Tel Avivas — miestas, kuris niekada nemiega

Kelionė

Tel Avivas - miestas, kuris niekada nemiega. Tai Viduržemio regiono Manhetenas, verdantis, kunkuliuojantis, užburiantis ir viliojantis.

2019-09-06

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
268,00 €
AR

Tel Avivas - kunkuliuojantis miestas, kuris niekada nemiega, daugiakultūrė, kosmopolitinė, iš linksmybių niekad neišbrendanti Izraelio verslo ir kultūros sostinė

Nedaugelis pasaulio didmiesčių gali pasiūlyti net 16 paplūdimių su čia nuolat verdančiu pramoginiu gyvenimu ir kavinukėmis kiekvieno skoniui. Net 4000 Bauhaus stiliaus pastatų, įtrauktų į UNESCO paveldo sąrašą,senovinis Jaffa uostas su nuostabia promenada pasivaikščiojimams Viduržemio jūros pakrante.


Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Tel Avivas-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 nakvynės 4* viešbutyje.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

 WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

 Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Residence Suite“ 4*

Apgyvendinimo įstaiga yra vos pora minučių pėščiomis iki paplūdimio. Šiuolaikškai įrengti apartamentai, kuriose rasite oro kondicionierių, virtuvėlę, nemokamą belaidį interneto ryši, palydovinę televiziją. Šalia yra Shlomo Lahat pajūrio alėja su gausybe barų, kavinių, restoranų, parduotuvių.

 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?