IŠPARDUOTA! 8 dienų atostogos Izraelyje, Eilato kurorte

Kelionė

Mėgaukites atostogomis Eilate

2019-02-24

8 dienos

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Lietuviams  Eilato kurortas jau gerai pažįstamas. Eilatas yra nedidelis kurortas, išsidėstęs tarp Jordanijos kalnų ir Egipto. Pats kurortas yra vadinamas atostogų rojumi, nes čia nuolat šviečia saulė ir atostogauti galima ištisus metus.  Puikiai tinka mėgstantiems nardyti, nes čia yra geriausos nardymo vietos Raudonojoje jūroje  ir nepakartojamas koralinis rifas. Eilatas žavi nuostabiais smėlio paplūdimiais, kurorto centre yra daugybė restoranų ir naktinių klubų. Poilsio metu grožėsitės gamta, galėsite leistis į ekskursiją laivu su  permatomu dugnu, apsilankyti povandeniniame  laive, papramogauti su delfinais. 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Eilatas-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys apartamentuose.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Rich Luxury Suites“ 3*

Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, vos 10 min. pėščiomis iki paplūdimio ir parduotuvių bei pramogų gatvės. Šalia apgyvendinimo įstaigos rasite skluptūrų parką, Ofiros parką, nemokamą parkavimą. Veikia nemokamas belaidis internetas. Registratūroje jums gali suorganizuoti SPA procedūras už netoliese esančio SPA centro, romantišką vakarienė Negevo dykumoje, nardymą Raudonojoje jūroje bei kitas ekskursines programas..

Moderniai įrengtuose kambariuose rasite oro kondicionierių, televizorių su palydovine televizija, nedidelę virtuvėlę, svetainę.

 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?