IŠPARDUOTA! 5 dienų pažintinė kelionė į Lvovą: 3* „Lviv Apartments“ viešbutis

Kelionė

Trumpa kelionė į Ukrainą

2020-01-06

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis

Lvovo turistinis potencialas dar neatrastas ir, lyginant su Vakarų standartais, pragyvenimas pakankamai nebrangus, o pats miestas tikrai pasižymi autentiška atmosfera. Lankantis Lvove būtina aplankyti pietvakariniame Turgaus aikštės kampe esančią Lotynų katedrą bei ant kalno stovinčią baroko-roko stiliaus Šv. Jurgio katedrą.

Labai įdomus Armėnų katedros interjeras bei Siono katedra ir šalia jos stovintis 65 m aukščio Korniakto bokštas.

O kaipgi be panoramų? Nepatingėkite užkopti ant Liublino unijos kalvos. Nuo ant jos esančios apžvalgos aikštelės atsiveria platūs miesto vaizdai. Ne prastesni vaizdais apdovanoja ir Rotušės bokštas. 103 laiptelius užkopsite iki bilietų kasų, o tada dar 305 – ir esate pačioje romantiškiausioje miesto vietoje.

Jeigu kolekcionuojate senamiesčių vaizdus – ši vieta turi atsirasti pamatyti turimų Top vietų sąraše.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Lvovas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 4 naktys 3* viešbutyje be maitinimo.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el.p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Lvovo oro uosto ir atgal. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Lviv Apartments“ 3*

Viešbutis įsikūręs Lvovo senamiestyje. Per 5 minutes pėsčiomis pasieksite Turgaus aikštę, Atsimainymo bažnyčia, o per 10 minučių nueisite iki Dominikonų bažnyčios bei Lvovo operos ir baleto teatro. Elegantiškai įkurtuose apartamentuose rasite belaidį internetą, oro kondicionierius, palydovinę televiziją.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?