IŠPARDUOTA! Tel Avivas — miestas, kuris niekada nemiega

Kelionė

Tel Avivas - miestas, kuris niekada nemiega. Tai Viduržemio regiono Manhatenas, verdantis, kunkuliuojantis, užburiantis ir viliojantis.

2019-11-16

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tel Avivas - kunkuliuojantis miestas, kuris niekada nemiega, daugiakultūrė, kosmopolitinė, iš linksmybių niekad neišbrendanti Izraelio verslo ir kultūros sostinė

Nedaugelis pasaulio didmiesčių gali pasiūlyti net 16 paplūdimių su čia nuolat verdančiu pramoginiu gyvenimu ir kavinukėmis kiekvieno skoniui. Net 4000 Bauhaus stiliaus pastatų, įtrauktų į UNESCO paveldo sąrašą,senovinis Jaffa uostas su nuostabia promenada pasivaikščiojimams Viduržemio jūros pakrante.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Tel Avivas-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 4* viešbutyje.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

 WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

 Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Residence Suite“ 4*

Apgyvendinimo įstaiga yra vos pora minučių pėščiomis iki paplūdimio. Šiuolaikškai įrengti apartamentai, kuriose rasite oro kondicionierių, virtuvėlę, nemokamą belaidį interneto ryši, palydovinę televiziją. Šalia yra Shlomo Lahat pajūrio alėja su gausybe barų, kavinių, restoranų, parduotuvių.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?