Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Dėl koronaviruso

 

 DĖMESIO! Nuo šiol vaikams iki 7 metų izoliacija nebus taikoma! Vaikams nuo 7 iki 16 metų izoliacija nebus taikoma, jeigu jie turės neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą.

  • Keliaudami būkite sveiki ir saugūs. Europos Sąjungos oficialus šaltinis dėl reikalavimų keliaujant po ES valstybes:.  https://reopen.europa.eu/lt

INFORMACIJA ATVYKSTANTIEMS Į LIETUVĄ

(ATNAUJINTA: 2021 06 15 09:00)

Visiems, iš užsienio valstybės atvykusiems asmenims, vyresniems nei 16 metų, privaloma turėti neigiamą COVID-19 (koronaviruso) nustatymo tyrimo rezultatą, atliktą 72 val. iki atvykimo.
Vykstantiems tarptautinio susisiekimo maršrutais, reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais visų rūšių transportu privaloma turėti neigiamą COVID-19 tyrimo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, rezultatą.    
(Vykstantiems asmeniniu transportu, privaloma turėti neigiamą COVID-19 tyrimo, atlikto ne anksčiau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą, rezultatą, arba per 24 val. užsiregistruoti tyrimui Lietuvoje).

Į Lietuvą atvykstantys ir grįžtantys keliautojai, persirgę COVID -19 liga arba pilnai paskiepyti, privalo įsitikinti, kad tai patvirtinantys dokumentai atitinka jiems nustatytas būtinas sąlygas.

Neigiamo COVID-19 tyrimo rezultato nereikia pateikti:

•    vaikams iki 16 metų.
•    asmenims, persirgusiems COVID-19 (kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki grįžimo ar atvykimo į Lietuvą),
•    pasiskiepijusiems asmenims (kurie yra pasiskiepiję vakcina, registruota Europos Sąjungos vaistinių preparatų registre pagal skiepijimo schemą).
•    ekipažų ir įgulų nariams, kurie vykdo keleivių vežimus tarptautinio susisiekimo maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis;
•    tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims.

Reikalavimai vaikams:

•    vaikams iki 16 m.  nėra reikalavimo atvykstant į Lietuvos Respubliką turėti neigiamą tyrimo atsakymą;
•    vaikams iki 7 metų izoliacija netaikoma;
•    vyresniems vaikams (nuo 7 iki 16 metų) izoliacija netaikoma tuo atveju, jeigu jie turi neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą. Jei tyrimas atliekamas Lietuvoje, privaloma izoliuotis iki tyrimo rezultato gavimo;
•    vaikai, atvykę iš šalių, iš kurių taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, privalės izoliuotis nepriklausomai nuo amžiaus ar COVID-19 tyrimo rezultato.

Nuo COVID-19 paskiepytiems asmenims:
1.    skiepijimas atliktas ES vaistinių preparatų registre įregistruota COVID-19 ligos vakcina ir pagal pilną skiepijimo schemą, tai patvirtinantis dokumentas (asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentas, konkrečios šalies arba tarptautinis skiepijimų sertifikatas) yra anglų kalba (jei originalas neišduodamas anglų kalba, jis turi būti verčiamas ir patvirtinamas vertimų biuro; notaro patvirtinimas nėra būtinas).

Informuojame, kad E-sveikatos sistemoje jau formuojama sveikatos forma apie atliktą vakcinaciją anglų kalba:
Nr. 63 forma (apie atliktą vakcinaciją) formuojama nuo penktadienio, kovo 19 d., 15.30 val. Asmenys, vakcinuoti nuo kovo 19 d., e-sveikatoje, paciento portale, matys formą ir galės ją atsispausdinti PDF formatu lietuvių ir anglų k. Forma pasirašyta elektroniniu vakcinavusio gyd. parašu. Atkreiptinas dėmesys, kad iki kovo 19 d. pasiskiepiję formų su parašu neturės – jas matys be parašo, nes negalima atgaline data paimti sistemoje esančios informacijos.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad e-sveikatos forma neturi teisinio pagrindo užsienio valstybėse, tačiau gali palengvinti keliavimo ir patikros procedūras. Formaliai e-parašo validacijos užsienio valstybių pareigūnams nebus galima patikrinti, nes nėra sukurtos galimybės kitai šaliai jungtis prie lietuviškosios e-sveikatos sistemos.

COVID-19 liga persirgusiems asmenims:
 COVID-19 liga buvo nustatyta teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo rezultato patvirtinimo praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki grįžimo/atvykimo į Lietuvą, tai patvirtinantis asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentas yra anglų kalba (jei originalas neišduodamas anglų kalba, jis turi būti verčiamas ir patvirtinamas vertimų biuro; notaro patvirtinimas nėra būtinas).

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 liga nėra laikoma tinkamai patvirtinta, jeigu ji buvo nustatyta serologiniu antikūnų tyrimu (dokumentuose tai žymima IgG arba IgM kodu).

Keleiviai, kurie registracijos į skrydį į Lietuvą metu negalės pateikti visus reikalavimus atitinkančių dokumentų, privalės pateikti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu iki atvykstant į Lietuvą atlikto COVID- 19 tyrimo neigiamą rezultatą įrodantį dokumentą ir grįžę izoliuotis.

Reikalavimas pateikti dokumentus, įrodančius neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, persirgimą ar pasiskiepijimą, netaikomas jaunesniems nei 16 metų amžiaus ir tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims.

Atvykstantiems iš raudonai ir pilkai zonai priklausančių šalių privaloma 10 dienų izoliacija, su galimybe susitrumpinti izoliaciją, savo lėšomis 7 dieną, atlikus koronaviruso nustatymo tyrimą.

Saviizoliacijos išimtys taikomos atvykusiems iš šalių, priskiriamų geltonai ar žaliai zonoms. Atvykus iš šių šalių reikalavimai dėl izoliacijos nėra taikomi, tačiau tyrimas dėl COVID-19 (PGR arba antigeno) yra privalomas. Išimtys taikomos grįžtant iš šių šalių:
- Austrija
- Bulgarija (grįžtantiems nereikia testo ir izoliuotis)
- Čekija
- Estija
- Graikija (tik Kreta, Rodas, Korfu, Kefalonija, Zakintos)
- Islandija
- Ispanija (tik Tenerifė, Maljorka, Gran Kanarija)
- Kipras
- Lenkija
- Liuksemburgas
- Malta
- Portugalija
- Prancūzija (išskyrus Prancūzijos Gvianos regioną)
- Rumunija
- Slovakija
- Suomija
- Šveicarija
- Vengrija
- Vokietija
Visiems, atvykstantiems ar grįžtantiems į Lietuvą, galioja Lietuvoje paskelbto karantino apribojimai. Daugiau informacijos: Koronastop.lt

Registracija NVSC
Visiems, grįžtantiems ar atvykstantiems į Lietuvą bet kokiu transportu (oro, jūros, sausumos, nuosavu ar kt.) privaloma užsiregistruoti ir užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą.
Anketą galima užpildyti  prieš atvykstant į Lietuvą, jeigu keliaujate vežėjų organizuojamais ir vykdomais tarptautiniais maršrutais visų rūšių transporto priemonėmis. Tokiu atveju  registracijos patvirtinimą (QR kodą) pateikite įlipdami į transporto priemonę. (Operacijų vadovo sprendimas Nr. 1463 p. 2.3);

VISKAS APIE IZOLIACIJĄ | IZOLIAVIMOSI IŠIMTYS | AR GALIU PALIKTI IZOLIAVIMOSI VIETĄ

SVARBU: Persirgusiems COVID-19 ar vakcinuotiems pagal pilną vakcinacijos schemą testuotis ir izoliuotis nereikia, jeigu yra gydymo įstaigos pažyma ar skiepijimų sertifikatas (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų k.) apie persirgimą 180 dienų laikotarpiu iki atvykimo arba atliktą vakcinaciją.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į TURKIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 06 14 12:00)

• KELIAUTOJO ATVYKIMO FORMA
Nuo 2021 m. kovo 15 d. visiems į Turkiją keliaujantiems asmenims yra privaloma per paskutines 72 val. iki atvykimo į šalį užpildyti Keliautojo atvykimo formą (angl. Traveller Entry Form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją.
Elektroninę formą reikia užpildyti https://register.health.gov.tr/ kiekvienam keliautojui (įskaitant vaikus), ją užpildžius sugeneruojamas HES kodas. Formą reikia pateikti atspausdintą arba parodyti atsisiųstą telefone registracijos į skrydį metu.
Pildant Keliautojo atvykimo formą būtina nurodyti miestą ir viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą. Miesto laukelyje turi būti įvesta ANTALYA, o tikslus viešbučio adresas nurodomas konkretaus viešbučio interneto svetainėje.
Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

• COVID-19 TYRIMAS
Visiems į Turkiją vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Turkiją yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu arba ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Turkija atlikti greitąjį antigeno testą (RAT) ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) su antspaudu ir gydytojo parašu, arba iš https://e-sveikata.lt su elektroniniu parašu (atspausdintas) anglų arba turkų kalba. 72 val. PGR testui arba 48 val. RAT testui yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami.
COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.
Išimtis dėl privalomo COVID-19 tyrimo taikoma:
- pilnai pasiskiepijusiems arba persirgusiems koronavirusu asmenims;
- vaikams iki 6 metų amžiaus. 

• DRAUDIMAS
Vykstantiems į Turkiją būtinai rekomenduojame įsigyti Turkijos vyriausybės siūlomą COVID DRAUDIMĄ, kuris padengtų medicinines bei apgyvendinimo išlaidas, kilusias dėl COVID-19.
Atkreipiame dėmesį, kad neapsidraudusiems asmenims susirgus COVID-19 liga gydymo paslaugos teikiamos mokamai. Viešbučiai Turkijoje nėra įsipareigoti padengti apgyvendinimo išlaidų asmeniui, kuris dėl kelionės metu patvirtinto teigiamo COVID-19 rezultato turi viešbutyje izoliuotis ilgiau nei planuojamos atostogos.

Draudimus galite užsakyti čia (anglų k.): https://www.covidinsurance4turkey.com/

Šie draudimai nedengia apgyvendinimo išlaidų susirgusių keliautojų artimiesiems, taip pat keliautojų grąžinimo iš atostogų krypčių po saviizoliacijos išlaidų.

• TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Asmeniui patvirtinus teigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, jis gali rinktis gydymą ligoninėje arba, geros savijautos atveju, likti karantinuotis viešbutyje, izoliacijai paskirtame kambaryje. Gydymo išlaidas ligoninėje ir apgyvendinimo viešbutyje išlaidas izoliacijos laikotarpiu (viršijančias planuojamų atostogų trukmę), dengia klientas asmeninėmis lėšomis arba jo įsigytas draudimas.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į EGIPTĄ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

Būtina registracija prieš atvykstant į EGIPTĄ

Visi keliautojai, vykstantys į Egiptą, privalo iki atvykimo į Egiptą užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Declaration Form). Būtina anketoje pateikti teisingą asmeninę bei kelionės informaciją (prie apgyvendinimo vietos Egipte užtenka nurodyti kurortą ir viešbučio pavadinimą). Rekomenduojama anketą atsispausdinti ir su savimi turėti iš anksto, ją reikės pateikti atvykus į Egiptą.

Vizos
Vizos – reikalingos (atvykus ~25 USD). Vykstant iki 2021.04.30 į Egiptą – LR piliečiams vizos mokestis nėra taikomas.

Covid -19 tyrimas

Visiems į Egiptą vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą.

72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).

COVID-19 tyrimo sertifikatas privalo atitikti visus šiuos reikalavimus:

• Išduotas anglų arba arabų kalba ir ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Egiptą.

• Tai turi būti sertifikato originalas (el. paštu gautas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).

• Sertifikatas negali būti išrašytas ranka (ranka parengtas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).

• Ant sertifikato turi būti aiškiai matomas jį išdavusios laboratorijos antspaudas ir gydytojo parašas ARBA vandenženklis ARBA QR kodas, kuris rodo testo rezultatus oficialiame laboratorijos interneto puslapyje.

• Parašas ant sertifikato turi būti originalus (elektroniniu parašu pasirašytas sertifikatas bus laikomas negaliojančiu).

• Sertifikate nurodyta klientų informacija turi būti aiški ir teisinga. Keliautojams, kurių turimas COVID-19 tyrimo sertifikatas neatitinka visų būtinų reikalavimų, bus privaloma papildomai atlikti testą laboratorijoje oro uoste už 30 USD/asm. (arba atitinkamą sumą kitomis valiutomis). Testo rezultatų 2-3 dienas būtina laukti izoliuojantis viešbučio kambaryje. COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę

Kam netaikomas privalomo testo reikalavimas vykstant į Egiptą
- Jaunesniems nei 6 metų asmenims (nereikia išskyrus atvejus, jeigu šeimos nariams nustatomi teigiami tyrimų rezultatai ar pasireiškus simptomams).

Draudimai
Būtina turėti ne tik įprastinį medicininių išlaidų draudimą keliaujant į Egiptą, tačiau rekomenduojama įsigyti ir COVID-19 atvejus ar kelionės sutrikimų išlaidų dėl viruso dengiantį draudimą, atidžiai susipažinti su pasirinktos draudimo kompanijos nustatytomis draudimo sąlygomis.

Teigiamo COVID-19 rezultato atveju kelionėje

Egipto vyriausybė yra įsipareigojusi karantino metu padengti turistų apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje), o esant poreikiui ir gydymą valstybinėse ligoninėse iki pasveikimo. Kartu keliaujantys asmenys nemokamai ištiriami dėl COVID-19 ir, neigiamo testo atveju, gali tęsti atostogas arba išvykti į Lietuvą.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į GRAIKIJA

(ATNAUJINTA: 2021 06 14 11:00)

• KELIAUTOJO LOKALIZAVIMO  FORMA

Visiems keliaujantiems į Graikiją asmenims yra privaloma užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (angl. PLF – Passenger Locator form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Elektroninę formą reikia užpildyti https://travel.gov.gr/ per paskutines 48 val. iki skrydžio į Graikiją, bet likus ne mažiau nei 24 val. iki atvykimo į šalį. Kiekvienas keliaujantis asmuo privalo pildyti formą atskirai. Kartu keliaujančios šeimos nariai pildo tik vieną formą. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą. Pildant formą būtina nurodyti Graikijos regioną ir pilną viešbučio, kuriame planuojama apsistoti, adresą. Užpildžius Keleivio lokalizavimo formą yra atsiunčiamas patvirtinimas ir suformuojamas QR kodas, kurį privaloma pateikti atspausdintą ar parodyti mobiliajame telefone prie atvykimo vartų. Jei laiku ir sėkmingai užpildžius formą būtų negautas QR kodas iki kelionės pradžios, būtina turėti atspausdintą ar mobiliajame telefone gautą patvirtinimo laišką. Taip pat patariama išsisaugoti visą užpildytą formą pdf formatu ir ją atsispausdinti ar turėti mobiliajame telefone.

 GRAIKIJOJE JAU PRIPAŽĮSTAMAS ES SKAITMENINIS COVID PAŽYMĖJIMAS, KURĮ GALI GAUTI:

- Pilnai paskiepyti keliautojai (po paskutinio privalomo skiepo turi būti praėjusios 14 dienų (po Astra Zeneca vakcijos - 15 dienų));
- Covid-19 persirgę keliautojai (nuo neigiamo PGR tyrimo paėmimo dienos turi būti praėję ne daugiau kaip 9 mėnesiai; vaikams iki 7 metų negalioja);
- PGR testą atlikę keliautojai (galioja 72 val. nuo PGR ėminio paėmimo dienos; vaikams iki 7 metų negalioja).

• COVID-19 TYRIMAS

Vykstantiems į Graikiją asmenims yra privaloma ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Graikiją atlikti COVID-19 tyrimą PGR arba RAT (greitasis antigenų testas) metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. 72 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). Keliautojai, negalintys pateikti neigiamo COVID-19 tyrimo sertifikato, į lėktuvą nebus įleidžiami.
Išimtis dėl privalomo COVID-19 tyrimo taikoma:
- Vaikams iki 5 metų amžiaus.
- Pilnai nuo COVID-19 paskiepytiems asmenims, kai nuo paskutinio skiepijimo praėjo ne mažiau 14 dienų iki kelionės pradžios ir galintiems pateikti tai įrodančius dokumentus.
- Dokumentai turi būti originalūs iš gydytojo ar iš https://e-sveikata.lt anglų kalba (jeigu originalas tik lietuvių kalba – reikalingas vertimų biuro antspaudu patvirtintas vertimas arba notaro patvirtintas vertimas).
- Skiepijimas turi būti atliktas pagal pilną skiepijimo schemą viena iš šių vakcinų: Pfizer BioNtech, Moderna, AstraZeneca/Oxford, Novavax, Johnson & Johnson/Janssen, Sinovac Biotech, Gamaleya (Sputnik), Cansino Biologics, Sinopharm.
COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų kalba. Jame privalo būti pateikta ši informacija: asmens vardas ir pavardė, paso numeris ir/arba asmens kodas, tyrimo data ir laikas, oficialus laboratorijos pavadinimas ir kontaktinė informacija, tyrimo atlikimo būdas ir neigiamas rezultatas.
COVID-19 tyrimo metu reikia pateikti tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.

• DRAUDIMAS

Vykstantiems į Graikiją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. 
Keliaujantiems į Graikiją ir apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) rekomenduojame su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtų suteikta būtinoji medicinos pagalba tos šalies įkainiais ir tvarka.

• TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Graikijos vyriausybė yra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kuriems kelionės metu patvirtinamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas:
- Asmenys susirgę besimptome ar lengva COVID-19 forma, kai nebūtinas gydymas ligoninėje, karantinuojami specialiuose kambariuose (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje) mažiausiai 10 dienų. Medicinines, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas dengia Graikijos vyriausybė.
- Asmenims prireikus gydymo ligoninėje, transporto ir gydymo išlaidas taip pat dengia Graikijos vyriausybė. Kai kuriose valstybinėse ligoninėse nemokama medicininė pagalba gali būti teikiama tik turintiems galiojančią Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), tad rekomenduojama ją turėti kelionėje su savimi.
- Kartu keliaujantys asmenys nemokamai ištiriami dėl COVID-19 ir, neigiamo testo atveju, gali tęsti atostogas arba išvykti į Lietuvą, o teigiamo testo atveju taip pat karantinuojami Graikijos vyriausybės lėšomis.

 


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į TENERIFĘ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

PRIEŠ KELIONĘ Į TENERIFĘ

- APGYVENDINIMO REZERVACIJOS DOKUMENTAS

Turistai, atvykdami į Tenerifę privalo su savimi turėti atspausdintą apgyvendinimo rezervaciją įrodantį dokumentą (Vaučerį)

- VISUOMENĖS SVEIKATOS FORMA (FCS)

Visiems turistams, keliaujantiems į Tenerifę, yra privaloma per paskutines 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. Public Health Form). Formą pasirinktinai galima pildyti vienam asmeniui (Individual FCS Form) arba keliems kartu keliaujantiems asmenims (Family/Group FCS Form).

Forma pildoma internetinėje svetainėje https://www.spth.gob.es/  arba SpTH mobiliojoje programėlėje susikuriant asmeninę paskyrą ir pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją.

Sėkmingai užpildžius sveikatos formą keliautojui priskiriamas QR kodas, kurį prie atvykimo vartų bus privaloma pateikti atspausdintą arba parodyti mobiliajame telefone ar SpTH mobiliojoje programėlėje.

- DEKLARACIJOS

Turistai, prieš atvykstant į Tenerifę, privalo iš anksto atsispausdinti ir užpildyti DVI DEKLARACIJOS FORMAS, jose nurodant kontaktinę ir kelionės informaciją. Abi užpildytas deklaracijas bus privaloma pateikti atvykus oro uoste. Deklaracijos forma skirta tik vieno asmens informacijai pateikti, t.y. kiekvienam keliaujančiam asmeniui (įskaitant vaikus) deklaracija pildoma atskirai..

DEKLARACIJA 1

DEKLARACIJA 2

- COVID-19 TYRIMAS

Visiems į Tenerifę vykstantiems asmenims (suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų) ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į šalį (būtina įvertinti laiko skirtumą) yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. Sertifikatas privalo būti originalas, popierinės arba elektroninės formos ir tik anglų arba ispanų kalba.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į MADEIRĄ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

Būtina registracija prieš atvykstant į Madeirą
Visi keliautojai 12–48 valandas prieš atvykdami į Madeirą privalo užsiregistruoti ir užsipildyti duomenis keleivių registravimo sistemos ANKETOJE: https://madeirasafe.com/#/login
Registruotis turi kiekvienas suaugęs asmuo atskirai (tik vaikai iki 12 metų registruojami anketoje kartu su vienu iš suaugusiųjų). Po pilnos registracijos ir duomenų užpildymo keleivis gaus prisijungimą prie savo paskyros, kurioje bus QR kodas, kurį reikia išsisaugoti telefone arba jį atsispausdinti bei pateikti tiek Vilniaus oro uoste išskrendant, tiek atvykus į Madeiros oro uostą. Šioje paskyroje rekomenduojama įkelti ir jau turimų iš anksto atliktų neigiamų tyrimų rezultatus, vakcinacijos pažymėjimą ar pan.

Privalomi testai vykstant į Madeirą
Su tam tikromis išimtimis (informacija žemiau), vykstantys į Madeirą turi turėti atliktą neigiamą PGR (angl. PCR) Covid-19 ligos tyrimų rezultatą (tik PGR testai). Vykstant į Madeirą tai galima atlikti prieš išskrendant iš Lietuvos arba jau atvykus į salą:

1 Variantas. Rekomenduojama atlikti PGR testą dėl COVID-19 prieš išvykstant į Madeirą ir turėti patvirtinantį neigiamo rezultato dokumentą. Tyrimas turi būti atliktas ne anksčiau kaip per 72 valandas prieš išvykstant iš savo gyvenamosios vietos ir pažyma turi būti pateikta anglų arba portugalų kalbomis. Tokiu atveju keleivio registravimo sistemos FORMOJE https://madeirasafe.com rekomenduojama iš anksto įkelti gautus tyrimo rezultatus, kas pagreitins dokumentų patikrinimo eigą Madeiros oro uoste. Turint iš anksto atliktą testą ar kitus dokumentus, atleidžiančius nuo privalomo testavimo atvykus, atvykę į salą keleiviai po dokumentų patikros vyksta į savo viešbutį atostogauti. Madeiros oro uoste Turintys iš anksto atliktus testus ar kitus dokumentus, atleidžiančius nuo privalomo testavimo atvykus, patikros punkte
2 Variantas. Testą dėl COVID-19 galima atlikti jau atvykus į Madeiros oro uostą. Testas atliekamas nemokamai Madeiros vyriausybės lėšomis, o visa testavimo procedūra neturėtų trukti ilgiau nei 1 valandą. Tuomet užpildžius deklaraciją, keleiviai vyksta į viešbutį (užsakant kelionės paketą pervežimas jau įtrauktas į kelionės kainą). Tokiu atveju keliautojai turi viešbučio kambaryje laukti testo rezultato, kuris bus išsiųstas nurodytu telefono numeriu 6- 12 valandų eigoje nuo testo atlikimo. Įsigyjusieji tik skrydžio bilietus - patys vyksta į jų apgyvendinimo vietą.

Kam netaikomas privalomo testo reikalavimas vykstant į Madeirą
- Jaunesniems nei 12 metų asmenims (nereikia išskyrus atvejus, jeigu šeimos nariams nustatomi teigiami tyrimų rezultatai ar pasireiškus simptomams).
- Nereikia keliautojams, kurie per pastarąsias 180 dienų yra persirgę ir pasveikę nuo COVID-19 ir tai buvo užfiksuota atitinkamais tyrimais ir įregistruota gydymo įstaigoje (antikūnių tyrimai netinkami).
- Nereikia keliautojams, kurie jau yra gavę 2 vakcinas nuo koronoviruso (bei nuo 2-os vakcinos praėję daugiau nei 7 dienos).
!!! Abiems pastariesiems atvejams būtina turėti originalius patvirtinančius dokumentus iš https://e-sveikata.lt ar gydytojo su vertimu į anglų kalbą (jeigu originalas tik lietuvių kalba – reikalingas vertimų biuro antspaudu patvirtintas vertimas arba notaro patvirtintas vertimas).

Draudimai
Būtina turėti ne tik įprastinį medicininių išlaidų draudimą keliaujant į Madeirą, tačiau keliaujant po ES šalis apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) pravartu su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtų suteikta būtinoji medicinos pagalba tos šalies įkainiais ir tvarka. Taip pat rekomenduojama įsigyti COVID-19 atvejus ar kelionės sutrikimų išlaidų dėl viruso dengiantį draudimą (jų yra jau ir Lietuvoje), atidžiai susipažinti su pasirinktos draudimo kompanijos nustatytomis draudimo sąlygomis.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į MEKSIKĄ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

Keliaujant į Meksiką rekomenduojamas neigiamas COVID-19 testas. Vykstant pildoma deklaracijos forma


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į MALDYVUS

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

Keliaujantys į Maldyvus, turi turėti neigiamą COVID-19 testo rezultatą patvirtinantį dokumentą. Testas turi būti atliktas anksčiau, nei 96 val. iki atvykimo į Maldyvus.

Visi atvykstantys į Maldyvus, privalo užpildyti registracijos formą. Ji pildoma ne anksčiau, nei 24 val. iki atvykimo.

Viešose vietose keliautojai privalo dėvėti veido kaukes, laikytis saugaus atstumo. 

Daugiau informacijos apie saugumo reikalavimus Maldyvuose, rasite ČIA.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus visi turistai nuo 12 metų privalo turėti ne anksčiau kaip 72 valandos iki atvykimo į šalį atliktą neigiamą Covid-19 testą (skaičiuojama nuo mėginio paėmimo tyrimui). Būtina turėti atspausdintą sertifikatą anglų kalba (skaitmeninis formatas netinka).

Prieš atvykdami rekomenduojame atsisiųsti į mobilųjį telefoną COVID19 – DXB Smart programėlę (Android ir iOS). Joje pateikite nurodykite savo skrydžius ir viešbutį.

Visi keliautojai privalo turėti medicinos išlaidų draudimą kelionės metu (rekomenduojame atsispausdinti ar turėti elektroninėje laikmenoje draudimo polisą. Jei kreditinės kortelės įtraukia draudimą, tuomet būtina turėti patvirtinantį sertifikatą.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į LATVIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

Bet kokiu būdu vykstant į Latviją privaloma turėti neigiamą, ne anksčiau nei prieš 72 val. atliktą polimerazinės grandininės reakcijos (angl. PGR) COVID-19 testą (EN, FR, DE, RU kalbomis arba lietuvių kalba, jei keliaujama tik iš Lietuvos į Latviją) ARBA medicinius dokumentus įrodančius, jog asmuo neplatina infekcijos (pvz. antigenų testą). Vykstant privačiu automobiliu, testo turėjimo faktą būtina pažymėti covidpass.lv anketoje, o keliaukantiems kitais būdais – pateikti testą keleivių pervežimo įmonės atstovui arba Latvijos pasienio ir policijos pareigūnams, jiems  to pareikalavus.

Išimtys:

- tranzitu per Latviją keliaujantiems asmenims,
- Lietuvos piliečiams, jų šeimos nariams ir nuolat Lietuvoje gyvenantiems asmenims, kurie atvyksta į Latviją, kad išvyktų reisais iš Rygos oro uosto (šiem asmenims būtina turėti oro bendrovių bilietus);

- vaikams iki 11 metų amžiaus;
- vakcinuotiems asmenims, kurie gali tai įrodyti;
- krovinių ir keleivių pervežimo įmonių personalui;
- kasdien dėl darbo ar mokslo Latvijos sieną kertantiems ES šalių piliečiams.

Aktualią informaciją apie galiojančius reikalavimus rasite čia.

Papildomi reikalavimai:

Testo, atvykstant į Latviją, turėjimas nepakeičia reikalavimo atvykus į šalį izoliuotis. Tačiau 7-ą dieną nuo atvykimo į Latviją, galima be gydytojo siuntimo atlikti testą akredituotoje laboratorijoje. Jei testo rezultatas neigiamas - izoliaciją galima nutraukti. (įsigalioja nuo sausio 15 d.)

Daugiau informacijos: https://keliauk.urm.lt/keliones-rekomendacijos/latvija


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į KIPRĄ

(ATNAUJINTA: 2021 03 25 12:00)

  • Dėmesio! Asmenys, atvykstantys iš Lietuvos (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.) privalo turėti ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio atlikto COVID–19 (PGR) tyrimo rezultatą ir sertifikatą anglų kalba, patvirtinantį neigiamą tyrimo rezultatą. Sertifikatą taip pat reikia pridėti prie pildomos anketos („Cyprus Flight Pass“).
  • Keliautojai, atvykstantys į Kiprą, 24 val. prieš skrydį privalo užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“.
  • Atvykus į Kiprą, oro uoste visiems keliautojams (suaugusieji ir vaikai nuo 12 m.) taip pat atliekamas PGR testas, už kurį reikia susimokėti: 30 Eur – Larnakos oro uoste, 32 Eur – Pafoso. Testo rezultatai pateikiami SMS žinute per 3 val. nuo išvykimo iš oro uosto.
  • Privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes visose uždarose patalpose, viešajame transporte (taksi, autobusai ir kt.). Kaukių dėvėjimas nėra privalomas paplūdimiuose ir prie baseino. Turi būti išlaikytas 2 metrų atstumas.
  • Ribojamas žmonių skaičius (maksimaliai 6) sėdinčių prie vieno stalo. Maitinimo įstaigose, tarp atskirų staliukų, turės būti išlaikytas 3 metro atstumas.
  • Kipro vyriausybė įsipareigoja padengti visas gydymo išlaidas keliautojams viešnagės metu susirgusiems COVID-19 bei su jais keliaujantiems artimiesiems, kurie neturi įsigiję jokio kito COVID-19 išlaidas dengiančio draudimo. Susirgus, tokie asmenys perkeliami į atskiras patalpas, padengdamos apgyvendinimo, maisto, gėrimų ir vaistų išlaidos. Atgalinio skrydžio ir pervežimo į oro uostą išlaidas keliautojai prisiima patys.
  • Grįžtant į Lietuvą, visiems keliautojams ( suaugusiems ir vaikams nuo 16 m.) privaloma turėti ne seniau kaip prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą atlikto COVID-19 testo neigiamą rezultatą. Neturintys testo rezultato nebus įleidžiami į lėktuvą. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas. Privaloma 10 d. saviizoliacija, kurią galima sutrumpinti savo lėšomis 7 dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą.

 


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į BULGARIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 05-06 12:00)

• SVEIKATOS DEKLARACIJOS FORMA

Visiems keliaujantiems į Bulgariją asmenims yra privaloma užpildyti Sveikatos deklaracijos formą (angl. Health declaration form), pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Popierinė deklaracijos forma pildoma atvykus į šalį kiekvienam keliautojui atskirai. Deklaraciją rekomenduojame atsispausdinus užpildyti iš anksto ir pateikti atvykus oro uoste. Ją galite rasti ČIA. Pildant formą būtina nurodyti viešbučio Bulgarijoje, kuriame planuojama apsistoti, pavadinimą bei adresą, tačiau pakanka nurodyti tik kurorto ir viešbučio pavadinimus. Keliautojai yra asmeniškai atsakingi už teisingos informacijos formoje pateikimą.

• COVID-19 TYRIMAS IR JO ALTERNATYVOS

Visiems į Bulgariją vykstantiems ES šalių piliečiams yra privaloma pateikti vieną iš šių dokumentų:
- Sertifikatą, patvirtinantį neigiamą COVID-19 tyrimo rezultatą, kai tyrimas buvo atliktas PGR metodu ne anksčiau nei 72 val. iki atvykimo į Bulgariją arba antigeno testu iš nosiaryklės ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Bulgariją. Tyrimo atlikimo laikas iki atvykimo į šalį yra skaičiuojamas nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko).
COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti elektroninės arba popierinės formos (originalas arba atspausdintas) anglų kalba. Jame privalo būti pateikta ši informacija: asmens vardas ir pavardė, paso numeris ir/arba asmens kodas, tyrimo data ir laikas, oficialus laboratorijos pavadinimas, adresas ir kontaktinė informacija, tyrimo atlikimo būdas ir neigiamas rezultatas.
Svarbu registruotis tyrimui iškart užsisakius kelionę, kad būtų priskirtas tinkamas tyrimo atlikimo laikas. COVID-19 tyrimo metu reikia pateikti tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę.
- Skiepijimo sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir nuo paskutinio skiepijimo iki kelionės pradžios praėjo ne mažiau nei 14 dienų. Sertifikate turi būti nurodyta: asmens duomenys (vardas, pavardė) lotyniškais rašmenimis, sutampantys su nurodytais asmens dokumente, su kuriuo vykstama į kelionę; gimimo data; skiepijimo datos, vakcinos prekinis pavadinimas ir partijos numeris, gamintojo pavadinimas bei šalis.
- Persirgimą įrodantį sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, patvirtinantį, kad asmeniui diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 tyrimo PGR metodu ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki atvykimo į Bulgariją. Dokumente turi būti nurodyta: asmens duomenys (vardas, pavardė), sutampantys su nurodytais asmens dokumente, su kuriuo vykstama į kelionę; tyrimą atlikusios medicininės įstaigos duomenys (pavadinimas, adresas, kontaktiniai duomenys); tyrimo atlikimo data; rezultato informacija lotyniškais rašmenimis – pažymėta PCR arba RAT ir teigiamas atsakymas „Positive“.
Keliautojai, negalintys pateikti vieno iš šių dokumentų į lėktuvą nebus įleidžiami.

• DRAUDIMAS

Vykstantiems į Bulgariją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. 
Keliaujantiems į Bulgariją ir apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) rekomenduojame su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtų suteikta būtinoji medicinos pagalba tos šalies įkainiais ir tvarka.
SAUGUMAS

• TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Bulgarijos vyriausybė nėra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kurių viešnagės metu atlikto COVID-19 testo rezultatai yra teigiami, bei kartu keliaujančiais jų artimaisiais, ir nedengia jokių susijusių išlaidų (medicininių, apgyvendinimo, repatriacijos). Gydymo išlaidas ligoninėje ir apgyvendinimo viešbutyje išlaidas izoliacijos laikotarpiu (viršijančias planuojamų atostogų trukmę), dengia klientas asmeninėmis lėšomis arba jo įsigytas draudimas.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į JUODKALNIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 06-08 10:30)

• COVID-19 TYRIMAS 

Lietuvos piliečiai gali be ribojimų atvykti į Juodkalniją – testavimo ir saviizoliacijos reikalavimas netaikomas. Siekiant apsaugoti save ir kitus, keliautojams rekomenduojame atlikti COVID-19 tyrimą prieš skrydį ir gauti negiamą COVID-19 testo atsakymą.

• DRAUDIMAS

Vykstantiems į Juodkalniją būtinai rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.

• INFORMACIJA DĖL RIBOJIMŲ

- Rekomenduojamas veido kaukės dėvėjimas uždarose erdvėse.
- Viešose vietose tarp asmenų privalo būti išlaikytas saugus atstumas.
- Nakties metu (nuo 00:00 iki 5:00) taikoma komendanto valanda. Naktiniai klubai, naktiniai barai ir diskotekos uždaryti.
- Draudžiamas judėjimas tarp miestų savaitgaliais (nuo 00:00 penktadienį iki 5:00 pirmadienį). Ribojimas netaikomas organizuotoms ekskursijoms ir pervežimams tarp oro uostų ir viešbučių.
- Prekybos centrai, galerijos, muziejai gali veikti iki 22:00 val. Kitos įvairios paslaugos gali būti teikiamos nuo 07:00 iki 00:00 Viešbučiai veikia.

• TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Juodkalnijos vyriausybė yra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kuriems kelionės metu patvirtinamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, ir padengti jų apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas (užsakytame arba kitame paskirtame viešbutyje), o esant poreikiui ir gydymą valstybinėse ligoninėse.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į KROATIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 05-2516:00)

• SVEIKATOS DEKLARACIJOS FORMA IR COVID-19 TYRIMAS

Visiems asmenims, keliaujantiems į Kroatiją, yra privaloma užpildyti Sveikatos deklaracijos formą, pateikiant asmeninę bei kelionės informaciją. Elektroninę formą reikia užpildyti čia prieš atvykstant į Kroatijos pasienį. Enter Croatia puslapyje yra galimybė įkelti neigiamą greitojo antigeno testo rezultatą (atkreipiame dėmesį, kad Juodkalnijoje antigeno testas nepripažįstamas) ar neigiamą PGR testo rezultatą.
Asmenims, vykstantiems į Kroatiją per Juodkalniją, yra privaloma turėti abiems šalims tinkamus įvažiavimo dokumentus. Asmenims vykstantiems į Kroatiją yra privaloma ne anksčiau nei 48 val. iki atvykimo į Kroatiją atlikti COVID-19 tyrimą PGR metodu arba greitąjį antigeno testą (atkreipiame dėmesį, kad Juodkalnijoje antigeno testas nepripažįstamas), ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą. 48 val. yra skaičiuojamos nuo mėginio tyrimui paėmimo (ne nuo testo rezultato paskelbimo ar sertifikato išdavimo laiko). COVID-19 tyrimo sertifikatas turi būti popierinės formos, anglų kalba. Jame privalo būti pateikta ši informacija: asmens vardas ir pavardė, asmens gimimo data, paso numeris ir/arba asmens kodas, oficialus laboratorijos pavadinimas, adresas ir kontaktinė informacija, tyrimo data ir laikas, tyrimo atlikimo būdas ir neigiamas rezultatas, QR kodas ARBA antspaudas ir parašas. 
Išimtis dėl privalomo COVID-19 tyrimo taikoma:
- vaikams iki 7 metų amžiaus;
- pilnai nuo COVID-19 paskiepytiems asmenims, kai nuo paskutinio skiepo praėjo ne mažiau 14 dienų iki kelionės pradžios, ir galintiems pateikti tai įrodančius dokumentus;
- COVID-19 liga persirgusiems asmenims, kai liga buvo nustatyta PGR arba greitojo antigenų testo.

• DRAUDIMAS

Vykstantiems į Kroatiją rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas. 
Keliaujantiems į Kroatiją ir apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) rekomenduojame su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), kurią pateikus būtų suteikta būtinoji medicinos pagalba tos šalies tvarka.

• TEIGIAMO COVID-19 REZULTATO ATVEJU KELIONĖJE

Kroatijos vyriausybė yra įsipareigojusi rūpintis keliautojais, kuriems kelionės metu patvirtinamas teigiamas COVID-19 tyrimo rezultatas, ir padengti jų apgyvendinimo išlaidas (specialiame, tam skirtame viešbutyje), tačiau maitinimo išlaidos turi būti padengtos pačių turistų. Sveikatos išlaidos susijusios su COVID-19 liga kryptyje – dengiamos pagal turisto turimą sveikatos išlaidų draudimą. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojų grąžinimas iš atostogų krypčių po saviizoliacijos nėra dengiamas draudimo.INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į SAKARTVELĄ

(ATNAUJINTA: 2021 06-03 11:00)

• REIKALAVIMAI PRIEŠ ATVYKSTANT Į SAKARTVELĄ:

Keliaujant į Sakartvelą, privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį. Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą savo lėšomis trečią dieną nuo atvykimo į Sakartvelą. Testas nėra privalomas, jei asmuo yra pilnai pasiskiepijęs nuo COVID-19. Ne vėliau kaip 24 val. iki skrydžio būtina užpildyti atvykimo formą.

• SAVIIZOLIACIJA NUVYKUS:

Saviizoliacija netaikoma, pateikus neigiamą PGR testo rezultatą arba turint pilną vakcinaciją nuo Covid-19. Šiuo metu visoje šalyje atnaujinta parduotuvių ir prekybos centrų, viešojo miesto transporto, atvirų ir uždarų turgaviečių, mokyklų, restoranų ir kavinių (darbo dienomis), tarpmiestinio transporto bei viešbučių, keltuvų slidinėjimo kalnų kurortuose, sporto klubų, teatrų, muziejų veikla.

• GRĮŽIMO Į LIETUVĄ SĄLYGOS:

Privaloma užpildyti NVSC anketą. Privalomas tyrimas dėl COVID-19 ir 10 dienų izoliacija. Tyrimas turi būti atliktas per 72 val. iki atvykimo į Lietuvą. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti savo lėšomis ne anksčiau kaip 7-tą izoliacijos dieną atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.


INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS Į JORDANIJĄ

(ATNAUJINTA: 2021 06-09 13:00)

Visiems  pilnai paskiepytiems pagal programą keliaujantiems į Jordaniją privaloma:

-Privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį.
- Skiepijimo sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina ir nuo paskutinio skiepijimo iki kelionės pradžios praėjo ne mažiau nei 14 dienų.

VISIEMS KELIAUJANTIEMS Į JORDANIJĄ PRIVALOMA:

- Privaloma turėti COVID-19 tyrimo PGR metodu sertifikatą su neigiamu rezultatu. Testas turi būti atliktas ne seniau nei prieš 72 val. iki atvykimo į šalį.
- Atvykus reikės atlikti pakartotinį PGR testą oro uoste savo lėšomis, būtina užsiregistruoti ir sumokėti iš anksto https://www.gateway2jordan.gov.jo/form/
- Būtina turėti medicininių išlaidų draudimą dengiantį ir pavojingų ligų, įskaitant sukeltas SARS virusų, gydymo išlaidas.
- 72 val. iki skrydžio būtina  užpildyti atvykimo formą ir gauti RQ kodą. https://www.gateway2jordan.gov.jo/form/
- Prieš įlipant į lėktuvą užpildyti  sveikatos deklaracijos formą.


JEI JŪSŲ KELIONĖ BUVO ATŠAUKTA DĖL COVID-19

Sąlygos, taikomos jūsų kelionės keitimui, anuliavimui ar pinigų už ją grąžinimui priklauso nuo to, kas yra Jūsų kelionės organizatorius. Daugiau informacijos