Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Pasirinkite keliautojus
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Nuo Denderos iki Abu Simbelio: pažintinis kruizas Nilu vos už 1398€ - į kainą įeina ir skrydis!

 • Hurgada, Egiptas
 • 2023 vasaris ir kitos datos
Laimėk kelionę į Graikiją
Šį pasiūlymą rekomenduojame, nes:
 • Pašėlusiai lekiančioje kasdienybėje siūlome išskirtinę progą sustoti ir įsiklausyti. Nebėgti, bet išgirsti, užuosti, ragauti… mėgautis!
 • Kelionė kruiziniu laivu Nilu – tai ne tik geriausias būdas susipažinti su pietiniu Egiptu, tai galimybė pasinerti į visiškai kitokį pasaulį, pabėgti nuo kasdienybės.
 • Šioje kelionėje, planuojame kuo daugiau laiko skirti programoje esančių objektų lankymui ir maloniam poilsiui. Dėka papildomos paros Luksore ir to, kad nesilankysime turistinėse parduotuvėse, galėsime daugiau pamatyti ir svarbiausia – neskubėti, mėgautis faraoniškojo laikotarpio palikimu ir šiuolaikiniu Egipto gyvenimu.

Laimėkite nemokamą kelionę visai šeimai į Graikiją, Rodo salą su viskas įskaičiuota maitinimu! Visi, įsigiję Tez tour kelionę, KELIONIŲ MUGĖS metu ir užpildę anketą >> , dalyvauja loterijoje.

Plačiau apie akcijos sąlygas skaitykite čia>>

1 DIENA.

Skrydis Vilnius – Hurgada.
Pervežimas į viešbutį „Albatros Beach Club Soma Bay" 4*. Poilsis viešbutyje.

2 DIENA.

Išvyksime anksti ryte. Pirmas sustojimas - Denderoje. Čia aplankysime Hathor – meilės, muzikos, svaigulio deivės šventyklą. Taip pat paslaptingąją deivės Izidės gimimo šventyklą.
Žaliuojančiu Nilo slėniu tęsime kelionę į Luksorą – į nuostabiuosius Tėbus, senąją faraoniškojo Egipto sostinę Waset.
Įsiregistravę puikiame, ant Nilo kranto įsikūrusiame viešbutyje Steigenberger Nile Palace, leisimės į Luksoro miesto apžvalginę ekskursiją karietomis*, kurios metu aplankysime mečetę, koptų bažnyčią, neturistinę miesto dalį.
Vakare - vizitas į Luksoro šventyklą, apšviesta ji ypatingai graži. Čia matysite ir nesenai atnaujintą sfinksų alėją.
Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA. 

Ši diena bus skirta vakariniam Luksoro krantui. Pirmiausia, apsilankysime garsiajame Karalių slėnyje, kur ilsėjosi faraonai. Vėliau – susipažinsime su Hovardu Karteriu, kuris prieš 100 metų ir atrado garsiąją Tutanchamono kapavietę, apsilankysime ir jo name-muziejuje. Čia yra net atkurta Tutanchamono kapavietė.
Įsikūrę ir pailsėję 5* kruiziniame laive „Nile Style, vyksime į faraonės Hačepsutės šventyklą bei prie Memnono kolosų.
Vakare, jums pageidaujant, apsilankysime mistiškame ir įspūdingame garso ir šviesų šou*, kuris vyksta didingame Karnako šventyklų komplekse.
Nakvynė kruiziniame laive.

4 DIENA. 

Kartu su saule pakilsime karšto oro balionais pasigrožėti Luksoro panoramom iš aukštai*. Po pusryčių, keliausime į pačią svarbiausią ir tobuliausią Luksoro vietą – Karnaką, kur daugiau nei 2000 metų Egipto galingiausieji kūrė didžiausią pasaulyje šventyklų kompleksą.
Po pietų išplauksime iš Luksoro. Pats maloniausias poilsis - plaukiant kruiziniu laivu grožėtis žaliomis Nilo pakrantėmis. Mango ir bananų giraitės, miesteliai ir kaimai, kvietimas vakaro maldai ir besileidžianti saulė užburia ir leidžia užmiršti viską aplink.
Nakvynė kruiziniame laive.

5 DIENA. 

Pažintį su Senojo Egipto istorija tęsime apsilankydami Edfu mieste esančioje dangaus dievo, faraonų globėjo Horo šventykloje. Į vieną didžiausių ir puikiai išlikusią šventyklą vyksime karietomis. Vėliau plauksime į Kom Ombo, kur aplankysime prie pat kranto įsikūrusią šventyklą ir krokodilų muziejų. Išskirtinė dviguba šventykla skirta dviems dievams: Haroeriui ir Sobekui. Čia pamatysite ir senąjį Egipto kalendorių.
Kelionę tęsime į Asuaną kruiziniu laivu.
Nakvynė kruiziniame laive.

6 DIENA. 

Poilsis laive arba kelionė į Abu Simbel, kur aplankysime Ramzio ll galybės ir meilės žmonai Nefertari įsikūnijimą - dvi unikalaus UNESCO projekto išgelbėtas šventyklas*.
Po pietų išplauksime Nilu laiveliais, kur galėsite pasimėgauti ramybe ir augalų įvairove botanikos sode Kičenerio saloje. Vėliau, jums pageidaujant - plaukimas į Nubių kaimelį*, kur akys raibsta nuo įvairiaspalvio turgaus, susipažinsime su Nubių kalba ir papročiais.
O po vakarienės, mūsų lauks Asuano turgus, čia smagu ne tik lauktuves pirkti, bet ir stebėti šiuolaikinio egiptiečių gyvenimo šurmulį.
Nakvynė kruiziniame laive.

7 DIENA. 

Paskutinę mūsų pažintinės kelionės dieną lankysime deivės Izidės šventyklą, į kurią išvyksime jau išsiregistravę iš laivo. Ši šventykla yra ilgiausiai išlaikiusi senąjį Egipto tikėjimą. Ja grožėtis plauksime laiveliais.Kelionė į Abu Somą. Poilsis ir nakvynė viešbutyje „Albatros Beach Club Soma Bay“ 4*.

8 DIENA.

Poilsis prie jūros. Skrydis į Vilnių.


Į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai į lankomus objektus:
Denderos šventykla
Luksoro šventykla
Karalių slėnis
Hovardo Karterio namas-muziejus
Hačepsut šventykla
Memnono kolosai
Karnako šventyklų kompleksas
Edfu šventyklas
Kom Ombo šventykla
Botanikos sodas
Izidės šventykla

*Ekskursijos už papildomą mokestį:

Ekskursijos pavadinimas

Kaina 1 asm./USD

Abu Simbelis

90

Karšto oro balionai

140

Karnako šviesų ir garso šou

55

Apžvalginė ekskursija po Luksorą

25

Išvyka į Nubių kaimelį

30


Pastabos:

 • pažymėtos ekskursijos ar apsilankymas objektuose yra už papildomą mokestį
 • kelionė vyks tik tuo atveju, jei bus surinktas minimalus dalyvių skaičius.
 • apie garantuotą išvykimą informuosime likus 35 dienoms iki kelionės pradžios.
Kelionės datų ir keliautojų pasirinkimas
vasario 4 - 11d. (7 naktys)
Liko tik 2 vietos
Geriausia kaina!
Net 11 įėjimų į lankytinus objektus!
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Standartinis kambarys
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • 20 kg bagažas
 • 5 kg bagažas (rankinis)
 • Kelionės vadovo paslaugos
1399€
Kaina asmeniui už 7n.

kovo 4 - 11d. (7 naktys)
Net 11 įėjimų į lankytinus objektus!
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Standartinis kambarys
 • Maitinimas pagal programą
 • Grupinis pervežimas
 • 20 kg bagažas
 • 5 kg bagažas (rankinis)
 • Kelionės vadovo paslaugos
1399€
Kaina asmeniui už 7n.

Kelionės avansas 139.85€

Dėmesio! Pasiūlymuose pateikiame išskirtines kainas, turinčias didžiausią paklausą. Tad jei pasiūlymas sudomino, nelaukite kol pabrangs!

Domina kitos datos ar turite klausimų? Parašykite mums ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis! 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai.

Kas įeina į kelionės kainą?

ĮEINA

 • Tiesioginis skrydis Vilnius-Hurgada-Vilnius
 • Registruotas 20kg bagažas + 5kg rankinis
 • Pervežimai pagal programą.
 • Lietuvio gido paslaugos
 • Egiptiečio gido, kalbančio anglų kalba, paslaugos
 • 2 nakvynės „Albatros Beach Club Soma Bay 4*“ su viskas įskaičiuota maitinimo sistema
 • 1 nakvynė „Steigenberger Nile Palace 5*“ Luksore su pusryčiais
 • Pietūs ir vakarienė Luksore
 • 4 nakvynės 5* kruiziniame laive „Nile Style“
 • Pusryčiai, pietūs ir vakarienė kruizo metu. Gėrimai - pusryčių metu
 • Arbatpinigiai kelionės metu

NEĮEINA

 • Kelionės draudimas
 • Asmeninės išlaidos kelionės metu
 • COVID draudimas
 • Egipto viza (privaloma)
 • Gėrimai Luksore, Asuane bei kruiziniame laive.
Į kainą įskaičiuotas Viešbutis „Nuo Denderos iki Abu Simbelio“
Naudinga informacija

Kodėl verta rinktis neįprastą kelionę kruiziniu laivu?

MSC kruizai - vieni elegantiškiausių kruizinių laivų, stebinantys inovatyvių technologijų sprendimais, kviečia į užburiančias patirtis! Romantiškas kruizas, skrodžiant jūros bangas, besimėgaujant saulės spinduliais gali tapti puikia alternatyva tingioms atostogoms 5★ viešbutyje.  Daugiau

Keliautojų atsiliepimai

ALBATROS CITADEL viešbutis -viešbutis geras, didelis, erdvių daug, pastatų daug, tik toli nuo Hurgados centro, tai jei po miestą pasilakstyti vakarais noris neišeina-brangu. Nebent kooperuotis ir vykti 4 žm.ar daugiau, nes vien iki viešbučio įvažiavimo 4 km.ir veža tik jų taksi-4$. Visi kiti taksi tik iki įvažiavimo įleidžiami. Tai tektų du taksi imti-vieną nuo viešbučio iki vartų, o kitą jau miestan, taip pat ir atgal. -viešbutis niekur nemokamai neveža. -kas nemėgsta laipioti ir daug vaikščioti, tai netinka, nes daug laiptų, įvairių pakilimų, nusileidimų ir pan. -viešbutis didžiulis, bet visas krantas koralų rifai. Yra trys lagūnos tiems kas į atvirą jūrą plaukti nenori. -aplinkoje daug augalų, gražiai apsodinta, dėl to gražiai visa aplinka atrodo. -Senieji animatoriai buvo atleisti, tai vakarais buvo pasamdytų dainininkų, bet ne visais vakarais. -Veikia 4 restoranai, žuvies mokamas, barų pliaže daug. Vis kita nemokamai. -kambariai erdvūs, vonios kambariai dideli, palyginus švaru, tvarkinga. Viską valo, tvarko kas dieną, bet nei chalatų, nei šlepečių nėra nors parašyta yra. Net pareikalavus nedavė. Palikus 1€ ar 1$ kambaryje jokio pagerėjimo neradome😏,net gėlyčių ar rankšluosčių įmantriai susuktų😂. Higienos priemonių, šampūnų reikėjo pastoviai prašyti, kad paliktų. -jei lakstyti po miestą vakarais nenorit, tai vieta poilsiui gera. -žmonių viešbutyje labai daug, visai nesijaučia koronos. -maistas panašus kaip visur-nuobodokas kai 2 savaites būni, bet valgyt yra ko😉. Mėsos įvairios, žuvis vienos rūšies tik skirtingai paruošta. Jūros gėrybių nėra jokių, išskyrus kelis kartus radome kolmarų su žuvim maišytų. Daržovių, vaisių pasirinkimas nemažas. Sūrių pasirinkimas labai mažas-gal 2ar 3rūšys, kietų nėra. -ai dar yra gal 3 baseinai, bet ten net piršto nekišau, nes man jūra tik patinka. Mačiau švarūs ir tvarkingi. -koralų rifai gražūs, bet jei didelis vėjas, tai iki jų nubristi sunku, kad įšoktum į jūrą ir galėtai jais gėrėtis. Tiltų pantoninių nėra. Bet man tiko, tik kai bangos ir vėjas buvo tada lagūnose maudžiaus. Žuvų daug ir įvairių, koralų taip pat.-

-
-
Ką aplankyti Hurgadoje?
Hurgada yra neabejotinai populiariausias atostogų taškas Egipte. Įsikūręs prie Raudonosios jūros pakrantės, kurortas žavi ne tik sukomplektuotais prabangiais viešbučiais bet ir aktyviu naktiniu gyvenimu, istorinėmis vietomis. Puikiai išvystytas vandens sportas, nuostabus koralų rifas nardantiesiems leidžia grožėtis unikalia vandens augalija ir gyvūnija. Lankomi objektai ir patarimai >>
Norite pasitarti dėl kelionės?  Parašykite mums