Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Keliaujate į Turkiją pandemijos metu? Raskite visus atsakymus apie kelionę vienoje vietoje!

KELIONIŲ ĮSPŪDŽIAI TIESIAI IŠ TURKIJOS

Kviečiame kartu su mumis nusikelti į saulėtąją Turkiją, kur mūsų kolegė dalinasi kelionės į Turkiją pasikeitimais pandemijos metu,  įspūdžiais ir kiekvienam keliautojui aktualiais patarimais. Atraskite visus atsakymus į labiausiai rūpimus klausimus apie:

  • COVID-19 testus keliaujant į Turkiją ir grįžtant į Lietuvą;
  • Saugius atstumus tarp keliautojų;
  • Vietas, kuriose privaloma dėvėti apsaugines kaukes;
  • Viešbučių taisykles pandemijos metu;
  • Ekskursijas pandemijos metu;
  • Turkijoje galiojančias komendanto valandas;
  • Privalumus keliaujant į Turkiją pandemijos metu;
  • Viešbučių veiklą.

PAPILDOMA INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į TURKIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

• KELIAUTOJO ATVYKIMO FORMA
Nuo 2021 m. kovo 15 d. visiems į Turkiją keliaujantiems asmenims yra privaloma per paskutines 72 val. iki atvykimo į šalį užpildyti Keliautojo atvykimo formą (angl. Traveller Entry Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją.
Elektroninę formą reikia užpildyti https://register.health.gov.tr/ kiekvienam keliautojui (įskaitant vaikus), ją užpildžius sugeneruojamas HES kodas. Formą reikia pateikti atspausdintą arba parodyti atsisiųstą telefone registracijos į skrydį metu.
Pildant Keliautojo atvykimo formą būtina nurodyti miestą ir viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą. Miesto laukelyje turi būti įvesta ANTALYA, o tikslus viešbučio adresas nurodomas konkretaus viešbučio interneto svetainėje.
Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

• COVID-19 TYRIMAS
Visiems į Turkiją vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų arba turkų kalba.
72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami.
COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.

• DRAUDIMAS
Vykstantiems į Turkiją būtinai rekomenduojame įsigyti Turkijos vyriausybės siūlomą COVID DRAUDIMĄ, kuris padengtų medicinines bei apgyvendinimo išlaidas, kilusias dėl COVID-19.
Atkreipiame dėmesį, kad neapsidraudusiems asmenims susirgus COVID-19 liga gydymo paslaugos teikiamos mokamai. Viešbučiai Turkijoje nėra įsipareigoti padengti apgyvendinimo išlaidų asmeniui, kuris dėl kelionės metu patvirtinto teigiamo COVID-19 rezultato turi viešbutyje izoliuotis ilgiau nei planuojamos atostogos.

Draudimus galite užsakyti čia (anglų k.): https://www.covidinsurance4turkey.com/

Šie draudimai nedengia apgyvendinimo išlaidų susirgusių keliautojų artimiesiems, taip pat keliautojų grąžinimo iš atostogų krypčių po saviizoliacijos išlaidų.

• TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Asmeniui patvirtinus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, jis gali rinktis gydymą ligoninėje arba, geros savijautos atveju, likti karantinuotis viešbutyje, izoliacijai paskirtame kambaryje. Keliaujant su NOVATURAS, TEZ TOUR ir TIKETA TOUR organizatoriais patvirtinus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą visą gegužės mėnesį bus galima kelionės metu nemokamai karantinuotis viešbutyje, izoliacijai paskirtame kambaryje. Dauguma viešbučių privalomai izoliacijai dėl teigiamo COVID-19 testo rezultato suteikia apgyvendinimą nemokamai net ir pasibaigus atostogų laikui. Kitais atvejais gydymo išlaidas ligoninėje ir apgyvendinimo viešbutyje išlaidas izoliacijos laikotarpiu (viršijančias planuojamų atostogų trukmę), dengia klientas asmeninėmis lėšomis arba jo įsigytas draudimas.

 

Planuojate kelionę į Turkiją?Parašykite mums