#WeTravelEco: Dviračių žygis Verkių regioniniame parke

Dviračių žygis

„West Express“ sportuoja! Ir toliau stengiamės palaikyti sveikos gyvensenos idėją, tad skatiname savo darbuotojus ir visus Jus dažniau atsisakyti kelionių automobiliu ir pajudėti patiems: vaikščioti ar važinėti puikia transporto priemone – dviračiu. Taip būsime ne tik  draugiški gamtai, bet ir tapsime sveikesni!

Šį kartą norėjome išbandyti kai ką naujo, tad jau tradicija tapusį dviračių žygį perdavėme į „feelZcity“ rankas. „feelZcity“ – tai naujas „West Express“ įmonių grupės projektas, siūlantis įvairias ekskursijas ir pramogas Lietuvoje. Jie šįkart suorganizavo daug įspūdžių teikiantį pramoginį dviračių turą Verkių regioniniame parke. Aplankėme  pagrindinius parko gamtos ir istorinius objektus, mynėme vaizdingais miško takeliais ir grožėjomės Žaliųjų ežerų panorama.

Po žygio visi jautėmės  pakylėti – kartais tiesiog pamirštame kiek daug gerų emocijų teikia  paprasti dalykai – pasivažinėjimas dviračiu ir buvimas gamtoje.

Džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių tampa sąmoningesni ir prisideda prie Žemės tausojimo – renkasi švaresnį transportą. Kuo daugiau mūsų, tuo gražesnė mūsų planetos ateitis!

Daugiau apie #WeTravelEco projektą skaitykite: www.wetraveleco.lt