, tad tiems, kam patinka valgyti prie baltomis staltiesėmis papuoštų stalų ir iš prabangių indų, saloje nėra ką veikti. Patiks tiems, kurie mėgsta valgyti aistringai!“
Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.


9 DIENA. HOQ URVAS-  ROŠO SAUGOMA TERITORIJA- HADIBU  (P,PI,V)

Ryte išvyksite į Terbako kaimelį, iš kur prasidės apie 1.5-2 val. trukmės vidutinio sunkumo žygis į Hoq urvą. Pakeliui bus laiko atsikvėpti medžių šešėlyje. Urvas garsus senovinėmis krištolinėmis dekoracijomis, stalaktitais, stalagmitais, endeminiais gyvūnais, archeologiniais radiniais ir piešiniais. Urvo gylis yra apie 3 km. urve praleisite apie valandą. Nusileidus lankysite Rošo (Rosh) saugomą teritoriją su vienu turtingiausių koralinių rifų salyne, geriausia nardymo vieta Sokotroje. Grįšite į salos sostinę.
Vakarienė ir nakvynė sostinėje Hadibu.


10 DIENA.  HADIBU – ABU DABIS  (P)

Pervežimas į Sokotros oro uostą, skrydis į Abu Dabį.

11 DIENA skrydis ABU DABIS - VILNIUS

PASTABOS

 • Kelionė užsakoma ir apmokama, likus ne mažiau nei 60 dienų iki kelionės;
 • Skrydžiai į salą iš Abu Dabio yra savaitiniai nuo pirmadienio iki pirmadienio;
 • Nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus į grupę, keliautojai gali į kelionę vykti individualiai, kelionė yra užsakoma, suteikiama visa informacija; 
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti lankytinų vietų eiliškumą, jei taip pataria vietinis gidas arba dėl aplinkybių, įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, politinės aplinkybės, dėl skrydžio anuliavimo ir pan.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų pirkimo, papildomo apgyvendinimo, skiepų ir kt. Todėl yra svarbu įsigyti kelionės draudimą.
 • Nakvynių skaičius – 10;
 • Pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data, kaina gali keistis;
 • Kelionių organizatorius neatsako už pasienio ir migracijos pareigūnų veiksmus;
 • Apribojimai dėl COVID-19, sąlygos pateikiamos  Atmintinėje.
 • Rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydytoją dėl, konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje http://keliauk.urm.lt/.

KELIONĖ SAVARANKIŠKAI:

 • Galima rinktis kitus skrydžius;
 • Galima vykti ir privačiai. Kaina perskaičiuojama.
   
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
2023m. vasario 11 - 21d. (10 naktų)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Ekskursijos pagal programą
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Vidinių skrydžių bilietai
 • Lėktuvo bilietai
3360€
Kaina asmeniui už 10n.

Kelionės avansas 1680€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Lėktuvo bilietai į Abų Dabį ir atgal
 • Skrysis Abu Dabis - Sokotra - Abu Dabis
 • Pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai, paslaugos saloje pagal programą
 • 2 nakvynės 2★ viešbučiuose Sokotroje
 • 5 nakvynės palapinių stovyklavietėse
 • Visi įėjimo mokesčiai, stovyklaviečių mokesčiai
 • Stovyklaviečių įranga ir miegojimo reikmenys
 • Pilnas maitinimas per dieną (pusryčiai, pietūs ir vakarienės; lydintis virėjas ir maisto ruošimo įranga)
 • Mineralinis vanduo
 • Laivas į Šuabų paplūdimį
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos ir vietinio specialisto paslaugos tam tikrose vietose
 • Transportas 4x4 automobiliais ( po tris keleivius)
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • Jemeno viza

NEĮEINA

 • 3 nakvynės Abu Dabyje 3★ viešbutyje asmeniui dviviečiame kambaryje ( apie 200€)
 • Programa Abu Dabyje pagal pageidavimą
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas JAE ir Jemene ( Sokotros sala)
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Paviršinio nardymo įrangos nuoma
 • Patartina turėti asmeninį miegmaišį
 • Arbatpinigiai yra vertinami nors ir neprivalomi
 • Asmeninės išlaidos
Į kainą įskaičiuotas Sokotra
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums