Kitokia Roma: monstriškas savaitgalis spagečių tėvynėje

Kelionė

Ant septynių kalvų įsikūrusi Roma ne veltui kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio! Kad ir kelintą kartą klaidžiotum siauromis senamiesčio gatvelėmis ar grožėtumeisi antikinio miesto griuvėsiais, tikrai įsimylėsi šį miestą iš naujo!

2019-09-21

4 dienos

Savaitgalio kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
312,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Trevi fontanas, Romos forumas, Koliziejus, Panteonas ar Piazza Navona jau ne vienerius metus laikosi privalomų pamatyti vietų viršūnėse. Turistai iš viso pasaulio praleidžia ir po valandą stumdydamiesi, kad savo akimis pasižvalgytų po Italijos sostinės įžymybes. Tačiau tikrai ne visi keliautojai žino apie paslaptingą Romos vietą – Monstrų parką.
Šalia miško laisvai suvešėjusioje augmenijoje lankytojus pasitinka šiurpuliukus po kūną varinėjančios statulos ir skulptūros vaizduojančias baugias scenas, pavyzdžiui, kaip Heraklis galynėjasi su gigantiška pabaisa. Atsipalaiduoti negalima, nes už kiekvieno posūkio laukia netikėtumai. Tai reikia pamatyti savo akimis.

Jeigu esate iš tų keliautojų, kuris mėgsta su miestu susipažinti iš čia gyvenančių vietinių perspektyvos, Jums turėtų patikti ekskursija „Antikinė Roma pėsčiomis, įskaitant Koliziejų ir Romos forumą“. Po Italijos sostinę vaikštinėsite su  vietiniu gidu, leisitės į  3 valandų turą po miestą, jo metu aplankysite Koliziejų, Kapitolijaus kalvą, Trevi fontaną, Panteoną ir Navonos aikštę. Gidas Jums papasakos ne tik apie šių laikų amžinojo miesto istoriją, architektūrą, politiką, bet ir nusikels į Antikinės Romos laikus su imperatoriais, gladiatoriais ir vergais.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius-Roma-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Romos oro uosto ir atgal (~10 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Romoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„MF Hotel“ 3*

Vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Romos nacionalinės bibliotekos ir Castro Pretorio metro stoties įsikūrusiame viešbutyje „MF Hotel“ yra numeriai su oro kondicionavimo sistema, vonios kambariais, televizoriais, seifais, mini baru. Į Koliziejų ir Termini stotį be persėdimų nuvažiuosite metro. Per maždaug 5 min. iš viešbučio nueisite iki Bordžijų vilos parko. Atstumas nuo „MF Hotel“ iki Ispanijos laiptų ir Trevi fontano – 2 km.

.
Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?