Singapūras ir Balis: staigmenos Singapūre ir Naujieji metai (Nyepi) Balyje

Kelionė

Beprotišku tempu šurmuliuojanti viena brangiausių ir turtingiausių pasaulyje miestų valstybių Singapūras. Ir Balis – paslaptinga rojaus Žemėje atogrąžų sala. Pasisemkite stulbinančių įspūdžių, pailsėkite ir kaip niekad gyvenime švęskite balietiškus Naujuosius metus.


 

2019-02-26

13 dienų

Pažintinė kelionė

Organizatorius:We Travel

Konsultanto pagalba
Kaina 1 asm.
dviviečiame kambaryje
1 390,00 €
AR

Kelionėje:

 • Singapūras – didmiestis, daugybe aspektų lenkiantis kitus pasaulio miestus
 • 15 įdomiausių Balio salos vietų
 •  Nepakartojamas poilsis ir atgaiva Balyje
 • Balietiškų Naujųjų metų šventimo atradimai

1 DIENA. SKRYDIS VILNIUS–TARPINIAI ORO UOSTAI–SINGAPŪRAS

2 DIENA. SINGAPŪRAS

Pasitiksime jus, atvykusius į Singapūrą, ir nuvežime į viešbutį. Singapūras per pusšimtį metų iš nedidelio britų kolonijos uosto sugebėjo tapti viena turtingiausių pasaulio šalių. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3 DIENA. SINGAPŪRAS (P)

Ekskursija po šį nuostabų miestą. Pakilsite į aukščiausią pasaulyje apžvalgos ratą „Singapūro skraiduolį“ (angl. „Singapore Flyer“). Jo aukštis – 165 m, statinys 30 m aukštesnis už „Londono akį“ (angl. „London Eye“). Kitas variantas – gerte gersite miesto panoramą iš „Marina Bay Sands“ viešbučio panoraminės aikštės, esančios 57-ame viešbučio aukšte. Apsilankysite kolonijinės epochos miesto centre, matysite Parlamento rūmus, miesto rotušę, apžiūrėsite Merliono parką su miesto simboliu liūto-žuvies skulptūra, seniausią šalyje budistų taoistų šventyklą „Thian Hock Keng“. Vyksite į nacionalinį botanikos sodą ir orchidėjų parką. Pasigrožėsite sodų miestu „Garden By the Bay“, pasižvalgysite po Mažosios Indijos rajoną. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

Singapūras tarsi orchidėja tarp visų pasaulio miestų.

4 DIENA. SINGAPŪRAS–DENPASARAS (BALIS)–UBUDAS (P, Pi)

Iš Singapūro oro uosto skrisite į Denpasarą, čia būsite pasitikti ir vyksite į Ubudą. Tai miestas, apsuptas ryžių terasų. Pakeliui lankysite Tanah Lot šventyklą. Jos pavadinimas reiškia „Žemė jūroje“. Šis kompleksas, stovintis ant uolos, rodos, pakyla iš vandenyno. Nakvynė viešbutyje Ubude.

UNESCO objektas Tanah Lot šventykla.

5 DIENA. „BALINĖJIMAS“: Batūro ugnikalnis ir vandens šventykla (P, Pi)

Po pusryčių vyksite į Batubulano kaimelį stebėti mitologinio šokio spektaklio „The Barong and Kris Dance“, pasakojančio apie amžinąją kovą tarp gėrio ir blogio. Taip pat keliausite į vieną žinomiausių šventyklų – Tirta Empul. Tuomet lauks kelionė į Kintamani regioną, esantį 1 450 m aukštyje. Po pietų aplankysite kavos ir prieskonių plantaciją. Nakvynė viešbutyje Ubude.

Batūro ugnikalnio didybė ir apsivalymo ritualų autentika.

6 DIENA. „BALINĖJIMAS“: ryžių terasos ir viešnagė pas baliečius (P, Pi)

Bedugulo miestelyje užsuksite į vietos turgų – čia prekystaliai lūžta nuo daugybės įvairiausių vaisių ir daržovių, tada keliausite į Ulundano šventyklą ežero saloje. Aplankysite Jatiluwiho gyvenvietę, kur yra seniausios ryžių terasos, įtrauktos į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Po pietų apsilankysite Mengwi šventykloje, o grįždami atgal į viešbutį pasisvečiuosite baliečių namuose. Nakvynė viešbutyje Ubude.

Subtiliausi pasaulyje ryžių terasų vingiai ir viešnagė pas baliečius.

7 DIENA. „BALINĖJIMAS“: beždžionių miškas ir kaimelių autentika (P, Pi)

Vykdami į Čandi Dasą, aplankysite Ubudo beždžionių mišką. Apžiūrėsite tris miške stūksančias šventyklas. Pasivaikščiosite bambukų giraitėje. Kelionę tęsite link Motinos šventyklos – Pura Besakiho. 1995 m. ji nominuota būti įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Aplankysite Goa Lawah – unikalią induistų šventyklą, pastatytą šalia olos, teikiančios prieglobstį šimtams šikšnosparnių. Nakvynė viešbutyje Čandi Dasoje.

Šventasis beždžionių miškas, unikalus tapybos stilius, svarbiausios Balio šventyklos.

8 DIENA. ČANDI DASA–PIETINIS BALIS (P, Pi)

Turistų mažai lankomame slėnyje pasijusite it jis priklausytų tik jums. Slėnyje jums papasakos apie subako drėkinimo sistemą, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Persikelsite per upę ir sustosite prie natūraliai susiformavusio baseino, jame galėsite paplaukioti. Ir štai – laikas gaminti! Virtuvės šefas papasakos jums apie Baliui būdingus patiekalus, drauge gaminsite. Papietavę vyksite į viešbutį prie vandenyno. Nakvynė viešbutyje.

Neskubant! Egzotiškos Balio plantacijos ir gastronominiai atradimai.

9–11 DIENOS. POILSIS PRIE VANDENYNO IR BALIEČIŲ NAUJIEJI METAI (P)

Laisvas laikas pasimėgauti balietiškais SPA malonumais ir pasitikti baliečių Naujuosius metus. Triukšmingiausias yra Naujųjų metų išvakarių akcentas – „Ngrupuk“ paradas. Atrodo neįtikima, bet Naujųjų metų dieną – Tylos dieną (Nyepi) visa sala pasitiks ramybe ir susikaupimu, kai į salą neatskris nė vienas lėktuvas, neatplauks keltai , nesigirdės labai populiarios transporto priemonės saloje motociklų dūzgimo. Nakvynės viešbutyje.

12–13 DIENOS. DENPASARAS–TARPINIAI ORO UOSTAI–VILNIUS (P)

Papusryčiausite viešbutyje ir vyksite į oro uostą. Skrydis Denpasaras–tarpiniai oro uostai–Vilnius.

 

 

Kelionės kaina 1390  EUR + skrydis

(asmeniui dviviečiame kambaryje)

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
 • 10 nakvynių 3* viešbučiuose pažintinio turo metu ir 4* viešbutyje poilsio metu;
 • ekskursijos pagal programą;
 • maitinimas pagal programą: 10 pusryčių, 5 pietūs;
 • rusiškai kalbančio gido paslaugos Singapūre ir angliškai kalbančio gido paslaugos Balio saloje;
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Papildomos išlaidos:

 • skrydis į Singapūrą, į Balio salą ir atgal iš Balio salos (nuo 850 EUR);
 • kitos įprastos kelionių išlaidos .

 

 

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?