Pažintinė kelionė į Peru ir Boliviją. Didingų senovės imperijų paslaptys

Kelionė

# WE Travel Eco Peru pasinersite giliai į civilizacijos lopšį ir pajusite, kaip žaliasis Amazonės pragaras persipina su Andų galia. Kurį laiką šiai šaliai priklausiusioje Bolivijoje gėrėsitės kontrastingu kraštovaizdžiu ir marga genčių mozaika. Ikikolumbinių civilizacijų epochos kultūra čia išliko beveik nepaliesta.

Kelios datos

15 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
2 399,00 €
AR

Kelionės datos pasirenkamos individualiai

KELIONĖS KAINA NUO 2399 EUR + SKRYDIS (asmeniui dviviečiame kambaryje)

 Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • maršrutinių autobusų bilietai;
 • 14 nakvynių viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • skrydis virš Naskos dykumos piešinių;
 • maitinimas pagal programą: 14 pusryčių, 1 pietūs;
 • angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metu.

 PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • lėktuvo bilietas į Peru ir atgal (nuo 950 EUR);
 • vidinio skrydžio bilietas La Pasas – Lima (nuo 170 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Vienas giliausių planetoje Kolkos kanjonas
 • Peru pasididžiavimas Maču Pikču
 • Baltasis miestas Arekipa su 500 metų istoriniu centru
 • Mezoamerikos civilizacijos lopšys Tiahuanakas

1 DIENA. LIMA

Atskridę į Limą, būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Mirafloreso rajone.

 2 DIENA. LIMA–PARAKASAS (P)

Maršrutiniu autobusu keliausite į Parakasą – ypatingą gamtos oazę Ramiojo vandenyno pakrantėje. Važiuodami Panamerikos greitkeliu, matysite kontrastingus peizažus: vandenyną, dykumą, slėnius.

 3 DIENA. PARAKASAS–NASKA (P­)

Kateriu plauksite link Ramiojo vandenyno salų Ballestas, dar vadinamų mažaisiais Galapagais. Šios salos yra saugoma draustinio zona su ypatinga augalija ir gyvūnija. Plaukdami išvysite vieną iš Peru Naskos linijų nepaaiškinamų stebuklų – Žvakidę, datuojamą 200 m. pr. Kr. Maršrutiniu autobusu vyksite į Naską.

 4 DIENA. NASKA–AREKIPA (P)

Lėktuvėliu pakilsite virš paslaptingų Naskos piešinių. Naska – akmenuota dykuma, kraštovaizdžiu primenanti Mėnulį. Joje daugiau kaip prieš 2 tūkst. metų atsirado magiškų piešinių, vaizduojančių milžiniškas augalų ir gyvūnų figūras. Apsilankysite prie Naskos akvedukų ir senovinio inkų miestelio griuvėsiuose. Maršrutiniu autobusu važiuosite į Arekipą.

 5 DIENA. AREKIPA (P)

Laisva diena Arekipoje. Vietovė garsėja giliausiais pasaulyje kanjonais, kondorais ir mumijomis. Už papildomą mokestį siūloma apžvalginė ekskursija po Arekipą – antrą pagal dydį Peru miestą, kuriame dauguma namų pastatyti iš akinamo baltumo vulkaninių uolienų. Aplankysite XVI a. pastatytą Šv. Katalinos moterų vienuolyną.

 6 DIENA. AREKIPA–KOLKOS KANJONAS (P)

Keliausite link antro pagal gylį Kolkos kanjono ir Vikunijų nacionalinio rezervato. Keliaujant per kanjoną besikeičiantys vaizdai sukuria tikrą Peru magiją. Vykdami per Toros aukštikalnes, matysite Patapampos perėją ir grožėsitės nuostabiais vaizdais.

 7 DIENA. KOLKOS KANJONAS–AREKIPA (P)

Vyksite į apžvalgos aikštelę, kur grožėsitės įspūdingu Kolkos kanjono vaizdu ir didingu kondoro skrydžiu aukštai virš kanjono. Kondoras gali pakilti į 5 500 m aukštį ir sklandyti ore valandų valandas neplasnodamas sparnais. Grįždami matysite kabančius kapus.

 8 DIENA. AREKIPA–KUSKAS (P)

Skrisite į Kuską. Vakare apžvalginė ekskursija po buvusią Inkų imperijos sostinę. Dabar Kuskas – Pietų Amerikos turizmo ir archeologijos centras, ispanų kultūros ir senųjų tautų palikimo mišinys. Apsilankysite keturiuose Kusko griuvėsiuose.

 9 DIENA. KUSKAS–MAČU PIKČU–KUSKAS (P)

Vyksite į visos dienos ekskursiją. Traukiniu atvykę į Agvaskaljentesą, autobusu važiuosite į prarastąjį inkų miestą Maču Pikču. Tai neoficialus Peru simbolis, kurį nuo viso pasaulio skiria 700 m ir aukštesni skardžiai. Miestas pastatytas tik iš akmens, harmoningai derinant erdvę su funkcionalumu. Maču Pikču paskelbtas vienu iš septynių UNESCO pasaulio stebuklų.

 10 DIENA. KUSKAS (P)

Laisva diena Kuske. Už papildomą mokestį galima ekskursija į Šventąjį inkų slėnį. Manoma, kad kadaise tai buvo Inkų imperijos centras.

 11 DIENA. KUSKAS–PUNAS (P, Pi)

Vaizdingu keliu važiuosite į Puną. Pakeliui sustosite trumpoms ekskursijoms, pietausite. Apsilankysite mistiniame Andahuailaso miestelyje, taip pat archeologinėje vietovėje Raqchi, kur apžiūrėsite įdomios Virakočos šventyklos griuvėsius – unikalius pusrutulio formos statinius, nebūdingus inkų architektūrai. Apsilankysite La Raya (4 400 m virš jūros lygio) ir Pukaroje.

 12 DIENA. PUNAS (P)

Važiuosite į dirbtinę, iš nendrių pastatytą ir aimarų genčiai namus atstojančią žymiąją Uros salą. Aplankysite Sillustanio archeologinę zoną – senovinius laidojimo paminklus. Net ir dabar ši vieta laikoma šventa.

 13 DIENA. PUNAS–TITIKAKOS EŽERAS–LA PASAS (P)

Visai dienai vyksite prie aukščiausiai pasaulyje esančio Titikakos ežero Peru ir Bolivijos pasienyje, kur plaukiosite katamaranu. Maršrutiniu autobusu važiuosite į Kopakabaną ir katamaranu plauksite prie Saulės salos. Autobusu keliausite į Lą Pasą.

 14 DIENA. LA PASAS–TIAHUANAKO GRIUVĖSIAI–MĖNULIO SLĖNIS–LA PASAS (P)

Leisitės prie Tiahuanako griuvėsių. Šie inkų protėvių imperijos griuvėsiai sukėlė daug diskusijų. Iki šiol neaišku, kaip senovės žmonėms pavyko pastatyti didžiulius akmeninius statinius aukštikalnių slėnyje. Aplankysite Kalasasajos šventyklą, Saulės vartus, Akapanos piramidę. Vyksite į Raganų turgų, apžiūrėsite Murillo aikštę. Apsilankysite Chaeno gatvėje, kurioje įsikūrę itin daug muziejų. Ekskursiją baigsite Mėnulio slėnyje.

 15 DIENA. LA PASAS–LIMA (P)

Po pusryčių numatytu laiku vyksite į oro uostą skrydžiui į Limą. Atvyksite į Limos oro uostą. Skrydis Lima–tarpinis oro uostas–Vilnius.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?