Pažintinė kelionė į Šri Lanką. Viliojanti autentiškumu ir egzotika su grupe ir vadovu iš Lietuvos

Kelionė

 # WE Travel Eco Pažintinė kelionė į „Indijos ašara“ vadinama Šri Lankos salą!

2020.10.24

Kaina:

999 € / asm.

Trukmė:
12 dienų
Kambarys:
Pagal programą
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:We Travel

Šri Lanka reiškia „nuostabioji sala“. Nuostabi ji visais atžvilgiais: ir egzotiška atogrąžų gamta, ir prieskoniniais augalais, ir arbatmedžių plantacijomis, ir senovės civilizacijų paminklais, ir nuoširdžiais vietiniais gyventojais, ir, žinoma, turkio melsvumo Indijos vandenynu...

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 11 nakvynių 3-4 * viešbučiuose;
 • ekskursijos pagal programą ir įėjimo mokesčiai į programoje nurodytus objektus;
 • maitinimas pagal programą: 11 pusryčių, 1 pietūs, 11 vakarienių;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • lėktuvo bilietas į Šri Lanką ir atgal (nuo 590 EUR);
 • Šri Lankos viza (35 USD);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

KELIONĖJE:

 • Habaranos kaimelio gyventojų kasdienybė
 • Minerijos nacionalinio parko gyventojai: drambliai, elniai, buivolai
 • Darbas arbatmedžių plantacijoje
 • Poilsis smėlio paplūdimiuose

1 DIENA. VILNIUS- TARPINIS ORO UOSTAS - KOLOMBAS–NEGOMBAS

Atskridę į Kolombą, sutvarkysite įvažiavimo į šalį formalumus ir vyksite į Negombą, garsėjantį jūrų gėrybių patiekalais. Pasivaikščiosite miesteliu jau tapusio žvejų kaimelio gatvėmis, pasimėgausite poilsiu prie vandenyno.

2 DIENA. NEGOMBAS–HABARANA–DAMBULA (P, Pi, V)

Po pusryčių apsilankysite Habaranos kaimelyje. Laiveliu plauksite po ežerą Hiriwadunna, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai. Pasivaikščiosite po ryžių laukus, įkopsite į namelį medyje, kuriame miega piemuo, saugantis pasėlius nuo laukinių gyvūnų. Daržovių lysvėse pamatysite, ką augina vietos ūkininkai, o užsukę pas vietinius į namus pasivaišinsite tradiciniais pietumis. Stebėsite, kaip kokosų lapais dengiamas stogas, kaip rūšiuojami ryžiai. Aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kr. Čia išvysite iki 150 Budos statulų ir įdomių freskų.

Dienos akcentas  Habaranos kaimelio gyvenimas.

3 DIENA. DAMBULA–SIGIRIJA–MINERIJA–DAMBULA (P, V)

Po pusryčių kopsite į Sigirijos kalną, ant kurio V a. buvo pastatyta tvirtovė. Paini istorija, daugybė laiptelių, baseinų ir kvapą gniaužianti panorama užkopus. Vėliau džipais leisitės į Minerijos nacionalinį parką. Čia galima sutikti dramblių, buivolų, elnių ir krokodilų, leopardų, daugiau nei 160 rūšių paukščių, 78 rūšių drugelių.

Dienos akcentas UNESCO objektas Sigirijos kalnų tvirtovė.

4 DIENA. DAMBULA–MATALĖ–KANDIS (P, V)

Po pusryčių vyksite į Kandį, o pakeliui pasivaikščiosite po Matalės prieskonių sodus, apžiūrėsite, kaip auga pipirai ir kardamonai, kaip gaunamas cinamonas. Sužinosite, kaip panaudoti šias natūralias priemones. Batikos fabrikėlyje stebėsite, kaip kuriami nuostabūs ornamentai. Atvykę į kalvų sostinę Kandį, galėsite pasivažinėti tuktukais. Brangakmenių muziejuje sužinosite, kiek ir kokių brangiųjų akmenų randama saloje. Vakare vyks pramoginis renginys su nacionaliniais šokiais.

Dienos akcentas Vietinių brangakmenių įvairovė.

5 DIENA. KANDIS–NUVARA ELIJA (P, V)

Po pusryčių aplankysite vieną svarbiausių Šri Lankos religinių objektų – Budos danties šventyklą. Prie įėjimo būtinai nusipirkite gėlių ir, jas padėję švenčiausioje vietoje, palinkėkite sėkmės sau ir artimiesiems. Vėliau kilsite aukštyn, kol pajusite arbatos kvapą. Rambodos arbatmedžių plantacijoje gausite krepšelį, kurį turėsite pripildyti nuskintais arbatmedžių lapais. Sužinosite, kaip ir kokie lapeliai skinami, kiek per dieną jų turi priskinti vietiniai. Po šios pamokos apžiūrėsite Mažąja Anglija vadinamą Nuvara Elijos miestelį.

Dienos akcentas Kvapios arbatos skynimas savo rankomis.

6 DIENA. NUVARA ELIJA–ELA (P, V)

Po pusryčių traukiniu vyksite į Elą. Atvykę leisitės į ekskursiją po Elą, pamatysite mažąjį Adomo kalną, devynių arkų tiltą. Ela – viena gražiausių Šri Lankos vietovių, kur kalnai nukloti smaragdine žaluma. Paskui keliausite link Velavajos.

Dienos akcentas Devynių arkų tiltas.

7 DIENA. ELA - GALĖ–POILSIO VIEŠBUTIS (P, V)

Ryte išvyksite į Galę – patį seniausią Šri Lankos uostą, kuris iki pastatant Kolombo uostą buvo ir pats svarbiausias. Miestas dar garsėja savo nėriniais, juodmedžių drožiniais ir brangakmenių pjaustymu bei poliravimu. Vėliau būsite nuvežti į viešbutį prie Indijos vandenyno ir mėgausitės poilsiu.

Dienos akcentas Įspūdingas Gale fortas

8–11 DIENOS. POILSIS (P, V)

Poilsis prie Indijos vandenyno.

12 DIENA. KOLOMBAS- TARPINIS ORO UOSTAS - VILNIUS

Vyksite į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Pastabos:

 • kelionės organizatorius pasilieka teisę prieš kelionę optimizuoti kelionės struktūrą ir apie tai informuoti ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki išvykimo;
 • kelionės organizatorius pasilieka teisę kelionės metu keisti programą, ekskursijų eilės tvarką ir viešbučius dėl aplinkybių arba įvykių šalyje (turistų saugumas, gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios, ir neatsako už dėl to atsiradusias papildomas išlaidas, pavyzdžiui, dėl vizų pratęsimo, naujų lėktuvo bilietų, skiepų ir kt.;
 • nakvynių skaičius – 11;
 • keliautojų skaičius – mažiausiai 12; nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus ir keliautojams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo, kaina perskaičiuojama;
  nesurinkus mažiausio keliautojų skaičiaus, pasikeitus skrydžių tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir (arba) kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės data ir kaina gali keistis;
 • priemoka už vienvietį kambarį – teirautis agentūroje;
 • nurodytas važiavimo laikas gali keistis dėl eismo, oro sąlygų, kelių būklės;
 • rekomenduojame prieš kelionę pasirūpinti sveikata. Kreipkitės į savo gydyto
  ją dėl konkrečių skiepų poreikio ir higienos rekomendacijų. Daugiau žr. Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos svetainėje 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?