Pažintinė kelionė po Saudo Arabijos Karalystę

Kelionė

Nuo 4 keliautojų

2020-02-15

9 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
5 700,00 €
AR

Džidos, Rijado, Al-Ulos vaizdai ir garsai. Senovės architektūra, vietinių amatininkų menai, kalnų viršukalnės, ištuštėję senoviniai kaimai… Saudo Arabija džiugina dykumų peizažų mėgėjus. Be to šalį mėgsta nardytojai. Raudonosios jūros povandeninis pasaulis yra vienas iš įspūdingiausių pasaulyje. Saudo Arabijos krantai yra dar išlikę natūralesni ir ne tokie  kaip Egipto.
Saudo Arabija yra didžiausia valstybė Arabijos pusiasalyje. Šalis užima apie 80% Arabijos pusiasalio, šiaurės rytuose yra Persijos įlanka, o vakarinius krantus skalauja Raudonoji jūra. Iki VIII a. Arabijos pusiasalyje apsigyveno klajoklių arabų gentys. VII a. susiformavo islamas. Religija pradėta platinti po Aziją, Afriką ir Europą. Taip buvo sukurtas Arabų kalifatas. 1932 m. buvo pripažinta Saudo Arabijos valstybė.

Kelionės kainos: (asmeniui dviviečiame kambaryje)

nuo 5700 EUR + skrydis, kai vyksta min 4 asmenys;

 Įkainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • 8 nakvynės 3 arba 4 žvaigždučių viešbučiuose;
  • Ekskursijos pagal programą;
  • angliškai kalbančio lydinčio licenzijuoto gido paslaugos;
  • leidimas prašymo pateikimui vizai gauti;
  • programoje numatytų vidinių skrydžių bilietai.

 Papildomos išlaidos:

  • lėtuvo bilietai į Džidą ir atgal iš Rijado;
  • vienkartinis 400 EUR mokestis užsakant kelionę;
  • Saudo Arabijos vizos mokesčiai;
  • kitos įprastos kelionių išlaidos.

1 DIENA. DŽIDA

Atvyksite į Džidą. Sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, būsite pasitikti ir  vyksite į viešbutį. Nakvynė Džidoje.

 2 DIENA. DŽIDA (P,Pi,V)

Visos  dienos ekskursija  Džidoje.Aplankysite XIX a. Otomanų namus, pastatytus iš koralų ir medžio. Patys gražiausi ir žymiausi – Nasifo namai. Papietavę vietos restorane leisitės į kelionę Džidos pakrante. Šis kelias – tai lyg muziejus po atviru dangumi, kuriame eksponuojama daugybė modernių skulptūrų. Vakare apsilankysite miesto Altaybat muziejuje, kuriame sukaupta didžiausia meno darbų kolekcija iš Arabijos pusiasalio. Nakvynė Džidoje.

3 DIENA. DŽIDA–AL ULA (P,Pi,V)

Papusryčiavę rytiniu reisu skrisite į Mediną. Papietavę važiuosite į al Ulą. Aplankysite garsiąją „Dramblio uolą“. Nakvynė al Uloje.

4 DIENA. AL ULA–TAIMA–AL DŽAUFAS (P,Pi,V)

Ryte aplankysite senąjį al Ulos miestą, karo vado Musa Bin Nusair fortą, al Churaibą ir iš lauko pusės apžiūrėsite „Liūto kapus“. Tada važiuosite į Taimą prie Hadajaus vandens šulinio, aplankysite al Chamros pilį ir al Radham. Toliau keliausite į al Džaufą.

 5 DIENA. AL DŽAUFAS (P,Pi,V)

Visa diena al Džaufe. Ryte aplankysite Dumah Al Jandal, dar žinomą kaip Marido pilis. Tai senovinė daugiau nei 600 m aukščio tvirtovė, kuri į miestą žvelgia iš pietų. Pačiame mieste apsilankysite Omaro mečetėje, kuri pavadinta antrojo musulmonų kalifo Omaro Ibn Al Khatabo vardu. Trumpam nuvažiuosite apžiūrėti neseniai atrastų kupranugarių raižinių, o tada keliausite į daugybės legendų apipintą Sakakos fortą. Manoma, kad šis fortas pastatytas VII a. pr. Kr., o III a. prie jo buvo prijungta konstrukcija iš molio. Dieną užbaigsite aplankydami Sysaros vandens šulinį.Nakvynė al Džaufe.

6 DIENA. AL DŽAUFAS–DŽUBA–CHAILIS (P,Pi,V)

Dieną pradėsite apsilankydami prie skulptūros Al-Rajajil – saulėtekio ir saulėlydžio kryptimis išdėstytų statmenų akmeninių stulpų. Tikima, kad šiems paslaptingiems beveik trijų metrų aukščio akmenims daugiau nei 5 tūkst. metų, ant jų išraižyti senovės Tamudo civilizacijos įrašai. Toliau keliausite į Džubą, kur galėsite pasigrožėti geriausias ir seniausiais neolitinio meno ant uolų pavyzdžiais – giliai išraižytais uolų skardžiais. Tada vyksite į Chailį. Nakvynė Chailyje.

 7 DIENA. CHAILIS–RIJADAS (P,Pi,V)

Rytą praleisite apžiūrinėdami Airifo fortą. Pastatytas daugiau nei prieš 200 metų, šis fortas buvo ir tvirtovė, ir stebėjimo postas. Kišlako fortas – didžiausia tradicinė tvirtovė iš molio Chailyje. Pietūs vietos restorane. Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Rijadą. Nakvynė Rijade.

 8 DIENA. RIJADAS (P,Pi,V)

Ryte aplankysite ad Dirijos kaimą – į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą vietovę, kurioje prasidėjo Saudų dinastijos istorija. Toliau keliausite į Masmako tvirtovę – vieną žinomiausių paminklų Rijado mieste. 1902 m. šią tvirtovę užgrobė Saudų šeima ir nuo tada ji pradėjo valdyti šį regioną. Pietūs vietos restorane po kurių aplankysite Nacionalinį muziejų, kurį sudaro aštuonios galerijos, menančios visą arabų istoriją. Aplankysite Murabos rūmus, kuriuos 1937 m. pastatė karalius Abdulazizas tradiciniu najid stiliumi, naudodamas tik vietos statybines medžiagas. Dieną užbaigsite apsilankymu turguje (Deira Souk). Nakvynė Rijade.

 9 DIENA. DŽIDA–TARPINIS OROUOSTAS-VILNIUS

Pervežimas į oro uostą kelionei namo.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?