Unikalus savaitgalis geizerių ir ledynų šalyje Islandijoje

Kelionė

Jeigu reikėtų rinkti šalį, labiausiai stebinančią savo gamta, pirmaujančiose pozicijose neabejotinai puikuotųsi Islandija. Kvapą gniaužiantys sustingusios lavos laukai, į dangų šaunantys karštų ir šaltų versmių geizeriai ar melsvi ledynai su išraižytų fiordų pakrantėmis. Tai tik maža dalis to, ką Islandija paruošė įspūdžių ištroškusiems keliautojams.

2019-04-03

5 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
341,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Gali nežinoti, kuriam pasaulio krašte ta Islandija randasi. Bet, kad sala visame pasaulyje garsi savo unikalia ir kontrastinga gamta su čia pat trykštančiais geizeriais bei burbuliuojančiomis purvo voniomis, tikrai būsi skaitęs ar girdėjęs.

Pirma vieta, kurią privalai aplankyti –  Žydroji lagūna. Visame pasaulyje žinomas natūralus SPA centras įsikūręs visai netoli Reikjaviko. Turkio spalvos vanduo ir į orą besiveržiantys baltų garų debesys labiau primena specialiuosiu sefektus nei realybę. Tiesa, pasipliuškenimas gamtos sukurtame terminiame baseine, kurio temperatūra – apie 37–39 laipsnius, nepaliks abejingo nei vieno keliautojo.

Reikjavikas turistus pasitinka skandinaviško tipo senamiesčio gatvelėmis, krantine ir uoste įsikūrusiomis šviežios žuvies parduotuvėlėmis.

Kadangi Islandijoje būsi kelias dienas, leiskis stebėti banginių ar pasivaikščioti juoduoju paplūdimiu.

Islandijoje būtina pasimėgauti kriokliais: jų čia tiek daug ir  jie visi be galo skirtingi. Jeigu trokšti naujų įspūdžių, tai būtina pamatyti... ir savo akimis.

Greitai pažinčiai su sala siūlome rinktis keliautojų pamėgtą ekskursiją ir Islandiją pažinti per trumpą laiką: UNESCO saugomas nacionalinis parkas Thingllevir, vienas įspūdingiausių Gullfoss krioklys, kurio vanduo krenta į 32 m gilų kanjoną,  geizerių slėnis su karštosiomis versmėmis bei kas kelias minutes trykštančiais garų stulpais ir Kerid ugnikalnio krateris.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Reikjavikas-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 4 naktys Reikjaviko centre 2* viešbutyje su pusryčiais.

JEI PAGEIDAUSITE, JUMS UŽSAKYSIME: Ekskursija po pačias įspūdingiausias ir populiariausias vietas Islandijoje. Kaina nuo 92€/asm. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Reikjaviko oro uosto ir atgal (~29 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„The Capital Inn“ 2*

Viešbutis įsikūręs apie 15 min. pėščiomis nuo prekybos centro.  Čia galite naudotis nemokamu Wi-Fi, automobilių stovėjimo aikštele. Veikia dviračių bei mopedų nuomos punktas. Kambariuose yra vonios kambariai, televizoriai. Seifą galima išsinuomoti registratūroje. Yra bendra virtuvė, kurioje rasite vyrykles, šaldytuvą.

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?