IŠPARDUOTA! Pažintinė 6 dienų kelionė į Milaną

Kelionė

6 d. kelionė į Milaną su pusryčiais!

2019-02-23

Pažintinė kelionė

Hotel Kristall 3*

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Kad ir ką veiksite, neabejojame, kad daug šypsositės. Klausimas, tik kur ir kaip praleisite savo atostogas. Šįkart mes siūlome Milaną. Jaukiai pasitinkančios kavinukės, saldūs, bet ne per saldūs itališki desertai ir ore tvyranti šventinė atmosfera.  Milanas tikrai garantuos džiaugsmo ir nuotykių kupiną dieną šiaurės Italijoje, todėl tai puiki proga nustebinti savo šeimą ir padovanoti atostogas! Architektūra, gamta ir naktinis Milano gyvenimas. Nustebinsite savo artimuosius liftu pakildami ant Milano katedros stogo. Iš čia atsiverianti panorama tikrai užgniauž kvapą... Patikėkite!!!

APGYVENDINIMAS:

Milane gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Kristall“  3*


Milano miesto centrą nuo viešbučio pasieksite labai lengvai, nes visame mieste yra puikus susisiekimas miesto autobusais, o automobiliu miesto centrą pasieksite vos per 20 minučių. Hotel Krisall įsikūręs šalia Milano rajono, kuriame atrasite populiariausius barus bei nuostabaus grožio kanalus.

Kambariuose yra kabelinė televizija, vonios kambarys, nemokamas Wi-Fi, mini barai.

.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas – Milanas – Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 5 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?