Savaitės trukmės kelionė Gruzijoje!

Kelionė

Savaitės trukmės kelionė Gruzijoje!

2019-10-20

8 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
308,00 €
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis

Gruzijoje pasijusite tarsi grįžę į savo gimtuosius namus. Gruzinai lengvai pastebi ir atskiria iš Europos atvykusius turistus, o sužinoję, kad esate iš Lietuvos, pasitinka plačia šypsena ir prisiminimais apie Lietuvoje aplankytus miestus ir sutiktus draugus. Gruzinai dar neišlepinti turistų, o nuostabūs kalnai ir jų žemumose plytintys žali slėniai, uolėti takeliai ir iš apžvalgos aikštelių atsiveriančios kerinčios panoramos – viskas, ko reikia gerų atostogų pasiilgusiai lietuvio širdžiai!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius-Kutaisis-Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 7 naktys 3* viešbutyje.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el.p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Kutaisi oro uosto ir atgal. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

Norite užsisakyti ekskursiją? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

„Sunny Hotel“ 3*

Puikiai vertinamas nedelis viešbutis yra įsikūręs vos 10 min. automobiliu nuo Batumio uosto. Čia yra 12 kambarių, kuriuose rasite oro kondicionierių, šaldytuvą, televizorių, vonios kambarį, balkoną. Nuo viešbutyje esančios terasos atsiveria nuostabus vaizdas į jūra bei miest panoramą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?