IŠPARDUOTA! 5 dienų pažintinė kelionė į Lvovą: 3* „Sonata“ viešbutis su pusryčiais

Kelionė

Miestas viliojantis ypatingais restoranais, architektūra, patraukliomis kainomis. Romantiškas savaitgalis ar pakvaišęs šėlsmas su kolegomis, būsite nustebinti to, ką čia rasite.

2020-05-04

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis

Į KELIONĖS KAINĄ ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Lvovas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 4 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el.p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Lvovo oro uosto ir atgal. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

LVOVAS

Mažasis Paryžius – taip rytuose yra vadinamas didžiausias vakarų Ukrainos miestas Lvovas. Miestas tarsi bohemiško stiliaus ir modernaus meno kūrinys, kuriame yra daug parkų, senovinių pastatų, architektūros paminklų bei aukšto lygio kultūrinių renginių. Lvovo turistinis potencialas dar neatrastas ir, lyginant su Vakarų standartais, pragyvenimas pakankamai nebrangus, o pats miestas tikrai pasižymi autentiška atmosfera.

Lvovas garsėja savo išskirtiniais restoranais. Į vienus restoranus galėsite įeiti tik pasakę tinkamą slaptažodį, brangiausiame Lvovo restorane gausite 90% nuolaidą galutinei sąskaitai, o  restorane įrengtame per 5 aukštus, žavėsitės skirtingais interjero dizainais kiekviename aukšte.

KĄ APLANKYTI LVOVE?

  • Lankantis Lvove būtina aplankyti pietvakariniame Turgaus aikštės kampe esančią Lotynų katedrą bei ant kalno stovinčią baroko-roko stiliaus Šv. Jurgio katedrą.
  • Labai įdomus Armėnų katedros interjeras bei Siono katedra ir šalia jos stovintis 65 m aukščio Korniakto bokštas.
  • Nepatingėkite užkopti ant Liublino unijos kalvos. Nuo ant jos esančios apžvalgos aikštelės atsiveria platūs miesto vaizdai. Ne prastesni vaizdais apdovanoja ir Rotušės bokštas. 103 laiptelius užkopsite iki bilietų kasų, o tada dar 305 – ir esate pačioje romantiškiausioje miesto vietoje.

APGYVENDINIMAS:

Sonata Hotel 3*

Viešbutis įsikūręs populiarioje Lvovo miesto dalyje. Iš čia lengvai pasieksite Lvovo operos ir baleto teatrą bei kitas lankytinas miesto vietas. Viešbučio kambariuose yra oro kondicionierius, palydovinė televizija, nemokamas belaidis internetas. Viešbučio restorane svečiai galės mėgautis tradiciniais šalies patiekalais tiek viduje, tiek atviroje restorano terasoje

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?