IŠPARDUOTA! Ilgasis savaitgalis Lenkijos uostamiestyje Gdanske!

Kelionė

Ilgojo savaitgalio kelionė Lenkijos uostamiestyje ir viename seniausių šalies miestų Gdanske!

2019-01-12

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Trumpa išvyka ir puiki proga susipažinti su istoriniu ir vienu gražiausių Lenkijos miestu – Gdansku! II Pasaulinio karo pabaigoje beveik sugriautas, šiandien uostamiestis siūlo žingsniuoti nepakartojamu spalvų ir istorijos keliu.

Miestas kviečia keliauti Karališkuoju keliu, kuris prasideda ties renesansiniais Viršutiniais vartais (pagrindiniai vartai į miestą), toliau keliaujant pro Auksinius vartus, praeinant pro nepakartojamą pagrindinę miesto gatvę (Dluga) bei šurmulingąją turgaus aikštę, galiausiai pasiekiant Žaliuosius vartus. Būnant šiame mieste tiesiog privalu nuvykti į Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, kuri yra tituluojama didžiausia plytine šventove pasaulyje!

Istorijos mėgėjai čia tikrai nenuobodžiaus – miestas yra tapęs namais Jūreivystės muziejui, Nacionalinio muziejaus padaliniui bei vos pernai duris atvėrusiam II Pasaulinio karo muziejui. Netingintiems ir iš anksto nusipirkusiems bilietus rekomenduotina nuvykti į už kelių dešimčių kilometrų nuo Gdansko esantį Štuthovo koncentracijos stovyklą, kurioje gimė garsi Balio Sruogos memuarų knyga “Dievų miškas”.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius–Gdanskas–Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys naujai pastatytuose apartamentuose.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el.p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Gdansko oro uosto ir atgal. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Dom & House “

Apartamentai yra vos 500 m. iki Žaliųjų miesto vartų. Čia galima apsistoti su gyvūnai, veikia nemokamas Wi-Fi. Čia rasite virtuvę, televizorių, rankšluoščius, patalynę.

Atstumas iki oro uosto yra apie 13 km.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?