Pažintinė kelionė su poilsiu į spalvingąją Šri Lanką

Kelionė

Šri Lanka – tai sala Indijos vandenyne, dėl kontūrų vadinama „Indijos ašara“. Egzotiška gamta, vešli atogrąžų augalija, nacionaliniai parkai, arbatos plantacijos, 2 500 metų civilizacijų paminklai – abejingas nelieka nė vienas. Pasinerkite į iššūkių ir aromatų kupiną kelionę po vieną gražiausių žemės kampelių.


 

Kelios datos

10 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
699,00 €
AR

Kelionės datos: pasirenkamos individualiai

Kelionės kainos: (asmeniui dviviečiame kambaryje)

nuo 699 EUR + skrydis, kai vyksta 4 asmenys;

nuo 769 EUR + skrydis, kai vyksta 2 asmenys

 Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 5 nakvynės 3* viešbučiuose pažintinio turo metu, 5 nakvynės 4* viešbutyje Jie Jie Beach arba panašiame;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 9 pusryčiai, 9 vakarienės;
 • angliškai kalbančio vairuotojo gido paslaugos pažintinio turo metu (priemoka už rusiškai kalbantį gidą 210 EUR)

 Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Šri Lanką ir atgal (nuo 590 EUR);
 • Šri Lankos viza (nuo 35 USD);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos.

Kelionėje:

 • Karaliaus garbei pastatyta Liūto uola Sigirijoje
 • Aromatais svaiginantis Matalės prieskonių sodas
 • Harmonija ir ramybė arbatžolių laukuose

1 DIENA. KOLOMBAS–NEGOMBAS (V)

Savarankiškai atvyksite į Kolombą ir būsite pasitikti ir nuvežti į viešbutį Negombe.

 2 DIENA. NEGOMBAS–PINAVELA–DAMBULA (P, V)

Po ankstyvų pusryčių vyksite į drambliukų našlaičių prieglaudą Pinaveloje. Galėsite stebėti, kaip laukinės gamtos apsaugos darbuotojai rūpinasi mažaisiais našlaičiais, juos maitina, treniruoja, maudo greta esančioje upėje. Pakeliui aplankysite Dambulą ir penkias uolose iškaltas šventyklas. Tai įspūdingos budistų šventyklos, kai kurios jų išliko dar nuo I a. pr. Kr. Čia išvysite iki 150 Budos statulų ir įdomių freskų.

 3 DIENA. DAMBULA - SIGIRIJA–MATALĖ–KANDIS (P, V)

Anksti ryte kopsite į nepaprasto grožio Sigirijos kalnų tvirtovę, į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą architektūros paminklą Liūto uolą, pastatytą 500 m. karaliaus Kašypajos garbei. Nuo tvirtovės atsiveria nuostabi panorama. Vėliau vyksite į Kandį. Pakeliui aplankysite aromatais užburiantį prieskonių sodą Matalėje. Galėsite pasigrožėti salos augalija, įsigyti tradicinių prieskonių, įvairių žolelių, grožio terapijos priemonių. Lankysitės batikos manufaktūroje, stebėsite, kaip medžiagoje gimsta nepakartojami ornamentai, galėsite įsigyti puikių batikos dirbinių. Vakarop atvyksite į Kandį. Čia galėsite pasilinksminti pramoginiame renginyje su nacionaliniais šokiais.

 4 DIENA. KANDIS–PERADENIJA–NUVARA ELIJA (P, V)

Po pusryčių vyksite į vieną švenčiausių budistų vietų – Budos danties šventyklą (Dalada Maligawa). Prie įėjimo būtinai nusipirkite gėlių ir, jas padėję švenčiausioje vietoje, palinkėkite sėkmės sau ir artimiesiems. Aplankysite karališkuosius Peradenijos botanikos sodus. Važiuosite į Nuvarą Eliją, Ceilono širdį. Pakeliui aukštai kalnuose atsivers nuostabi arbatmedžių plantacijų panorama. Arbatos fabrike stebėsite, kaip sudėtingai perdirbama arbata, paskanausite ir įsigysite tikrosios Ceilono arbatos.

5 DIENA. NUVARA ELIJA–POILSIO VIEŠBUTIS (P, V)

Po pusryčių apžiūrėsite Mažąja Anglija vadinamą Nuvara Elijos miestelį. Vėliau būsite nuvežti į viešbutį prie Indijos vandenyno ir mėgausitės poilsiu.

6 – 9 DIENOS. POILSIS (P, V)

Poilsis prie Indijos vandenyno.

10 DIENA. KOLOMBAS (P)

Būsite nuvežti į oro uostą skrydžiui

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?