IŠPARDUOTA! Šiek tiek itališko prieskonio Milane

Kelionė

Praleiskite atostogas svajingame Italijos prieglobstyje. 4 d. išvyka į Milaną suteiks šiek tiek kitokio skonio Jūsų atostogoms!

2019-02-07

4 dienos

Pažintinė kelionė

Hotel Johnny 3*

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis.

Kad ir ką veiksite, neabejojame, kad daug šypsositės. Klausimas, tik kur ir kaip praleisite savo atostogas. Šįkart mes siūlome Milaną. Jaukiai pasitinkančios kavinukės, saldūs, bet ne per saldūs itališki desertai ir ore tvyranti šventinė atmosfera.  Milanas tikrai garantuos džiaugsmo ir nuotykių kupiną dieną šiaurės Italijoje, todėl tai puiki proga nustebinti savo šeimą ir padovanoti atostogas! Architektūra, gamta ir naktinis Milano gyvenimas. Nustebinsite savo artimuosius liftu pakildami ant Milano katedros stogo. Iš čia atsiverianti panorama tikrai užgniauž kvapą... Patikėkite!!!

APGYVENDINIMAS:

Milane gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Hotel Johnny“  3*Viešbutis „Hotel Johnny 3*“ įsikūręs visai šalia parodų centro „Fiera Milano City“, taip pat lengvai pasieksite miesto pažibą - Milano katedrą. Savitarnos pusryčiai, kurių metu patiekiami saldūs ir nesaldūs valgiai, įskaičiuoti į kambario kainą. Taip pat galima užsisakyti pusryčius į numerį.

Bare patiekiami įvairūs gėrimai, o rytais siūlomi lengvi savitarnos pusryčiai.

Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės. Konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.

.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Wizzair“ maršrutu Vilnius – Milanas – Vilnius;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 3 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Vilniaus oro uoste. Užsisakykite
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt 
  • pervežimo iš Milano oro uosto ir atgal (10 € / asm.). Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

WEST EXPRESS REKOMENDUOJAMOS EKSKURSIJOS:

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?