#WeTravelEco: Šuns diena

Šuns diena

Ar žinojote, jog balandžio 24 d. Lietuvoje yra minima Šuns diena? Ji skirta keisti visuomenės požiūrį į šunis, akcentuojant, kad meilė, visų pirma, reiškia atsakomybę. Prieš nuspręsdami auginti šunį namuose, privalome labai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“ bei suvokti, kad tampame už jį visiškai atsakingi – privalome juo rūpintis ir neišmesti į gatvę, kai kelis kartus sunervins ar, tiesiog, įkyrės.

Ir mes kviečiame į augintinių priežiūrą žiūrėti atsakingai. Šuns dienos proga svečiavomės gyvūnų prieglaudoje „Lesė“, nuvežėme pačių reikalingiausių daiktų, maisto ir turėjome galimybę pamatyti, kaip gyvena atstumti šunys bei katės. Širdį veriantis vaizdas priverčia susimąstyti, kaip kartais elgiamės neatsakingai ir neapgalvotai. Tačiau viską galime pakeisti – tik reikia visada įvertinti savo galimybes.

Prieglaudoje, kurioje lankėmės savanoriauja ne tik lietuviai, bet ir žmonės iš kitų šalių, čia jie praleidžia visus metus. Džiugu, kad meilė gyvūnams, atveda žmones net į kitas šalis! „Lesė“ gyvūnų globos namų savanoriai mus pasitiko labai draugiškai, sako, jog išsilaikyti jiems padeda tik geranoriai žmonės, kurie aukoja savo lėšas, atveža reikalingiausių daiktų ar atvyksta pabūti su augintiniais – pažaisti su jais, juos pavedžioti. Tai galite padaryti ir Jūsų kiekvieną dieną: rytais 9:00–15:00 val. ir vakare 18:00–20:00 val.

Jei dar nespėjote skirti savo 2% paramos, raginame skirti ją šiai gyvūnėlių prieglaudai. Taip prisidėsite prie geresnių augintinių gyvenimo sąlygų „Lesė“ prieglaudoje.

Švęskite draugystę ir meilę su naminiais gyvūnais kasdien. Juk jie mus myli ir yra ištikimi, tad vertinkime tai!

Daugiau apie #WETravelEco projektą skaitykite: www.wetraveleco.lt