Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Islandija. Paslaptingoji geizerių šalis – gamtos mėgėjams skirta kelionė automobiliu nuo 729€

 • 2022 gegužė ir kitos datos
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Pasivaikščiosite po vaizdingą ir šiauriausiai pasaulyje įsikūrusią sostinę Reikjaviką.
 • Grožėsitės įspūdingais žvejų kaimeliais, ežerais ir dykumomis.
 • Pamatysite veikiančių geizerių, didingų ledynų ir nuostabaus grožio krioklių.
 • Po kelionės jėgas atgausite karštosiose versmėse Žydrojoje lagūnoje (pagal galimybę).

MARŠRUTAS

Pasinaudokite unikalia proga susipažinti su vikingų palikuoniais – islandais. Jie iki šiol neturi pavardžių ir gyvena su pase įrašytu tėvavardžiu. Tačiau Islandija – labai išsivysčiusi šalis. Maža, gyvybinga, veržli ir puikiai savarankiškai besitvarkanti valstybė. O svarbiausia – čia vis dar galima išvysti unikalių, civilizacijos nepaliestų ir kvapą gniaužiančių gamtos stebuklų...

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. VILNIUS–REIKJAVIKAS
Skrydis Vilnius – Reikjavikas. Atskridus oro uoste pasiimsite automobilį ir vyksite į viešbutį Reikjavike (apie 45 km). Laisvu laiku galėsite savarankiškai susipažinti su sostine Reikjaviku, aplankyti operos ir koncertų rūmus Harpa, užsukti į senąjį uostą, apsipirkti Laugavegur alėjoje ir pamatyti aukščiausią Reikjaviko pastatą – Hallgrímskirkja bažnyčią, kuri matoma iš bet kurios miesto vietos. Nakvynė viešbutyje Reikjavike. 

2 DIENA. REIKJAVIKAS –„AUKSINIS ŽIEDAS“–VIK (P)
Po pusryčių vyksite į vieną populiariausių ekskursijų Islandijoje, vadinamą „Auksiniu žiedu“. Aplankysite Tingvedliro nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Parkas labai svarbus Islandijos istorijai. Čia 930 m. įkurtas Altingas – Islandijos asamblėja, viena seniausių parlamentinių institucijų pasaulyje. Šioje istorinėje vietoje 1944 m. paskelbta Islandijos nepriklausomybė. Tingvedliras įdomus ir geologiniu požiūriu – čia susiduria Eurazijos ir Šiaurės Amerikos litosferos plokštės. Ekskursijos metu išvysite įspūdingą Gulfoso krioklį, dar žinomą Auksinio krioklio vardu, krintantį iš 32 m aukščio į Kvitos upės kanjoną. Apsilankysite geizerių rajone, pamatysite veikiantį Strokuro geizerį, dar vadinamą Muštuvu. Kitaip nei Didysis geizeris, kuris kartais užsnūsta ilgam laikui, Strokuras iššauna kas 5–10 minučių. Tai viena lankomiausių vietų Islandijoje. Toliau tęsite kelionę į pietus, ten aplankysite žinomiausią Islandijos krioklį – Skogafosą. Jo vanduo krinta iš 61 m aukščio ir pavirsta purslų siena. Dėl to saulėtomis vasaros dienomis čia galima stebėti įspūdingo grožio vaivorykštes. Nakvynė Viko regione. Nuvažiuotas atstumas apie 320 km.

3 DIENA. VIK –SKAFTAFELIO NACIONALINIS PARKAS–JOKULSAURLOUNAS-HOFNAS (P)
Po pusryčių keliausite į Skaftafelio nacionalinį parką. Jis įkurtas netoli aukščiausios Islandijos viršukalnės Kvanadalsjukuro (apie 2 110 m). Keliausite Lakio ugnikalnio lavos laukais, aplankysite Skogafoso ir Seljalandsfoso krioklius. Pastarasis – vienas iš nedaugelio, kuriuos galima apeiti. Pamatysite nepaprasto grožio paukščių uolas, kur spalvos neįtikėtinos, o orą galima kone valgyti. Laisvi ir stotingi arkliai, kaip tikri šių žemių šeimininkai, ganosi sraunių upių apjuostose lankose bei kalvų papėdėse. Mažučiai, jaukūs, spalvingų namukų nusagstyti kaimeliai, įlankose išrikiuoti besiilstantys žvejų laiveliai. Kalnai, čia atsitraukiantys tolyn nuo kranto, čia bandantys atsikovoti savo užleistas pozicijas. Atvyksite į ledyno lagūną Jokulsaurlouną. Čia galėsite pasivaikščioti ir užlipti į kalną, užsisakyti ekskursiją ir paplaukioti valtimi, iš arti pamatyti į jūrą plaukiančius ledo luitus. Ledyno luitai yra įvairių formų ir spalvų, o tai stebina bet kokiu oru. Tolimesnis maršrutas palei vandenyną iki Hofno. Viena naktis Hofne. Atstumas apie  300 km / maždaug 5 val. 

4 DIENA. HOFNAS- RYTINIAI FJORDAI–EGILSSTADIRAS (P)
Pusryčiai. Rytinė Islandija žavi įspūdingais fjordais, ramiais žvejų kaimeliais ir plačiu kraštovaizdžiu. Vyksite link Mivatno ežero iki Egilsstadiro. Maršrutą iki Egilsstadiro tęsite šiaurės kryptimi palei įspūdingus Islandijos rytinius fiordus. Pasinaudokite proga ir aplankykite vieną iš daugybės žvejų kaimelių. Viena naktis Egilsstadiro srityje. Atstumas maždaug 290 km / apytiksliai 5 valandos .

5 DIENA. EGILSSTADIRAS –MIVATNO EŽRAS (P) 
Po pusryčių išvyksite link Mivatno ežero. Vykdami prie Mivatno ežero pasigrožėsite įspūdingu Godafoso kriokliu, vadinamu Dievų kriokliu. Taip jis pavadintas todėl, kad islandams priėmus krikščionybę į jį buvo sumesti pagonių dievų stabai. Toliau vyksite prie Mivatno ežero – tai gražiausias šiaurinės Islandijos ežeras ir tikras rojus paukščių stebėtojams, geologams, žvejams, fotografams ir visiems tiems, kurie nori patirti ką nors unikalaus ir neįprasto. Šioje ypatingoje vietovėje pamatysite karštąsias versmes, fumaroles, daugybę ugnikalnių kraterių, keliausite per plynaukštes, lavos ir smėlio dykumas. Galėsite pėsčiomis apeiti Dimuborgirą – vadinamąsias tamsiąsias pilis – lavos labirintus. Ši vieta buvo laikoma žemės ir pragaro jungiamąja grandimi. Turėsite galimybę išsimaudyti karštosiose versmėse. Nakvynė šalia Mivatno. Nuvažiuotas atstumas apie 210 km./ 4 val.

6 DIENA. MIVATNO EŽRAS- GODAFOSO KRIOKLYS- AKUREIRIS –HVAMSTANGIS (P) 
Po pusryčių vyksite į Šiaurės Islandijos sostinę Akureirį, ten trumpai pasivaikščiosite, apžiūrėsite botanikos sodą ir bažnyčią. Akureirio mieste rekomenduotina pasivaikščioti pėsčiųjų zona. Čia yra puikių restoranų, muziejų ir botanikos sodas. Kalnų perėja pasieksite artimiausią fjordą Skagafjördur. Kelyje per šią vietovę, kuri garsėja savo žirgų veisimu, tikrai pamatysite daug islandiškų žirgų. Esant galimybei sustosite nusifotografuoti prie Glaumbær durpių fermos muziejaus ir Vidimýri bažnyčios – vienos gražiausių tradicinių Islandijos bažnyčių durpiniu stogu. Viena naktis Hvammstangi. Atstumas maždaug 300 km / apytiksliai 5 valandos.

7 DIENA. HVAMSTANGIS- BORGARNESAS –REIKJAVIKAS (P) 
Po pusryčių vyksite Islandijos šiaurinės dalies link. Sustosite Hraunfossare ir grožėsitės unikaliais vadinamaisiais lavos kriokliais. Ši vieta labai garsi požeminiais kriokliais ir kriokliukais, liudijančiais vandens jėgą bei atkaklumą, nes begalė mažų čiurkšlių kantriai sunkiasi per sustingusią lavą ir kuria žaismingą paveikslą. Rekomenduojama apsilankyti istoriniame Reikholto mieste, kuriame gyveno sagų amžiaus rašytojas Snorri Sturluson. Jo rankomis pastatytas ir išlikęs šilto vandens baseinas. Toliau kelias veda prie unikalių krioklių Hraunfossar ir Barnafoss. Borgarnėse verta aplankyti muziejų „Landnahmezentrum“, kuriame pasakojama Islandijos gyvenviečių istorija ir pagrindiniai Egils Sagos įvykiai. Viena naktis Reikjavike. Atstumas maždaug 230 km / apytiksliai 4 valandos.
8 DIENA. REIKJAVIKAS–VILNIUS (P)
Po pusryčių iš viešbučio važiuosite į oro uostą. Turėsite galimybę savarankiškai prieš skrydį aplankyti Žydrąją lagūną – vieną unikaliausių ir populiariausių Islandijos lankomų vietų. Už papildomą mokestį (apie 50 Eur) Žydrojoje lagūnoje galėsite atgauti jėgas geoterminiame jūros vandenyje ir maloniai pasimaudyti, pasimėgauti gamta ir švariu, šviežiu oru. Oro uoste paliksite automobilį.
Skrydis Reikjavikas–Vilnius

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais :
729 EUR viešbučiai ir maršrutas, kai patogumai yra bendri, ne kambariuose;
Į kainą įskaičiuota:
•    7 nakvynės 2-3* viešbučiuose ar svečių namuose be patogumų kambaryje; 
•    maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai;
•    kelionių vadovo žurnalas - detalus kelionės maršrutas pagal programą.
Papildomos išlaidos:
•    skrydis į Islandiją ir atgal ketvirtadieniais ir sekmadieniais. (nuo 190 EUR be bagažo);
•    priemoka už viešbučius su patogumais kambaryje 210 EUR/asmeniui, priemoka už aukštesnės vidutinės klasės viešbučius 500 EUR/asmeniui;
•    automobilio nuoma nuo 500 EUR/savaitei. Navigacija nuo 40 EUR/savaitei;
•    papildomi draudimai, kuras, rinkliavos už automobilio stovėjimą;
•    navigacinė įranga, priemoka už antrą vairuotoją;
•    įėjimo į mokamus objektus bilietai;
•    gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas;
•    medicininių išlaidų draudimas, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas;
•    mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra);
•    asmeninės išlaidos.

Skrydžių pasiūlymai čia

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
gegužės 19 - 26d. (7 naktys)
Geriausia kaina!
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 365€
rugpjūčio 14 - 21d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 365€
liepos 28 - rugpjūčio 4d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

liepos 17 - 24d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

liepos 7 - 14d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

birželio 23 - 30d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

birželio 12 - 19d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

birželio 2 - 9d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 365€
gegužės 22 - 29d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 365€
rugpjūčio 25 - rugsėjo 1d. (7 naktys)
 • su pusryčiais
729€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 365€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas „Islandija. Paslaptingoji geizerių šalis - gamtos mėgėjams skirta kelionė automobiliu.“
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Nakvynės 2-3★ viešbučiuose ar svečių namuose be patogumų kambaryje
 • Maitinimas: 7 pusryčiai
 • Kelionių vadovo žurnalas - detalus kelionės maršrutas pagal programą

NEĮEINA

 • Skrydis į Islandiją ir atgal ketvirtadieniais ir sekmadieniais (nuo 190 € be bagažo)
 • Priemoka už viešbučius su patogumais kambaryje 210 €/asmeniui, priemoka už aukštesnės vidutinės klasės viešbučius 500 €/asmeniui
 • Automobilio nuoma nuo 500 €/savaitei. Navigacija nuo 40 €/savaitei
 • Papildomi draudimai, kuras, rinkliavos už automobilio stovėjimą
 • Navigacinė įranga, priemoka už antrą vairuotoją
 • Įėjimo į mokamus objektus bilietai
 • Gėrimai ir programoje nenumatytas maitinimas
 • Medicininių išlaidų draudimas, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas
 • Mokesčiai už fotografavimą ir filmavimą turistiniuose objektuose (jei yra)
 • Asmeninės išlaidos
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums