IŠPARDUOTA! Velykos Tel Avive

Kelionė

Izraelis garsėja ne tik savo istorija, bet ir ryškiais kontrastais: nuo oazių iki dykumų, nuo laisvamaniškumo iki griežčiausių religinių suvaržymų. Šioje nedidelėje šalyje kaskart stebėsitės puikia virtuve, tradicijomis ir papročiais.

2019-04-20

4 dienos

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
AR

Kelionėje:

  • Niekada nemiegantis Tel Avivas
  • Jeruzalė – trijų religijų miestas

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TEL AVIVAS

Atvykę į Tel Avivą, būsite pasitikti gido ir nuvežti į pasirinktą viešbutį. Viešbučiai įsikūrę miesto centre, netoli paplūdimio, tad siūlome pasimėgauti šiltu oru, ilgais pasivaikščiojimais Tel Avivo promenada ir įvairia Izraelio virtuve, taip pat užsukite į Karmelio turgų paskanauti ir pabendrauti. Pakrante galite nukeliaukite iki Jafos – vieno seniausių Tel Avivo rajonų. Jis alsuoja menine atmosfera, vilioja meno galerijomis, antikvarinėmis parduotuvėmis, barais ir restoranais. Nakvynė Tel Avive.

2 DIENA. TEL AVIVAS–JERUZALĖ (P)

Po pusryčių leisitės į apžvalginę ekskursiją po Jeruzalę – trijų religijų miestą. Aplankysite Siono kalną, Marijos apreiškimo baziliką ir Paskutinės vakarienės menę. Tęsite ekskursiją po senamiestį, pabūsite prie įspūdingo dydžio Raudų sienos, pastatytos Erodo laikais. Taip pat išvysite karaliaus Dovydo kapą, Getsemanės sodą, Alyvų kalną. Pasigrožėsite Jeruzalės panorama. Tolesnė ekskursija Kryžiaus keliu – paskutiniai penki Kristaus sustojimai. Apsilankysite Šventojo kapo ir prisikėlimo bazilikoje. Nakvynė Tel Avive.

3 DIENA. TEL AVIVAS (P)

Po pusryčių savarankiška pažintis su miestu arba už papildomą mokestį galite aplankyti žymiausias Izraelio vietas: Nazaretą ir iš naujo pasikrikštyti Jordano upėje, paplūduriuoti Negyvojoje jūroje ar aplankyti kryžiuočių laikus menančią Cezarėją ir Haifoje užburiančius bahajų sodus. Nakvynė Tel Avive.

4 DIENA. TEL AVIVAS–VILNIUS (P)

Po pusryčių vyksite į oro uostą. Skrydis Tel Avivas–Vilnius.

 

Kelionės kainos:

nuo 499 EUR, kai viešbutis 3*;

nuo 519 EUR, kai viešbutis 4*

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

Į kainą įskaičiuota:

  •  lėktuvo bilietas į Tel Avivą ir atgal;
  • rankinis bagažas iki 10 kg;
  • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  •  3 nakvynės pasirinktame viešbutyje;
  • apžvalginė ekskursija po Jeruzalę;
  • maitinimas pagal programą: 3 pusryčiai;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

  •  kitos įprastos kelionių išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?