Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Pažintinė kelionė su grupe į Svetingąjį Sakartvelą už 820€: lietuvis kelionių vadovas ir įspūdinga programa

 • Bir. 18-26d.
Rekomenduojame šį pasiūlymą, nes:
 • Kalnuotoji Gruzija, kurią oficialiai jau galima vadinti ir Sakartvelu, įsikūrusi pietinėje Kaukazo dalyje, Europos ir Azijos kryžkelėje. Tai šalis, kuriai nebūdingi prabangūs viešbučiai, restoranai ar prašmatnios parduotuvės, tačiau šis Kaukazo grynuolis nustebins srauniais upeliais, apsamanojusiomis kalvų viršūnėmis, nuoširdžiais ir aistringais žmonėmis ir, žinoma, vynu.
 • Tai yra galimybė iš arti pažvelgti į senąją Sakartvelo kultūrą bei papročius, susipažinti su šios šalies istorija ir nuostabiu kalnuotu kraštovaizdžiu.

Kelionėje pamatysite:

 • Europos ir Azijos kryžkelė Tbilisis
 • Krikščionybės nešėjos Šv. Ninos vienuolynas
 • Įspūdingos snieguotų kalnų ir nuostabių slėnių panoramos
 • Senoji Gruzijos sostinė Mccheta

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA. VILNIUS–KUTAISIS–TBILISIS

Atskridę į Kutaisį, būsite pasitikti ir nuvežti į Tbilisį. Nakvynė Tbilisi.

2 DIENA. TBILISIS (P, V)

Pusryčiai.  Ekskursija po Gruzijos sostinę: pasivaikščiosite po senamiestį, aplankysite Metechi Švč. Mergelės Dangun Ėmimo bažnyčią, XII a. pastatytą Gruzijos karaliaus Šv. Demetrijaus II. Keltuvu pakilsite ant Sololakio kalvos, kur virš miesto iškyla IV a. pastatyta didinga Narikalos tvirtovė. Nusileidę užsuksite į stebuklingomis ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą VI–VII a. Kuros upės krante. Tbilisis įsikūręs Europos ir Azijos kryžkelėje, palei istorinį Šilko kelią. Nors 85 proc. Tbilisio gyventojų išpažįsta įvairių formų krikščionybę, šis miestas yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur galima pamatyti sinagogą, mečetę ir krikščionių bažnyčią visai greta vieną kitos. Vakarienė su nacionaliniu pramoginiu renginiu.

3 DIENA. TBILISIS–BODBE–SIGNAGIS–VELISTISKE–TBILISIS (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Kachetijos regioną, dar vadinamą vyno žeme. Aplankysite Bodbe Šv. Ninos vienuolyną, kuriame ji ir palaidota. Šv. Nina laikoma Gruzijos globėja, IV a. skelbusia šioje šalyje krikščionybę. Ekskursijos metu aplankysite miestą Signagį, iš kurio atsiveria vaizdas į žavingą Alazanio slėnį. Vyksite į Velistiske, susipažinsite su vyno gamyba, taip pat dalyvausite gruziniškos duonos kepimo pamokėlėje. Vėliau jūsų lauks sotūs gruziniški pietūs. Vakarop grįšite į Tbilisį.

4 DIENA. TBILISIS–MCCHETA–UPLISCICHĖ–KUTAISIS (P, V)

Papusryčiavę vyksite į Mcchetą – vieną seniausių Gruzijos miestų, senąją šalies sostinę. Šis miestas įsikūręs Aragvos ir Kuros upių santakoje. Mieste gausu archeologinio ir religinio paveldo objektų. Toliau važiuosite į unikalų urvų miestą – tvirtovę Upliscichę, dar vadinamą „dieviškąja tvirtove“, išskaptuotą uoloje, stūksančioje ant aukšto Kuros upės šlaito. Viena seniausių gyvenviečių Gruzijoje iškilo maždaug X a. pr. Kr. Prieš Gruzijai tampant krikščioniška valstybe, ši gyvenvietė buvo svarbi pagoniškų ritualų vieta. Pagrindinis karavanų kelias, jungiantis Aziją ir Europą, ėjo šiaurine Upliscichės dalimi, 2 km nuo miesto, todėl ji tapo labai svarbiu prekybos centru. Lipant plokščiais laiptais aukštyn, pamažu atsiveria visas miestas. Apžiūrėsite uoloje išskaptuotas gatveles, namus, bažnyčias, slaptus tunelius, vandens kanalus (iš čia buvusių daugiau kaip 700 įtvirtintų urvų lankytojams prieinami tik 150), vyno saugyklą, turgų. Vakare pasieksite Kutaisį.

5 DIENA. KUTAISIS–GELATIS–MOCAMETA–ZUGDIDIS–MESTIJA (P, V)

Aplankysite 11 km nuo Kutaisio nutolusį Gelačio vienuolyną, įsikūrusį įspūdingame upės tarpeklyje. Bene garsiausią Gruzijoje vienuolyną 1106 m. pradėjo statyti karalius Dovydas IV, dar vadintas Statytoju. Ansamblį sudaro keletas skirtingo laikotarpio statinių. Gelačio vienuolynas ilgai buvo vienas pagrindinių Gruzijos kultūros ir švietimo centrų, tikras intelektualų lopšys. Čia veikė akademija, kurioje dirbo įžymūs mokslininkai, teologai ir filosofai. Vienuolynas stipriai nukentėjo per karinius konfliktus su Mongolų ir Osmanų imperijomis, tačiau jame iki šiol saugoma vertingų freskų ir mozaikų, laikomų įspūdingiausiomis Užkaukazės regione, rankraščių ir metalo dirbinių kolekcija, palaidota daug garsių šalies valdovų, įskaitant vieną didingiausių Gruzijos karalių Dovydą IV Statytoją. Vėliau lankysitės labai izoliuotame Mocametos vienuolyne. Jis įsikūręs įspūdingoje aukštoje vietovėje su įkvepiančiu vaizdu į upę. Toliau keliausite link Svanetijos, vadinamos Gruzijos perlu. Tai aukščiausių kalnų ir ledynų regionas, išlaikęs seniausias tradicijas. Visos kelionės metu lydės kerintys Kaukazo kalnų peizažai, aukščiausios jų viršukalnės, slėniai, reta kalnų augalija, kultūros paminklai. Atvyksite į Svanetijos sostinę Mestiją. Vakarienė ir nakvynė Mestijoje.

6 DIENA. MESTIJA–UŠGULIS–MESTIJA (P, V)

Po pusryčių keliausite sunkiai įveikiamu keliu į tarp kalnų įsispraudusį Ušgulio kaimelį, kuriame gyvena tik apie 200 žmonių. Tai aukščiausiai gyvenama vieta Europoje (2 200 m virš jūros lygio). Kelias vingiuoja tarp stačių uolų ir siaurėjančio tarpeklio, kurio dugne gurga upė. Pagaliau pasiekus Ušgulį (45 km įveikti prireiks 2–3 val.), prieš akis atsivers nepamirštamas reginys: namai, grupelėmis susispietę aplink viduramžius menančius gynybinius bokštus, horizonte dunksanti gražuolė Šchara (5 068 m), kurios balta skraistė tiesiog švyti dangaus mėlynėje. Aplankysite Meilės bokštą, Lamarijos cerkvę. Vėliau grįšite į Mestiją.

7 DIENA. MESTIJA–MARTVILIO KANJONAS–BATUMIS (P)

Po pusryčių leisitės nuo didžiųjų Gruzijos kalnų į Juodosios jūros paatogrąžių pakrantę. Pakeliui aplankysite Martvilio kanjoną. Kanjone visada vėsu, todėl galima pailsėti nuo karščio, išsimaudyti. Mėgausitės gamtos grožiu. Čia gausu krioklių, tiltų. Vėliau vyksite į Adžarijos perlu vadinamą Batumį. Trumpa pažintis su miestu: pasivaikščiosite Batumio bulvaru, grožėdamiesi modernia Batumio infrastruktūra.

8 DIENA. BATUMIS (P)

Laisva diena prie jūros arba savarankiška pažintis su Batumiu. Galėsite aplankyti garsųjį botanikos sodą, įsikūrusį Juodosios jūros pakrantėje, Žaliajame kyšulyje, maždaug 9 km nuo miesto centro. Botanikos sodo teritorija didžiulė, suskirstyta į devynias dalis. Čia veši augalai iš Naujosios Zelandijos, Pietų ir Šiaurės Amerikos, Rytų Azijos, Himalajų, Meksikos, Australijos, Viduržemio jūros, Pietų Kaukazo. Iš viso maždaug 2 tūkst. rūšių. Vakare vyksite į Kutaisio oro uostą skrydžiui namo.

9 DIENA. BATUMIS–KUTAISIS

Anksti ryte būsite Vilniuje

Reikalavimai prieš vykstant į Gruziją:

Keliaujant į Gruziją, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į Gruziją. Testas nėra privalomas, jei asmuo yra pilnai pasiskiepijęs nuo COVID-19. Ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio būtina užpildyti atvykimo formą.

Saviizoliacija nuvykus:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą arba turint pilną vakcinaciją nuo Covid-19. Šiuo metu visoje šalyje atnaujinta parduotuvių ir prekybos centrų, viešojo miesto transporto, atvirų ir uždarų turgaviečių, mokyklų, restoranų ir kavinių (darbo dienomis), tarpmiestinio transporto bei viešbučių, keltuvų slidinėjimo kalnų kurortuose, sporto klubų, teatrų, muziejų veikla.

Grįžimo į Lietuvą sąlygos:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.

 

Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
birželio 18 - 26d. (8 naktys)
Geriausia kaina!
 • Maitinimas pagal programą
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursijos pagal programą
820€
Kaina asmeniui už 8n.

Kelionės avansas 410€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Į kainą įskaičiuotas Viešbutis „Gruzija“
Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • 7 nakvynės 3*-4- viešbučiuose ir svečių namuose
 • Ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus
 • Maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai, 1 pietūs, 4 vakarienės;
 • Vienas butelis geriamojo vandens kasdien
 • Rusiškai kalbančio gido paslaugos pažintinio turo metu;
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos

NEĮEINA

 • Lėktuvo bilietas į Gruziją ir atgal (nuo 240 €/asm.);
 • Kitos įprastos kelionių išlaidos
Naudinga informacija

TOP atostogų kryptys: nuo pačių populiariausių iki netikėtų tautiečių pasirinkimų, kurie nustebina net kelionių ekspertus

Yra šalių, kurių iš populiariausių sąrašų nepajudinsi, bet kartais į viršų netikėtai šauna tokios šalys ar vietos, kurios nustebina ir pačius kelionių organizatorius. Štai kad ir šių metų šeimų su vaikais pasirinkimas – Juodkalnija. Po žymių Lietuvos žmonių vestuvių Maljorkoje, pilni lėktuvai kyla į šią Ispanijos salą. Jaunimas okupuoja kruizus, į savaitgalio išvyką Stambule kada nori taip lengvai nepakliūsi. Darbostogų karalienė Tenerifė turi labai stiprią konkurentę – Meksiką. O kas nesikeičia metų metais, tai – lietuvių ištikimybė Turkijos kurortams. Daugiau

Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums