IŠPARDUOTA! Turiningos atostogos plūduriuojančioje Venecijoje

Kelionė

Pasiplaukiojimas medine valtele Gondola, platusis kanalas „Grand Canal" ir  nuostabioji plūduriuojanti Venecija - Adrijos jūros karalienė. Tai viskas ko reikia, kad trumpos atostogos virstų pasaka. 


Organizatorius: „West Express“

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Venecija yra įsikūrusi šiaurės rytų Italijoje, Venecijos įlankos lagūnoje. Venecijos miestą statė žmonės ant druskos pelkynų, Adrijos jūros žiočių, todėl miestas dar vadinamas Adrijos jūros karaliene. Iš viso mieste yra 150 kanalų, o vienas ilgiausių kanalų, kuris tęsiasi net 2 km ir dalina miestą į dvi dalis yra „Grand Canal" kanalas. Per šį kanalą  eina trys tiltai: marmurinis Ponte di Rialto, medinis Ponte Accademia ir iš akmens pastatytas tiltas Ponte degli Scalzi, kuris pakeitė anksčiau stovėjusį geležinį tiltą. Kiekvienais metais Italijos miestą aplanko daugiau nei 15 000 000 turistų, kurie labiausiai fotografuoja medines rankų darbo valteles — Gandolas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Vilnius–Venecija–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el.p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Venecijos oro uosto ir atgal (22 € / asm.). Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Venecijoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Lux“ 3*

„Hotel Lux" viešbutis yra įsikūręs šalia Šv. Marko aikštės, kur patogus susisiekimas, todėl visos lankomiausios Venecijos vietos yra lengvai pasiekiamos. Viešbučio darbuotojai padeda svečiams organizuoti įvairias ekskursijas po miestą ir muziejus, rezervuoti staliuką restoranuose.

Viešbučio „Hotel Lux" savininkai turi trisdešimt metų patirties viešbučių srityje, todėl kiekvieną kartą įgyvendina visus klientų poreikius. Apgyvendinimoje įstaigoje rasite šiuolaikiškai įrengtus kambarius su privačiu vonios kambariu, oro kondicionieriumi ir nemokamu belaidžiu internetu.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?