#WeTravelEco: Mes globojame Žemę

Ar žinote, kad kovo 20 d. buvo švenčiama Žemės diena, o kovo 30 d. bus minima Žemės valanda, kai pasaulis vienai valandai išjungs elektrą? Tai globali iniciatyva, kviečianti visų šalių vyriausybes, verslo organizacijas, bendruomenes, vyrus, moteris ir vaikus išjungti šviesas vienai valandai ir tokiu būdu parodyti savo susirūpinimą planetos ateitimi. Žemės valanda siekia mažai ir tuo pačiu daug. Jos tikslas pranešti, kad kiekvienas žmogus turi galios reikšmingiems pokyčiams pradėti. Ši kasmetinė graži tradicija prasidėjo 2007 m. Sidnėjuje, kai 2,2 mln. žmonių valandai išjungė šviesas ir taip parodė, kad jiems rūpi mūsų planetos ateitis. Praėjusiais metais prie šios akcijos prisijungė net 188 šalys ir tikime – šis skaičius tik didės! Būkite ir Jūs šios iniciatyvos dalimi – šį šeštadienį (kovo 30 d.), 20:30 val. išjunkite šviesas ir parodykite, kad Jums rūpi.

Šiais metais daugiausia dėmesio skiriama klimato kaitos pasekmėms mūsų gamtai, ekosistemoms ir gyvūnams. Kas šešta rūšis dabar yra atsidūrusi prie išnykimo ribos dėl klimato kaitos, ir mums reikia atkurti pusiausvyrą kad visi – gyvūnai, gamta ir žmonės klestėtų saugodami vieni kitus. Todėl mes išjungiame šviesą, kad sutelktume dėmesį į visą pasaulio gyvybę, kurią norime išlaikyti.

Šiemet ir „West Express“ darbuotojai prisideda prie Žemės globos. Visą savaitę stengiamės daryti gerus darbus Žemės labui: taupyti vandenį, elektrą, mažiau naudotis liftu, atsisakyti plastikinių maišelių, vienkartinių puodelių ir pan. Būdų yra labai daug, bet susitelkę į komandas galime nuveikti daugiau vertingų darbų, juk net maži mūsų elgesio įpročių pokyčiai gali pristabdyti aplinkos taršą ir klimato kaitą!

Dalinamės savo patirtimi ir akimirkomis, kaip „West Express“ biurai jungiasi prie šios iniciatyvos.

Mes globojame Žemę, globokite ir Jūs!

Kolegė, gyvenanti Gruzijoje, su šeima tvarkė aplinką.

Kolegos Perkūnkiemio biure visą savaitę stengiasi nesinaudoti liftu ir į 8 aukštą lipa laiptais! O kovo 28 d. prie akcijos prisijungti bus pakviesti visi pastato kaimynai!

Kolegės Panoramos biure neišmeta praėjusio sezono reklaminių tinklelių, o jiems suteikia antrą gyvenimą – kaime jie puikiai tarnauja, kaip apsauga nuo uodų.


Daugiau apie #WETravelEco projektą skaitykite: www.wetraveleco.lt