Pažintinė 8 d. kelionė į Peru. Magiškasis inkų pasaulis

Kelionė

# WE Travel Eco Senovės civilizacijų mįslės, Ispanijos kolonijinis paveldas, miestai, įsikūrę aukščiausiai kalnuose,  prarastasis inkų miestas Maču Pikču, laukinė gamta ir vietinių genčių tradicijos. Kas paliks didžiausią įspūdį Peru?

Kelios datos

8 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 229,00 €
AR

Kelionės datos pasirenkamos individualiai

KELIONĖS KAINOS: NUO 1 229 EUR + SKRYDIS (asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 7 nakvynės viešbučiuose;
 • maršrutinių autobusų bilietai: Lima–Parakasas, Naska–Lima;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • skrydis virš Naskos dykumos piešinių;
 • maitinimas pagal programą: 7 pusryčiai;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metu.

 Papildomos išlaidos:

 • lėktuvo bilietas į Peru ir atgal (nuo 950 EUR);
 • vidinių skrydžių Lima–Kuskas, Kuskas–Lima bilietai (nuo 350 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Peru pasididžiavimas Maču Pikču
 • Skrydis virš paslaptingųjų Naskos dykumos piešinių
 • Istorinė galingiausios Inkų imperijos sostinė Kuskas
 • Garsiausias Peru kokteilis „Pisco Sour“

1 DIENA. LIMA

Atskridę į Limą, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Mirafloreso rajone.

 2 DIENA. LIMA–KUSKAS (P­)

Vyksite į oro uostą ir skrisite į Kuską. Atvykę būsite apgyvendinti viešbutyje. Vakare apžvalginė ekskursija po Kuską – buvusią Inkų imperijos sostinę, vadinamą Dievų namais. Dabar šis miestas – Pietų Amerikos turizmo ir archeologijos centras, ispanų kultūros ir senųjų tautų palikimo mišinys. Apsilankysite garsiojoje Korikančos šventykloje ir keturiuose Kusko griuvėsiuose. Saksajuamano tvirtovė – monumentalus archeologinis kompleksas, kurį supa trys gynybinės sienos. Kenko religinių apeigų centro šventyklos griuvėsiuose yra 590 cm aukščio riedulys, panašus į pumą. Puka Pukara – inkų laikų administracinio ir karinio centro liekanos. Tambomačai – vandens kulto centras, žinomas kaip inkų maudynių vieta.

 3 DIENA. KUSKAS (P)

Laisva diena Kuske. Už papildomą mokestį galima ekskursija į Šventąjį inkų slėnį. Manoma, kad kadaise tai buvo Inkų imperijos centras. Apsilankysite naujame turistiniame projekte „Awana Kancha“, kur galėsite pamaitinti ir paglostyti lamas, alpakas, taip pat pamatyti vikunijų ir guanakų. Užsuksite į Pisako kaimelį, kur susirenka daugybė aimarų ir kečujų atstovų, pasipuošusių ryškiais, įvairiaspalviais drabužiais. Turėsite laiko apsipirkti garsioje turgavietėje ir įsigyti puikios kokybės rankų darbo suvenyrų, pasiderėti su vietiniais pardavėjais. Tęsite kelionę į Oljantaitambą, kur pamatysite senovinę inkų tvirtovę. Pakilsite į patį viršų prie Saulės šventyklos ir galėsite įvertinti inkų darbo techniką bei pasimėgauti Urubambos upės slėnio vaizdu, aplinkiniais kalnais ir apačioje plytinčiu čerpinių stogų miesteliu. Jei bus laiko, aplankysite Činčero miestelį. Pagrindinės jo lankytinos vietos: senovinių inkų rūmų liekanos, kolonijinė bažnyčia, nepriekaištingos inkų terasos ir spalvinga vietinė mugė.

 4 DIENA. KUSKAS–MAČU PIKČU–KUSKAS (P)

Vyksite į visos dienos ekskursiją. Traukiniu atvykę į Agvaskaljentesą, autobusu važiuosite į prarastąjį inkų miestą Maču Pikču. Tai neoficialus Peru simbolis, apipintas legendomis ir pasakojimais, įkurtas užkariautoje ir rūko jūroje palaidotoje žemėje. Maču Pikču nuo viso pasaulio skiria 700 m ir aukštesni skardžiai. Jis išdygęs greta gilių tarpeklių, išraustų Urubambos upės. Miestas pastatytas tik iš akmens, harmoningai derinant erdvę su funkcionalumu: šventyklos, rūmai, išorinės laiptinės, vandens šaltiniai ir žemės ūkio zona, kur pastatytos didžiulės laiptinės terasos. Maču Pikču paskelbtas vienu iš septynių UNESCO pasaulio stebuklų.

 5 DIENA. KUSKAS–LIMA–PARAKASAS (P)

Vyksite į oro uostą skrydžiui į Limą. Atskridę keliausite į Parakasą – ypatingą gamtos oazę Ramiojo vandenyno pakrantėje. Važiuodami Panamerikos greitkeliu, matysite kontrastingus peizažus: vandenyną, dykumą, slėnius. Atvykus į Parakasą, pasitiks gidas.

 6 DIENA. PARAKASAS–NASKA (P­)

Vyksite į uostą ir kateriu plauksite link Ramiojo vandenyno salų Ballestas, dar vadinamų mažaisiais Galapagais. Šios salos yra saugoma draustinio zona, garsėjanti ypatinga augalija ir gyvūnija: Plaukdami išvysite vieną iš Peru Naskos linijų nepaaiškinamų stebuklų – Žvakidę, dar vadinamą Parakaso kandeliabru ir datuojamą 200 m. pr. Kr. Į salą niekam neleidžiama įžengti, išskyrus mokslininkus ir ornitologus, nes šios vietos fauna yra itin unikali. Maršrutiniu autobusu vyksite į Naską.

 7 DIENA. NASKA–LIMA (P)

Lėktuvėliu pakilsite virš paslaptingų Naskos piešinių. Naska – akmenuota dykuma, savo kraštovaizdžiu primenanti Mėnulį. Joje daugiau kaip prieš 2 tūkst. metų atsirado magiškų piešinių, užimančių 350 kv. km, vaizduojančių milžiniškas augalų ir gyvūnų figūras. Numatytu laiku būsite pervežti į autobusų stotį. Maršrutiniu autobusu važiuosite į Limą.

  8 DIENA. LIMA–TARPINIS ORO UOSTAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis Lima–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?