Norite pasitarti ar gauti individualų pasiūlymą?
Susisiekite telefonu
+370 5 2190 769
arba parašykite mums:
Įveskite vardą.
Įveskite telefoną.
Įveskite El. paštą.
Įveskite žinutę.
Pasidalink patikusiais kelionių pasiūlymais
Pasidalinkite su artimaisiais patikusiomis kelionėmis arba išsisaugokite jas savo el. pašte
Įrašykite savo vardą
Įrašykite savo el. pašto adresą
Atsinaujinome!
Po daugiau nei šešerių metų atėjo metas atsinaujinti!
Atsižvelgdami į jūsų augančius poreikius atnaujinome savo internetinę svetainę, kuri tapo gerokai funkcionalesnė naudojimui ir žinoma patogesnė. Kviečiame susipažinti!
Kelionės, kurių verta laukti 0
Pažymėkite patikusias keliones ir dalinkitės jomis su artimaisiais, ar išsisaugokite jas savo el. pašte.
Gauti kelionės pasiūlymą
1312 Parašykite mums

Kontaktai

Kelionių pardavimo internetu skyrius
Darbo laikas: I-V 10-17 val.
Telefono nr.: (8 5) 2190769
El. paštas: keliones@we.lt

Centrinis biuras
A. Stulginskio g. 5, 01115, Vilnius
Darbo laikas: I-V 10-15 val.
Telefono nr.: (8 5) 2553265
El. paštas: centrinis@we.lt

Vilniaus PC „Panorama“ biuras
Saltoniškių g. 9, 08105, Vilnius (PC „Panorama“)
Darbo laikas: I-V 9 - 18 val.; VI 10- 16 val. (klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu)
Telefono nr.: (8 5) 2195868
El. paštas: panorama@we.lt

Vilniaus PC „Mandarinas“ biuras
Ateities g. 91, 06325, Vilnius (PC „Mandarinas“)
Darbo laikas: I-V 10-18 val. (klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu)
Telefono nr.: (8 613) 80695
El. paštas: mandarinas@we.lt

Kauno PC Akropolis biuras
Karaliaus Mindaugo pr. 49, 44333 Kaunas (Griunvaldo alėja I-002)
Darbo laikas: I-V 9- 18 val., VI 10 -16 val. (klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu)
Telefono nr.: (8 37) 214701(8 37) 214702(8 616) 38374
El. paštas: kaunoakropolis@we.lt

Klaipėdos Daukanto biuras
S. Daukanto g. 20, 92135, Klaipėda
Darbo laikas: I-V 10-15 val.
Telefono nr.: (8 46) 310311
El. paštas: klaipeda@we.lt

Klaipėdos PC „Akropolis biuras
Taikos pr. 61, 91182, Klaipėda (PC „Akropolis“)
Darbo laikas: I-V 9 - 18 val., VI 10-16 val. (klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu)
Telefono nr.: (8 46) 340980
El. paštas: akropolis@we.lt

Šiaulių biuras
Vasario 16-osios g. 39-13, 76350, Šiauliai
Darbo laikas: I-V 10-13 val.
Telefono nr.: (8 682) 44525
El. paštas: siauliai@we.lt

Alytaus biuras
Vilniaus g. 5, 62111, Alytus
Darbo laikas: I-V 10-12 val.
Telefono nr.: (8 610) 48266
El. paštas: alytus@we.lt

Mažeikių biuras
Žemaitijos g. 25-33, 89134, Mažeikiai
Darbo laikas: I-V 10-12 val.
Telefono nr.: (8 616) 76805 (Rasa) arba (8 443) 78814
El. paštas: mazeikiai@we.lt
 
Palangos biuras

Vytauto g. 94 A, 00132, Palanga
Darbo laikas: I-V 10-12 val.
Telefono nr.: (8 460) 53431
El. paštas: palanga@we.lt

Visagino biuras
Veteranų g. 2, 31200, Visaginas (PC „Domino“)
Darbo laikas: I-V 10-18 val. (klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu)
Telefono nr.: (8 386) 72525
El. paštas: visaginas@we.lt

Vilniaus oro uosto biuras/ Ticketing Airport Services ( pagalba avia bilietų klausimais)
Rodūnios kelias 2, 02188, Vilnius, (tarptautinis Vilniaus oro ostas)
Darbo laikas: I-V 03-19 val.
Telefono nr.: (8 5) 2329300 arba +370 693  86205
El. paštas: ticketing@ticketing.lt


 

Administracija

Adresas
Perkūnkiemio g. 6, Vilnius, 12130
El. paštas: biuras@we.lt
    
Buhalterija
El. paštas: buhalterija@we.lt

Rinkodara
El. paštas: rinkodara@we.lt


Partneriai

„Yes Travel“
Švitrigailos g. 11 B, 0322 Vilnius
Darbo laikas: I-V 9-18 val.
Telefono nr.: (8 5) 2131322
El. paštas: lina@yestravel.lt

Didžioji g. 1, 57248, Kėdainiai
Darbo laikas: I-V 9-17 val.
Telefono nr.: (8 347) 50511
El. paštas: kedainiai@yestravel.lt